Jump to content

[Portofoliu] LeTaL


no more using this account
 Share

Recommended Posts

Salutare B-zone, astazi o sa va prezint primele mele avatare facute in PhotoShop, stiu ca am facut doar 5 avatare, doar ca sunt incepator, sincer sa fiu, primul avatar mi-a iesit naspa, dar dupa am mai facut incercari si a rezultat ceva, asa ca sper sa va placa cele 5 avatare facute.

D5Mm6y3.jpgTUlYhsJ.pngCBgteca.gifeaIbp8O.gifeR4Alzq.gif

 

Sper sa v-au placut, astept parerile voastre sincere.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau as te dezamagesc, dar textul nu arata deloc bine. Cat despre efectul acela de " scantei " ( sau ce sunt alea ) pe care il folosesti la majoritatea avatarelor, iti dau un sfat prietenes, nu il mai folosi mereu! Nu are nicio treaba cu niciun avatar pana acum, incearca sa lucrezi ceva mai soft: Gradient Map, Hue/Saturation, Curves! Poti face multe chestii!

Bafta! Vreau sa vad o evolutie.

Link to comment
Share on other sites

New : 0Zb9E5o.gif

 

La ce skill de noob ai, daca te-as intreba in ce a fost facuta aceasta semnatura, habar n-ai :)

Daca te pun sa faci screenshot la proiect, vei veni cu motiv ca .."cine esti tu sa-mi ceri proiectul de la semantura?", doar pentu ca nu ai cum sa demonstrezi.

 

Bafta la RIPP in continuare, avatarist (nici la aia nu esti cine stie ce) .

Link to comment
Share on other sites

 

La ce skill de noob ai, daca te-as intreba in ce a fost facuta aceasta semnatura, habar n-ai :)

Daca te pun sa faci screenshot la proiect, vei veni cu motiv ca .."cine esti tu sa-mi ceri proiectul de la semantura?", doar pentu ca nu ai cum sa demonstrezi.

 

Bafta la RIPP in continuare, avatarist (nici la aia nu esti cine stie ce) .

Prietene, eu am gasit-o pe net, si doar am redimensionat'o cat pentru o semnatura, nu am zis ca am facut'o eu.. :*

Link to comment
Share on other sites

slabă redimensionarea, nu-mi plac efectele, culorile și clar nici textul.

pentru început, fără text și efecte.

fă tot ce-ți stă în putință să-ți iasă poza fără text. e simplu! :)

redimensionezi ținând apăsat pe SHIFT + ALT.

 

+++++ multe tutorialeee!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.