Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

YouTuber Forum Rank


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cam are dreptate, batranul Andyi, dar ma gandesc ca inainte sa primesti acest grad, treci prin PM la Bobo/Kelton... Daca ei apreciaza ca respectivul merita, au un motiv...
Zic si eu.

Link to comment
Share on other sites

Cam are dreptate, batranul Andyi, dar ma gandesc ca inainte sa primesti acest grad, treci prin PM la Bobo/Kelton... Daca ei apreciaza ca respectivul merita, au un motiv...

Zic si eu.

adevarat smecherule bossule bombardierule esti idolul meu, ce zice madox sa se faca lege

Link to comment
Share on other sites

Deci dupa ultimu` incident pe forum cu B-Zone promisesem sa nu mai creez un alt cont deoarece nu mai vedeam sensu`...INSA odata ce baietii mi-au prezentat "new forum rank" am inceput sa rad iar cand am vazut discriminarile si argumentele pe care @Botys Ghytza le aduce am zis ca ar trebuii sa dau si eu o replica avand in vedere ca eu chiar am 1k abonati si peste 350 de views la fiecare video de waruri de pe b-z :))

 

Bun sa incepem!

 

Deci Botys te-as ruga in primul rand sa nu te mai lauzi atata cu abonatii tai si canalul tau de o calitate excretabila...Tot vorbesti despre youtuberi youtuberi de mi s-a facut mie rau.... Tot zici "ore de munca" care ore tatuca ca tu te plimbi zici 2-3 vorbe HAP upload si gata iei sunt mare "iutubar" sa vina aplauzele si sa ma promoveze comunitatea fuck yea IN SCHIMB noi cei care facem war montage gandeste-te ca doar la mine la ultimu war montage care l-am facut pe B-Zone mi-a luat vreo 2 zile trebuiind sa iau DIN VIDEOURILE CARE ADUNATE AVEAU 24 DE ORE DE WARURI si sa tai si sa fiu atent si sa stiu unde cand si cum dar ma rog noi nu suntem "iutubari" noi nu "promovam comunitatea" ... Deci chestia asta care a zis-o cu " Aceste persoane ajută la dezvoltarea comunității prin clipurile pe care le fac, se dedică și încearcă să facă un content cât mai bun din punct de vedere al calității." deci ma jur ca m-a bufnit rasu la propriu :)) baiatule...Te vad destul de matur la o varsta inaintata in care gandirea ta ar trebuii sa fie cat mai logica... Tu vorbesti despre promovarea comunitatii plimbandu-te cu un sultan si zicand fac giveaway IAR EU care stau 1 sau 2 zi/zile sa editez un war montage si in care EU CHIAR PROMOVEZ SISTEMU` DE WAR AL B-ZONELUI STI CARE E SINGURU LUCRU PE CARE-L PRIMESC? BAN DE LA KELTON PENTRU SMOOTH AIMBOT/SILENT AIMBOT . Ca degeaba joc eu din 2009 Kelton stie tot :-J .

 

 

In concluzie, te rog sa nu ma mai faci sa intru iar pe acest forum sa-ti dau alta replica deoarece ti-am prezentat argumentele mele mai sus si sper sa le intelegi daca tot esti asa "matur" precum te crezi [dau si exemplu cica " n-am cu cine discuta, se vede că ești incapabil să gândești, m-am lămurit și cu tine" cultule si maturule :3 ]

 

EDIT [iRONIC LEVEL : 10000000] : Filmez, ma chinui cu lagu` de pe B-Zone stau 1-2 zi/zile la war montage sau fac livestream iau ban de la Kelton pentru smooth aimbot ! WELCOME TO B-ZONE!

Edited by LuckyLuciano
Link to comment
Share on other sites

Marius, vrei sa zici ca gradul de VIP si cel de Youtuber e aceeasi chestie?

Stiu ca VIP primesti daca ai o anumita vechime pe comunitate, daca ai ajutat sau ajuti comunitatea cu ceva, ai ajutat sa creasca si alte chestii, iar cel de Youtuber este pentru ca filmezi pe B-Zone si intr-un fel poti promova..

