Jump to content

#2 Sondaj Next Update


Kelton
 Share

Next update  

553 members have voted

  1. 1. Care sistem îl doriți în următorul update? / Which system do you want to see in the next update?

    • Sistem de Rob / Rob System
      196
    • Sistem de Paintball / Paintball System
      39
    • Sistem de Blacklist Facțiuni / Faction Blacklist System
      75
    • Sistem de Surrender / Surrender System
      65
    • Sistem Sală de Antrenamente Facțiuni / Faction Training Room System
      178


Recommended Posts

Nu pot sa inteleg de ce e asa votata sala de antrenament. Sa fim seriosi, antrenamentul in factiuni este adaugat 99% pentru Role-Play, la fel ca si sedinta. Sa consideri ca e primordial un update legat de acesta mi se pare absurd. Sunt rank 5 si am sustinut antrenamente, si toata lumea stie ca antrenamentul nu influenteaza cu nimic. Nu ajungi tu mare maestru pe Deagle ca faci 2-3 duele o data pe saptamana... Membrii din Departamente si cei din Gang-uri fac duele si se antreneaza zilnic, in HQ-uri, cu arme luate aproape moca prin comenzi, deci au setup-ul necesar deja. Cred ca un nou sistem de Rob este de departe cel mai urgent. Vorba lui Radu, stai 10 ore sa faci punctele necesare sa dai rob sa iei w6 no drept = 3000sec in jail ( 50min) pentru maxim 4k. Bani facuti din 2 ture de /work...

 

 

Un sistem mai antrenant ar duce la un numar mai mare de rob-uri => o activitate mai mare a Departamentelor, deci toata lumea are de castigat.

 

 

Pentru rob ar fi frumos daca s-ar face ceva de genu cum era la Olimpiada probele de stafeta. Adica Liderul sa primeasca un obiect ( sa zicem o servieta cu bani) ce trebuie sa ajunga la un checkpoint pentru a primii membrii robului banii. Aceasta poate fi pasata altui coelg de rob, in cazul in care sunt prinsi de politie si unu reuseste sa scape, si intreg grupul sa primeasca bani in functie de skilul celui care a dus servieta la checkpoint.

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea, sistemul actual de rob este bun. Insa, unele factiuni chiar au nevoie de un loc special pentru antrenamente, deci votez sistemul de antrenamente.

Link to comment
Share on other sites

I vote Rob system. I love the heist idea in GTA V and maybe we can manipulate this into SA:MP a little.

 

Things I want:

- Armor for Civilians at Gun Shops.

- More types of "Rob", not just [/rob] and go.

- Different areas, e.g: Jewel stores = Higher take, but 24/7 = Lower take.

- Getaway vehicles.

- Equal Cops Vs Robbers fights.

Link to comment
Share on other sites

Faction blacklist system. 99% of players neglect totally, if they are on a faction blacklist or not. Moreover in the question "Are you in a faction blacklist?" , which exists in every application on rpg site, all players reply a simple "No", without even know if they truly are. In my opinion, the current blacklist system is unheard, no one cares about its existence, so it would be better to focus more on its construction. The other 4 do not lack in any aspect, in general terms.

Edited by rikos
Link to comment
Share on other sites

Am votat sistem rob deoarece, mi se pare absurd ca dupa 7 ani de zile, inca sa fie sistemul de rob actual. Mi se pare absurd ca pe un asa server ca scrii /rob la usa bancii urmand dupa sa intrii in checkpoint pentru a primi bani. 5,000$ la skill 5, si stai o ora si ceva in jail. Sistemul surrender este deasemenea de foarte mare ajutor. Nu vad intrebuintarea sistemului de sala antrenamente, cand fiecare factiune are HQ, acolo unde poti face ce ai face si intr-o asa zisa sala de antrenamente, HQ unde nu poate intra nimeni alt cineva decat membri ai factiunii.

Link to comment
Share on other sites

Cum să votezi sistemul de rob mă? Doamne bă aveți o minte de-mi vine să dau ctrl+w . Cel mai bun un sistem de antrenament, logic. Nu mai votați aiurea, votați să fie cel mai bine pentru server nu aiurea auzi sistem de rob, ce vreți mai mult de la sistemul de rob ? E prea bine cum e acu.

Link to comment
Share on other sites

Cum să votezi sistemul de rob mă? Doamne bă aveți o minte de-mi vine să dau ctrl+w . Cel mai bun un sistem de antrenament, logic. Nu mai votați aiurea, votați să fie cel mai bine pentru server nu aiurea auzi sistem de rob, ce vreți mai mult de la sistemul de rob ? E prea bine cum e acu.

