Jump to content

[Portofoliu] TheVirus


TheVirus
 Share

Recommended Posts

v4tPZtV.png

Am foarte mult creatii vechi dar vreau sa va arat cum lucram inainte si cum lucrez acum . Astept jigniri / sfaturi / sinceritate / etc .

Inainte :

150x250

5OBLKzv.pngwmrdMlS.pngf0BK6eH.pngRblc6Dj.png7idYZx1.png0pumkbL.pngP5XnCJV.pngsidyGes.pngh2mpYId.pngv9m2mVb.png

150x300

4GasNOe.pngSdubRCk.pngLCSMgf4.pnguYrJ2eM.pngcWB2nGm.pngP7l4GwH.pngiNUzvxE.pngPcF5r4q.pnglNEmBVS.pngqctEMPx.png

400x170

7D3HDJN.pngaeJAN42.png

sdnHES8.png3FJIWQh.gif

Prezent :

150x300

qt8rvzg.pngYGNa97A.gifmq6ozAp.gifuaYO95T.pngNxCWt8i.pnggECOesn.pngV5gPlix.pngdXPpJP3.pngGMOfwRG.pngJxo3Eap.pngaa3HdjA.pngf5mbCAN.png3iXOSKb.png

150x250

pmqVhVT.pngLOi0TKH.pngj851sDs.pngyydryHj.pnga13MZ4X.pngGD9sm8t.pngwF38n8s.png1vtiCEK.pngZqy7hz6.pngn41DsKI.png gkZhkp2.pngbEAcOzf.pngK3nNOhX.png

500x200

h2amZxl.png

giCnLJY.png

t5qH0F2.png

Voi posta in continuare creatii . Voi da edit si voi lasa reply sa vedeti si data cand le-am postat !

Edited by TheVirus
Link to comment
Share on other sites

OcGRFHY.pngdwurBya.pngaQZSmHQ.png

Deci pentru inceput e bine dar ai unele probleme si acelea sunt:

 

- Pui prea mult blur, mai scade din opacity.

- Trebuie sa lucrezi la text, cauta fonturi sunt mii si mii, si incearca sa schimbi efectul ( nu il mai pune pe overlay / soft light ) si incearca sa folosesti gradiente.

- Nu mai folosi pattern ca nu este potrivit pentru avatare, sunt foarte naspa.

 

KW

Link to comment
Share on other sites

 

mq6ozAp.gif

Drăguț ripp, vezi ca ai decupat prost.

Te voi rec

I-a aratami tu ca l-ai facut tu :) Ca mi-e mi l-a dat altcineva ;)) Sincer daca nu ai vazut l-am avut si ca avatar eu nu stiam ca mai e altcineva cu astfel de avatar si mie zis Cristina ;)

Edited by TheVirus
Link to comment
Share on other sites

I-a aratami tu ca l-ai facut tu :) Ca mi-e mi l-a dat altcineva ;)) Sincer daca nu ai vazut l-am avut si ca avatar eu nu stiam ca mai e altcineva cu astfel de avatar si mie zis Cristina ;)

Nu are importanta daca o mai avea cineva la avatar, tu doar ai pus un text pe ea si ti-ai insusit-o.

Link to comment
Share on other sites

Jesus, daca maine ma pun si imi refac avatarul , iti dai remove la portofoliu si zbori de pe forum? Copilas..ramai la avatarele tale, please.

Si dupa cum ai zis..ca l-ai primit de la cineva, inseamna ca am succes cu ceea ce produc..ma bucur, nu esti singuru care m-a furat..sunt si altii :*

 

Apropo noob, vezi ca la sfarsit dispare strock-ul :*

Edited by Stooki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.