Eu unul nu sunt de parere ca au aceleasi beneficii.

Link to comment
Share on other sites

Marius, vrei sa zici ca gradul de VIP si cel de Youtuber e aceeasi chestie?

Stiu ca VIP primesti daca ai o anumita vechime pe comunitate, daca ai ajutat sau ajuti comunitatea cu ceva, ai ajutat sa creasca si alte chestii, iar cel de Youtuber este pentru ca filmezi pe B-Zone si intr-un fel poti promova..

Eu unul nu sunt de parere ca au aceleasi beneficii.

Cine e Madoxe asta care nu intelege rankurile ca il iau in topoare sa moara copiii mei

Link to comment
Share on other sites

@@Cosminz0r, termina ma! :))
Fugi la somn ca ai scoala maine, asta cu poza din a 10-a.

Link to comment
Share on other sites

@@MaDoXxX TV, NU, eu zic să nu se mai dea oricui VIP, pentru ceea ce faceți voi aveți acum Youtuber, ce mai contează dacă unul muncește pe comunitate gen Mastertrap care are VIP și un Youtuber care nu a fost în Staff sau chiar a făcut ceva pe comunitate...voi pe Youtube faceți tot pentru voi, nu comunitate neapărat.


Edited by Marius
Link to comment
Share on other sites

Pai serverele RPG si Youtube-ul nu se pupa, ca sa zic asa... nu au legatura.

Mastertrap daca facea Youtube, poate avea si el grad =))

Nu-i bai, e o simpla parere. Tu stii ca esti nubul meu preferat. :*;)

Link to comment
Share on other sites

Hai ca-mi sta bine in verde, csf :P

Per total, ideea este buna. A venit si ziua aia, DOAMNE!

Vazusem un comentariu' de genul: x, y, z trebuie sa aiba avantaje mai mari ca a facut aia, aia etc, etc..

Nu stiu care a fost si cat creier a putut sa aiba spunând asta, dar vreau sa-l felicit. :)

ESTI O LEGENDA, SPER SA TE LASI! Toti suntem egali, nu conteaza ca ala are atat, iar ala atat..

 

Succes! #TalentMergator

Acolo scria ca trebuie sa ai un comportament decent, nu stiu de ce ai primit tu asa ceva.
Link to comment
Share on other sites

@@Marius, Prin ceea ce spui tu esti mult prea sigur ca aceasta actiune este una rea.

Sa ne aducem aminte amandoi de discutille noastre cand doreai neaparat VIP..haideti sa lasam la o parte toate treburile astea nefiresti si sa nu ne mai gandim atat la functii.

 

 

Multumesc frumos..acest subiect a fost dezvoltat si dus intr-o alta directie neplacuta privitorilor...este deja mult prea copilareasca toata atitudinea aceasta din partea fiecaruia.

Link to comment
Share on other sites

@, mersi pisi, te pup :*

 

 

@@LuckyLuciano, prefer să nu mai zic nimic, am zis destule, n-are rost să mai deschid subiectul. Fiecare să fie cu părerea lui, să înțeleagă ce vrea din ce am zis eu până acum și așa mai departe. Din partea mea e un subiect încheiat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aiurea, voi nu realizati ca fara wars sunteti server de 600-400-300-200 de playeri?

 

Nu mai zic nimic, doar ca noi v-am facut pe voi, nu voi pe noi.

 

Cu camionul pot sa ma plimb si eu sau imi pot filma cursa la materiale intr-o calitate mult mai buna decat toti nebunii astia verzi. ;)

 

 

Edited by PhaXSilentTSA
Link to comment
Share on other sites

@, pot face ceva, spre deosebire de tine.

Esti, probabil, un mic hater, iar cu oamenii ca tine poate ca ma comport altfel. :)

Link to comment
Share on other sites

Aiurea, voi nu realizati ca fara wars sunteti server de 600-400-300-200 de playeri?

 

Nu mai zic nimic, doar ca noi v-am facut pe voi, nu voi pe noi.

