Jump to content

Prezentare ~ earthquakesz.


earthquakesz
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: earthquakesz.


- Prenume: Paul


- Varsta: 16


- Locatia: Resita


- Ocupatie: Elev, fotograf.


- Jocul(rile) preferat(e): San Andreas GTA, League of Legends & Counter Strike: GO


- Hobby-urile tale: Fotografia, muzica, youtube.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Imi place sa vorbesc si sa comunic cu echipa. Sunt un bun lider si un bun coordonator. In timpul liber - o pasiune noua - fac youtube, la nivel coborat, pe serverul RPG3 - in viitor o sa continui cu mai multe episoade, din mai multe lucruri, dar pana acum, ma axez pe acest lucru. Avand in vedere prima afirmatie din descriere, am obtinut functia de Radio DJ pe radio-ul comunitatii, Radio B-Zone. Tot-odata, in cadrul comunitatii am obtinut functia de Moderator Space, iar in viitorul cel mai apropiat primesc functia de Moderator B-Zone Championship CS GO.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De comunitate am aflat in anul 2007, pe cand jucam CS 1.6, ulterior, prin 2009-2010, m-am apucat de SA:MP. "Cariera" mea pe B-Zone a inceput de pe data de 29 SEP 2015.


- Alte precizari?: V-am pupat, am zis sa ma prezint si eu.


CANAL DE YTB - SUBSCRIBE // LIKE !!!


https://www.youtube.com/channel/UC2chQ653lOFK1byXihH09Sg


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.