Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

Just now, Yonutx said:

BA DC VOI ATI MERS PE 4? CAND S.A DESCHIS, CA SA MERGETI SA LUATI CASE BIZURI AVERE CAT SI FUNCȚII,  Trebuia sa stati pe 2 si 1

Eu fiind nou pe B-Zone am zis sa incerc RPG4, si ce treaba ai tu ca aia s-au dus pe RPG4?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Janosh said:

Am zis ca sunt cazuri si cazuri, daca nu ai jucat si pe 3 si pe 4 de unde stii tu ca se dau usor? Infine, ramai la opinia ta, nu am cu cine, va ganditi doar la voi.

Nu ne gandim la noi man si functiile nu se acorda pe un server mai usor si pe altul mai greu, depinde de efortul si munca depusa in factiunea respectiva si trecutul tau pe server, astea-s importante boss

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yonutx said:

BA DC VOI ATI MERS PE 4? CAND S.A DESCHIS, CA SA MERGETI SA LUATI CASE BIZURI AVERE CAT SI FUNCȚII,  Trebuia sa stati pe 2 si 1

Aici ai dreptate, toti au mers pentru a primi o functie, si au lasat pe  Rpg1 si pe Rpg2 in urma. Cei care au mers pe Rpg3 si pe Rpg4 sa se conformeze celor de  pe  Rpg1 si Rpg2, ca sunt cele mai vechi servere.

Link to comment
Share on other sites

În privința subliderilor cred că va fi o problemă destul de comentată. Eu unul sunt sublider in SF Taxi pe rpg3 de aproape 2 ani si nu stiu cum as vedea această "fuziune" . Practic va fi o bătălie între cei 2 ca să rămână unul singur ,la fel si in cazul celulialt lider cu subliderii săi.

Edited by GokuSan
Link to comment
Share on other sites

Just now, aLexeiC said:

Aici ai dreptate, toti au mers pentru a primi o functie, si au lasat pe  Rpg1 si pe Rpg2 in urma. Cei care au mers pe Rpg3 si pe Rpg4 sa se conformeze celor de  pe  Rpg1 si Rpg2, ca sunt cele mai vechi servere.

Ne conformam cand voi nu o sa mai fiti asa egoisti, fiecare lider a muncit pentru functia sa, nu ar fi normal si corect sa pierdem noi functia pentru ca voi va credeti superiori nostri.

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Alin said:

nu e prea corect asa..

 

Sal, eu zic sa ramana cei de pe 2 si 1, e bn asa?

Just now, AT AdyWTF said:

Ne conformam cand voi nu o sa mai fiti asa egoisti, fiecare lider a muncit pentru functia sa, nu ar fi normal si corect sa pierdem noi functia pentru ca voi va credeti superiori nostri.

Nu toti gandesc asa bos

Link to comment
Share on other sites

+1. Susțin această decizie și sper că va fi făcută cât mai curând posibil. Nu cred că contează cine primește funcția de lider. La urma urmei, un joc mai bun este ceea ce avem nevoie pentru a ne putea bucura din nou. Mai multi jucatori la factiuni, razboaie, clanuri vor face serverele proaspete din nou si im sigur ca multi jucatori care au plecat deja se vor intoarce. Nu mai așteptați, să o facem

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa ramana la conducere cei mai noi lideri, aia cu vechime sunt deja expirati.. 

Jucatorii mai vechi ii dam afara ca au stat destul, mai ales aia cu peste 4-5 ani in factiunea respectiva.

@Kelton nu mai bine muti RPG1 pe RPG4?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aLexeiC said:

O intrebare cum va fi clarificat cu jucatori care au conturi pe rpg x si pe rpg x in mafii diferite cum vor juca pe ambele conturi ?

O intrebare cu cap de la un Moldovean de al meu ❤️

1 minute ago, costii costii said:

+1. Susțin această decizie și sper că va fi făcută cât mai curând posibil. Nu cred că contează cine primește funcția de lider. La urma urmei, un joc mai bun este ceea ce avem nevoie pentru a ne putea bucura din nou. Mai multi jucatori la factiuni, razboaie, clanuri vor face serverele proaspete din nou si im sigur ca multi jucatori care au plecat deja se vor intoarce. Nu mai așteptați, să o facem

E corect asa, dar toti sunt tentati dupa functii

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aLexeiC said:

Aici ai dreptate, toti au mers pentru a primi o functie, si au lasat pe  Rpg1 si pe Rpg2 in urma. Cei care au mers pe Rpg3 si pe Rpg4 sa se conformeze celor de  pe  Rpg1 si Rpg2, ca sunt cele mai vechi servere.

Total de acord cu acest lucru, așa ca nu va mai plângeți ca nu ați stat ca altii 2-3 ani pentru lider-helper s.a.m.d, aviz celor nemulțumiți, nu tu :)) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AT AdyWTF said:

Ne conformam cand voi nu o sa mai fiti asa egoisti, fiecare lider a muncit pentru functia sa, nu ar fi normal si corect sa pierdem noi functia pentru ca voi va credeti superiori nostri.

si eu sunt de pe rpg1, chiar nu ma cred superior fata de voi..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South South said:

@Kelton i have accounts in SFSI  bothe RPG1 and RPG3 what do i do

If there is an account registered with the same name, then the player that gets transferred will get to freely choose a new nickname.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, North Alin said:

pai helperii/adminii de pe rpg3 o sa ne fie si noua admini pe rpg1, nu?

EU NU AM NICI.O TREABA CU ADMINII/HELPERII DOAR LA LIDER 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Yonutx said:

EU NU AM NICI.O TREABA CU ADMINII/HELPERII DOAR LA LIDER 

Pai da ca la Lider ne batem toti, eu zic ca e mai OK cu 2 lideri ca nu cred ca face cineva fata la 70-80 de membri pana revine la normal factiunea.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, North Alin said:

ba omule. e un joc.. ce tot suferiti daca ramaneti fara lider/sublider?

Nu o sa ramana nimeni fara lider si sublider, va fi o perioada care vor fi 2 lideri pana unul se va lasa si va ramane doar unul, simplu

Ce e drept ca se va lua mai greu functia de lider

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.