Jump to content

[Prezentare] - Psk.


Psk
 Share

Recommended Posts

1. Nick-ul tau: Psk (forum) si Psk_Alexandria (game).

2. Prenume: Cristi.

3. Varsta: 20.

4. Locatia: Alexandria.

5. Ocupatie: Nu am una. Ma relaxez mereu, ma distrez si ma simt bine. Pot spune ca am o viata frumoasa.

6. Jocul(rile) preferat(e): Sa nu exageram cu acest spatiu, camp. Nu sunt preferate. Sunt doar pentru relaxare si atat. Aleg Dota 2, SA:MP-ul si foarte putin Travianul.

7. Hobby-urile tale: Nu pot spune ca am asa ceva. Sunt doar simple placeri si o sa spun doar una dintre ele. Desenez in creion cand am timp, cand nu am ce face si pot spune ca ma relaxez, degajez de acele ganduri negative etc.

8. O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Pasca Valentin Cristian, am 20 de ani si locuiesc in orasul Alexandria, judetul Teleorman. Ma consider o persoana de treaba, cu bun simt si destul de organizata. O sa ne cunoastem cu timpul.

9. De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la prieteni si pot spune ca m-a ajutat foarte putin si internetul. Am activat 3-4 pe o comunitate inchisa recent si am dorit sa-mi continui activitatea pe acesta comunitate.

10. Alte precizari?: Nu pot schimba culoarea textului sau nu aveti aceasta optiune? Sper sa ne intelegem bine. O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc! Sper ca nu am deranjat cu acest post si nu exista reguli legat de acest aspect.

Pentru Vlad: Salut! Iti multumesc! Nu, nu sunt fan Counter-Strike. Scuze!

Ciudat se pune acest quote si prefer sa-l evit. Nu apare totul si aici ma refer la numele lui Vlad, rama, data si ora.

 

 

Edited by Psk
Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Welcome

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.