Jump to content

[Portofoliu] PhaX


Lebanezul
 Share

Recommended Posts

@, daca ai postat creatia de la sotw aici nu are cum sa mai fie pusa in cadrul editiei.

 

 

Păi eu sunt juriu, nu particip. Speram să lași o părere, am zis doar să încerc și eu să văd ce iese.

Edited by AIM PhaX
Link to comment
Share on other sites

 

Logo-ul de la MU, trebuia modificat. Adica trebuia sa stergi acel alb.

 

P.S: Cea mai mare prostie sa pui Blur pe background ( adica sa editezi Background-ul ).

Nu am găsit alt render.

Așa am văzut și la lucrările tale, era blurat background, nu știu dacă cu Blur Tool. Eu am pus Iris Blur de 3 px și am scăzut Opacity, ceea ce nu mi se pare o greșeală.

Link to comment
Share on other sites

New, avatare pentru niște prieteni:



QXrhmeg.jpgPpQpovj.jpg



HwjjzWd.jpgK3jmC7s.jpg



3uPKnPR.jpg




Mădălin, mulțumesc, dar consider că mai am de lucrat până să ajung în acel moment, deoarece nu vreau să-mi aud reproșuri cu legătură la stilul meu de lucru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu te lasa si incearca si web designer.

incearca si web designer dak zici uh.

 

#

 

New:

textul e prea mic la semnatura, trebuie sa dau zoom in sa pot citi, in rest se vede un progres, dar incearca sa renunti la stock si fa ceva de la 0, logouri, templateuri.. mult succes

Link to comment
Share on other sites

 

New:

sIO54cA.jpg

 

 

Text-ul e prea mic. Foloseste wendy - 14 daca doresti sa ti se cunoasca ceva. ( De la distanta o sa se vada mic dar dai cu Zoom o data in PS si asa o sa se vada si pe Browser ).

Text-ul principal trebuia sa fie incadrat in Sharpen-ul Negru pe mijloc si schimbat font.

 

Oricum este foarte frumos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.