Jump to content

Lewoo și membrii săi competenți din NR


Lewoo
 Share

Recommended Posts

 

22 minutes ago, TLG Lewoo said:

 n-am membrii atat de incompetenți încât să scrie ”/news cum dau news?”. =))

Ai doar un membru care a dat news cu "Clanin3 a fost promovat de catre Lewoo.LeL la rang 4, motiv: E frumos." :)

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, TLG Lewoo said:

@bart sadsad... nu e nevoie sa ne suferi tuturor prin comentarii la memes. Daca nu iti plac, asta e, nu trebuie sa fii un nesuferit.

Nu stiu care e problema ta, dar nu vad rostul comentariilor acide.

problema mea sunt meme-urile proaste

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bart sad said:

problema mea sunt meme-urile proaste

Problema ta e alta, taci și suferă în liniște te rog. Fă tu meme-uri faine dacă tot ești expert.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bart sad said:

si tu esti....?

Eu sunt. Te-as sfatui sa nu mai comentezi aiurea, data viitoare vei fi sanctionat. Coltusorul acesta de forum e plin de zambete, veselie si umor, as ruga sa nu-l patezi cu hate-ul tau.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Eu sunt. Te-as sfatui sa nu mai comentezi aiurea, data viitoare vei fi sanctionat. Coltusorul acesta de forum e plin de zambete, veselie si umor, as ruga sa nu-l patezi cu hate-ul tau.

poate tu traiesti intr-un "coltusor" plin de zambete si veselie, dar "coltusorul" acesta de forum e plin de pusti corditi, glume de kkt si deficit de IQ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bart sad said:

poate tu traiesti intr-un "coltusor" plin de zambete si veselie, dar "coltusorul" acesta de forum e plin de pusti corditi, glume de kkt si deficit de IQ.

Asta e parerea ta, si este una gresita. Nu toti au simtul umorului, dar tu nu ai nici bunul simt. Salut.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Asta e parerea ta, si este una gresita. Nu toti au simtul umorului, dar tu nu ai nici bunul simt. Salut.

eu incerc sa-i ajut pe copii si sa le bag mintile in cap, ca la un moment dat o sa iasa din casa si o sa se considere amuzanti ca asa zic alti trei corditi de pe b-zone. Stii ce o sa se intample atunci? n-o sa-i ia nimeni in serios sau in cel mai rau caz se vor alege si cu un ochi vanat.

 

@World Shaggy tu nu te mai baga

Edited by bart sad
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.