Mai există și civili pe server, nu toți au facțiuni :|

Link to comment
Share on other sites

Sistem Sala Antrenamente Factiuni - Chiar este folositor mai ales pentru teste deagle, etc.

 

 

Am votat Sala de Forta! Mult succes!

 

 

Joc pe B-Zone de 2 ani și în tot acest timp am dat rob de 3 ori (ultimul a fost în 2013), la Paintball nu mă duc, sistemul de blacklist nu prea știu cu ce ar ajuta (unii ar alege să facă post și să fie sancționați playerii respectivi, decât să nu le ofere servicii), iar legat de jail, nu comit infracțiuni. Asta doar în cazul meu.

 

Singura opțiune rămasă e ultima.

 

Fiind lider la San Fierro Taxi, îmi e greu să organizez eventuri la HQ. De ce? După cum bine știți, la logare apare sediul nostru. După ce văd atâtea mașini și atâți playeri, se găsesc unii să își facă apariția și să ne strice activitatea.

 

Acea sală e numai bună pentru activități, cum e și camera specială a adminilor.

Vedem ce-o fi.

 

 

Consider că sistemul de sala de antrenament al facțiunilor trebuie modificat. Nu înțeleg ce vreți mai mult de la rob, sau să te poți preda singur, să te auto-arestezi, e o tâmpenie, din cauza faptului că facțiunile nu au un loc special amenajat unde să-și țină antrenamentele, nu se poate ține un antrenament omenesc, să înveți ceva, nu știu dacă la o facțiune este câte un antrenament pe lună, ce o lună? E mult. Comanda /training să te ducă într-un spațiu special amenajat, însă să fie diferit. Pentru gang-uri să te ducă într-un sistem de war arena în care să ți se dea arme automate la fiecare death sau atunci când intri în sală. Pentru facțiuni pașnice... nu prea se antrenenează că nu au la ce, în fine, știți voi.

 

 

Sistem de rob. Dar ar merge și cel de antrenamente facțiuni.

 

 

Sistemul de antrenamente ar fii cel mai bun, orice membru al unui gang i-ar prinde bine cateva minute de incalzire inainte de inceperea war-urilor.

 

 

Dupa parerea mea, sistemul actual de rob este bun. Insa, unele factiuni chiar au nevoie de un loc special pentru antrenamente, deci votez sistemul de antrenamente.

 

 

Sistem de sala Antrenament ar fi ceva nou, si bineinteles ceva frumos :)

 

 

Cum să votezi sistemul de rob mă? Doamne bă aveți o minte de-mi vine să dau ctrl+w . Cel mai bun un sistem de antrenament, logic. Nu mai votați aiurea, votați să fie cel mai bine pentru server nu aiurea auzi sistem de rob, ce vreți mai mult de la sistemul de rob ? E prea bine cum e acu.

 

Cred ca ati innebunit. Fratilor, nu este ca in single player sa mergi la sala sa pui muschi pe tine. Este pur si simplu o incapere unde poti face ceea ce faceti deja in HQ. Mi se pare inutil sa faci o sala de antrenamente. Nu stiu ce ati inteles voi din sala asta de antrenamente. Voua vi se pare normal ca dupa -7 ANI- sa fie sistemul actual de rob? Sunt servere deschise ieri care au un sistem de rob de iti vine sa plangi, in comparatie cu ce avem noi aici. Voturile cu PRO sala de antrenamente au fost total intelese gresit de jucatori.

Link to comment
Share on other sites

Kelton Why you don't add them all and leave us easy , cause all of them are intersting so hard to choise

 

Because they can't be added all at the same time. So I want to see which one you want most recent.

Link to comment
Share on other sites

Paintball arena cred eu ca ar fi cel mai potrivit update. Cam pe cand ar fi programat viitorul update?

Edited by Seepti
Link to comment
Share on other sites

Daca se baga un nou sistem de rob, cu siguranta v-or fi mai multe failuri, deci aveti grija ce va doriti!

Link to comment
Share on other sites

Ce mare diferenta credeti c-o sa fie intre vechiul sistem de rob si cel "nou"? :))

Mult mai bine ar fi sa se implementeze salile de antrenament. :)

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bine ar fi sa introduceti sistemul de ``antrenamente`` - deoarece este ceva nou pe serverele noastre si cred ca ar aduce un + factiuniilor de DM.

P.S: Puteti baga si alt sistem de rob, noi nu ne suparam .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.