Jump to content

Fuziune Servere


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Outlaw said:

Propun ca toate bizurile si casele sa primeasca wipe si sa se liciteze pentru acestea dar jucatori care le au detinut sa primeasca o suma de bani .

Same you. ❤️ 

 

Capture.thumb.JPG.f24a729f0b88167281b2d8c3fbb78e5a.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South MrSurprized said:

asa sunt unii de pe 2, majoritatea tari in gura dar n au macar 100 de zile intr o factiune si au lider

Întâi informează-te, după vorbește.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WG Flavius said:

Cum am zis, saracul @G8Mihai, de ce ai luat frate lider in doar 400 zile? Pe 1 trebuia sa fii acuma rank 1 sau 2, sa iti fie rusine ca mai iti vrei si functia pe asa server renumit, RPG1!

Ralucy se refera la cat de greu e sa primesti lider pe primele 2 servere. Stiu ca sunt si exceptii pe 3/4, dar iti pot spune din astia de 3 ani cat am jucat pe 2, ca sa capeti o functie de lider/helper e foarte greu. Ti-l pot da ca exemplu pe Mihai350T, de pe 2, care are 640 de zile in TTC si a incercat de 4 ori sa ia lider in zadar.

Link to comment
Share on other sites

Just now, G8Mihai said:

@Ralucy Nu am nimic cu nimeni dar dacă erai în locul nostru cum era am stat 480 de zile deageaba? @WG Flavius poate are mai multe zile decât cei de pe rpg1 trebuie sa luăm în considerare si asta. :) :P ^_^

 

Uita-te doar din curiozitate in Fh-ul celor de pe RPG1 sa vezi cât de “ușor” se ia la noi lider. 
Și eu am peste 550 de zile in Național Guard și am rank 6 doar de o luna și puțin :)) și nu fac drame ca altii ca au stat 5-6 luni pentru lider. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WG Flavius said:

@Ralucy am atatea zile in factiune ca daca le-as imparte egal tuturor membrilor ar ajunge toti rank 5 asa ca, nu mai iti cauta rostul ca nu l-ai gasit aici.

esti o cauza rara tu, ceilalti cate zile au si cate zile au stat de la r1 pana la lider?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, WG Flavius said:

@Ralucy Atunci de ce liderul LVPD de pe 1 a luat lider doar dupa 5 luni, a?

Din cate stiu a avut un an ca membru. 

@Zeldris in sfarsit cineva care intelege ce spun, ti-as da +1 da am intrecut limita pe ziua de azi :)) 

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zeldris said:

Ralucy se refera la cat de greu e sa primesti lider pe primele 2 servere. Stiu ca sunt si exceptii pe 3/4, dar iti pot spune din astia de 3 ani cat am jucat pe 2, ca sa capeti o functie de lider/helper e foarte greu. Ti-l pot da ca exemplu pe Mihai350T, de pe 2, care are 640 de zile in TTC si a incercat de 4 ori sa ia lider in zadar.

daca in 640 de zile a avut ocazia de 4 ori sa ia lider, nu se ia chiar asa greu :) am 300 de zile in hitmen si nu am avut nici o ocazie =))), pe rpg3

Link to comment
Share on other sites

Just now, Victory Heisenberg said:

@WediN North Taci copilee, staffu tot staff ramane.
E mai fain cu 2 lideri in factiune pana unul renunta.

Si sa inteleg ca intr-o factiune o sa fie cam 80 de membri?

=)) degeaba daca aduce copii de 12 ani sau jucatori care nu cunosc nici macar regulamentul, uita-te ca pe rpg4 aplici direct la admin si nu prea se cere cine stie ce, daca o sa fie 2 lider intr-o factiune o sa fie multe certuri si conflicte, oricum niciun lider de pe rpg4 nu se compara cu cei de pe rpg1, daca vor ei sa fie lideri cei cu mai multe zile, tot ei pierd, deci acum doar se apara pt ca vor sa fie in continuare ei mari smecheri cu functii ? apropo, intra pe discord sa vorbim :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory Heisenberg said:

@WediN North Taci copilee, staffu tot staff ramane.
E mai fain cu 2 lideri in factiune pana unul renunta.

Si sa inteleg ca intr-o factiune o sa fie cam 80 de membri?

Da, 80 de membrii din fericire, sau din pacate.

 

Capture.thumb.JPG.f24a729f0b88167281b2d8c3fbb78e5a.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ralucy said:

Uita-te doar din curiozitate in Fh-ul celor de pe RPG1 sa vezi cât de “ușor” se ia la noi lider. 
Și eu am peste 550 de zile in Național Guard și am rank 6 doar de o luna și puțin :)) și nu fac drame ca altii ca au stat 5-6 luni pentru lider. 

ne dai si noua exemple?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ralucy said:

Din cate stiu a avut un an ca membru. 

@Zeldris in sfarsit cineva care intelege ce spun, ti-as da +1 da am intercut limita pe ziua de azi :)) 

One more here :)) 

Edited by Tupi
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WediN North said:

=)) degeaba daca aduce copii de 12 ani sau jucatori care nu cunosc nici macar regulamentul, uita-te ca pe rpg4 aplici direct la admin si nu prea se cere cine stie ce, daca o sa fie 2 lider intr-o factiune o sa fie multe certuri si conflicte, oricum niciun lider de pe rpg4 nu se compara cu cei de pe rpg1, daca vor ei sa fie lideri cei cu mai multe zile, tot ei pierd, deci acum doar se apara pt ca vor sa fie in continuare ei mari smecheri cu functii ? apropo, intra pe discord sa vorbim :D

tu vrei sa imi zici ca pe rpg1 joaca doar persoane 20+ cu familie si toate cele? "dute wai di aci", nu mai veni cu vrajeli d-astea aici, logic ca unu de pe rpg4 nu cunoaste regulamentul de pe rpg1, cum nici tu nu ai de unde sa cunosti regulamentul de pe rpg2,3,4

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

ne dai si noua exemple?

@TiG3R a luat lider după mai mult de 2 ani petrecuți in NG ca membru adunat.

@General DerVectron la fel 

Liderul actual de la Hitman a stat in facțiune 3 ani pana a luat lider, și mulți altii. Deci despre ce vorbim aici? 

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Naruto aka Tinkerbell said:

daca in 640 de zile a avut ocazia de 4 ori sa ia lider, nu se ia chiar asa greu :) am 300 de zile in hitmen si nu am avut nici o ocazie =))), pe rpg3

Mna, am spus ca exsita si exceptii. Oricum staff-ul decide cine e pe lista pentru lider cand e nevoie de unul nou.

Link to comment
Share on other sites

Just now, WG Flavius said:

@Tupi 
image.png.c027762b305be9c60adabcaa10a838f8.png

Ce treaba are coada vacii cu stampila primariei? Tu n-ai lider, nu esti afectat cu nimic de fuziune. :)) 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ralucy said:

@TiG3R a luat lider după 2 ani petrecuți in NG ca membru 

@General DerVectron la fel 

Liderul actual de la Hitman a stat in facțiune 3 ani pana a luat lider, și mulți altii. Deci despre ce vorbim aici? 

Păi dacă eram si noi pe RPG1 poate aveam si noi sute de zile dar ce să facem jucăm pe RPG3 nu e asa vechi cum este RPG1 dar totuși avem lideri vechi chiar dacă serverul este mai nou.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.