 

Cu campionul pot sa ma plimb si eu sau imi pot filma cursa la materiale intr-o calitate mult mai buna decat toti nebunii astia verzi. ;)

 

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHBAHAHAHAHAHAHAHAHA BINESSSSS

Link to comment
Share on other sites

@@Marius, chiar asa? Eu cred ca n-are rost sa faca pe website o sectiune. O propunere penibila deoarece ei ce rost ar mai avea daca? Cum se mai populeaza, doar din B-Zone? Eu nu cred. Sau daca s-ar face pe website asa ceva, sa puna doar Youtuberii care au 10.000 de abonati, nu cei ce au 1.000 sau asa ceva. E o porcarie si asta cu gradul de YouTube. Si, in legatura cu chestia de functii pe serverele B-Zone, ai merita supervisor pe un server. Cred, ca pe RPG4 meritai, posibil cand o sa se deschida RPG5 o sa fii tu admin 6, parerea mea. Dar, traim prezentu si speram sa iei admin 5, meriti foarte mult, ai depus mult efort pentru aceasta comunitatea si deloc nu ai parasit-o.

@@LuckyLuciano, lasa-i fratele meu, ca ei nu stiu ce e aia sa postezi la war-uri, videoclip-uri timp de o zi. Trebuie sa cauti kill-urile, sa tai cand te omoara cineva, sa mai bagi si niste efecte, sa adaugi muzica. Ei nu stiu ce este asta. N-ai vazut? A postat si el pe B-Zone war-uri si facea un kill si murea, cand face si el 2 kill-uri incepea sa zica ''doar eu sunt pe turf si fac ceva?''. Tu continua treaba pe care o faci, ca este foarte buna, nu ca el sa filmezi cum te plimbi intr-un sultan si sa povestesti de ce nu mai ai helper, de ce nu ai mai postat.

Link to comment
Share on other sites

@, pot face ceva, spre deosebire de tine.

Esti, probabil, un mic hater, iar cu oamenii ca tine poate ca ma comport altfel. :)

Dar nu am zis ca te-ai comportat urat cu mine, te-ai comportat urat cu alte persoane, acele persoane fiind fete.
Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Ba asta, dai ma drumu de aici, ca deja esti enervant cu atatea replay-uri aici, pupinanusuistule, tu faci videoclipuri din click bait si ca faci spam peste tot "shok shok shok, eu botis ghita is bot", esti vai de tine fratioare, apuca te de o viata sau de o fata :)

Singuriii YT ca lumea, care muncesc la video, nu cum are BOTYS GHITA, cu calitate superioara, frumoasa, adica, pusca mea, CALITATE intr-un cuvant sunt Madoxxx gagica mea de pe RPG1(te pupa fasth, roshu, pyrocel), Dark4mun, dionis barbosu testiculosu, Andrei si in 1/2( dar nu ii stiu exact)..

@@LuckyLuciano, Lasa-l ma, nu vezi ce fata de spate are, e iutubar el, zici ca filmeaza monitoru' cu Nokia :))

SEBI_JR CEL MAI JMK RECIZOR DE FILME PE SAMP (fara suparare madox <3 )

Link to comment
Share on other sites

Oare si cei care fac B-Zone Wars pot primi acest grad?

Link to comment
Share on other sites

@, daca vorbesti de Clauddia, da, recunosc.

Si in continuare ma voi comporta la fel cu ea. Parerea nu mi-a fost schimbata.

Dar de ce iei tu apararea unei alte persoane? Si mai ales ca este fata, zic ca pare barbatesc, dar mna.. Daca cineva s-ar lua de tine, ea s-ar baga?

Link to comment
Share on other sites

@@zacKSENPAI, Ma amuzat foarte tare partea cand ai spus ca trebuie sa tai fazele cand esti omorat...daca este omorat atunci de ce nu lasa tot war-ul? De ce sa postezi doar fazele bune pe care le faci in mai multe war-uri? Tare curios sunt cine o sa posteze un war intreg...nu doar kill-uri de pe la spate si multe altele...haideti sa nu intram in detalii ca nu vreau sa fac hate sau sa fie acest mesaj perceput in acest mod.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton changed the title to YouTuber Forum Rank
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.