Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

RPG4 Opening - 1st February 2016


Bobo
 Share

Recommended Posts

Eu o sa ma apuc si de al patrulea server minunat care ni-l pregatesti bobo :) dar mai trebuia sa mai astepti sa fie si rpg3 1000/1000 in fiecare seara dar daca asta iti este decizia o sa iti respectam :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ea pr
Pai dupa 16 zile am vazut ca bagati politie deci ar trebui sa dati drumul si la rob ori cu politie ori fara ca tot aia e dupa 16 zile, dar bine zis am face dupa prea multi bani daca ati baga asa rob-ul din prima zi sau dupa 16 zile

GG pentru server sper sa fiu acceptat ca admin sau helper am fos tsi ep rpg2 admin :))

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi va rog,

 

Vi s-au cam epuizat sursele de venit din donatii, acesta e motivul real pentru care deschideti al 4-lea server.

Fondatorii proiectului stiu destul de bine ca majoritatea playerilor folosesc RakSAMP, Proxy,etc. pentru a conecta pe server mai multe conturi personale (pasive) de pe acelasi IP.

Numarul real al jucatorilor activi pe cele 3 servere este cu siguranta de 1.5 - 2.0 ori mai mic.

Daca situatia actuala pe servere ar adeveri realitatea, v-as aplauda pentru aceasta decizie luata.

Edited by ARTIST
Link to comment
Share on other sites

Bobo, pentur a aplica la helper pe RPG4 o sa ne trebuiasca un rank sau o funcitie respectata pe alt RPG?

De preferat ar fi sa fi avut o functie/rank mare intr-o factiune.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.