Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Video Games - Sugestii / Suggestions


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

7foj4pT.png

 

 

 

În acest topic, cei care frecventează categoria noastră pot face sugestii pentru îmbunătăţirea ei, după următorul model:

 

  • Numele tău:
  • Sugestie:
  • Cu ce crezi că ajută?:
  • Alte precizări:

 

:en: 

 

Quote

In this topic, those who follow this section can make suggestions to improve it, using the following model:

 

  • Nickname:
  • Suggestion:
  • How will it help:
  • Other mentions:

 

Edited by Tupi
Restilizare
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Video Games - Sugestii / Suggestions
  • Numele tău: Rizac
  • Sugestie:Rust
  • Cu ce crezi că ajută?:Vezi cum erau inainte vremurile, pleci de la o roca ajungi la sulita-> arc. Poti farma piatra, lemn, fier, sulf iti faci o baza/casa mai tarziu ajungi la arme. Inveti sa comunici in echipa.
  • Alte precizări:Superb acest joc.
Link to comment
Share on other sites

  • Numele tău: Radius14
  • Sugestie: Sa se adauge un topic cu Jocuri Gratis/Giveaways (Daca veniti cu un nume mai bun, folositil).
  • Cu ce crezi că ajută?: Stiu ca e ceva mai ciudat dar m-am gandit ca pentru cativa oameni care au steam/epic/uplay etc si dau un ochi pe aici au sansa sa ia un joc care se da gratis pentru o perioada de timp ar ajuta. Epic Store dau jocuri relativ ok mai mereu si mai sunt si alte site-uri care dau jocuri gratis prin gleam,humblebundle etc ,care necesita efort minim.  Eu as putea sa postez intr-un topic cand apar jocuri gratis, ca ma uit pe mai multe site-uri si servere de discord si daca tot le iau, zic sa anunt mai departe. 
  • Alte precizări: Steam Profile: https://steamcommunity.com/id/radius14/ .Purtati masca cum trebuie! 
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2021 at 2:17 PM, Radius14 said:
  • Numele tău: Radius14
  • Sugestie: Sa se adauge un topic cu Jocuri Gratis/Giveaways (Daca veniti cu un nume mai bun, folositil).
  • Cu ce crezi că ajută?: Stiu ca e ceva mai ciudat dar m-am gandit ca pentru cativa oameni care au steam/epic/uplay etc si dau un ochi pe aici au sansa sa ia un joc care se da gratis pentru o perioada de timp ar ajuta. Epic Store dau jocuri relativ ok mai mereu si mai sunt si alte site-uri care dau jocuri gratis prin gleam,humblebundle etc ,care necesita efort minim.  Eu as putea sa postez intr-un topic cand apar jocuri gratis, ca ma uit pe mai multe site-uri si servere de discord si daca tot le iau, zic sa anunt mai departe. 
  • Alte precizări: Steam Profile: https://steamcommunity.com/id/radius14/ .Purtati masca cum trebuie! 

Poţi posta aici când apar oferte de genul pe diversele platforme.

Link to comment
Share on other sites

  • Numele tău: Daniel Negoi
  • Sugestie: Scosterea categoriei Origin din zona Platforms.
  • Cu ce crezi că ajută?: Nu ajuta mai cu nimic, dar tine loc ocupat degeaba deoarece nu prea se gasesc stiri cu platforma respectiva. (Nu prea este folosita acessta platforma). 
  • Alte precizări: Nimic. 
Link to comment
Share on other sites

  • Numele tău: Daniel Negoi
  • Sugestie:Un topic sau subforum unde sa cerem pareri despre jocuri video, console etc.
  • Cu ce crezi că ajută?: Consider ca ar fi mai multa activitate si chiar ar ajuta.
  • Alte precizări: mersi, Bis
Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2022 at 2:56 PM, Daniel Negoi said:
  • Numele tău: Daniel Negoi
  • Sugestie: Scosterea categoriei Origin din zona Platforms.
  • Cu ce crezi că ajută?: Nu ajuta mai cu nimic, dar tine loc ocupat degeaba deoarece nu prea se gasesc stiri cu platforma respectiva. (Nu prea este folosita acessta platforma). 
  • Alte precizări: Nimic. 

 

17 hours ago, Daniel Negoi said:
  • Numele tău: Daniel Negoi
  • Sugestie:Un topic sau subforum unde sa cerem pareri despre jocuri video, console etc.
  • Cu ce crezi că ajută?: Consider ca ar fi mai multa activitate si chiar ar ajuta.
  • Alte precizări: mersi, Bis

Cereri respinse. Origin este una din cele mai mari platforme de gaming, cât despre cea de-a doua sugestie, acelaşi răspuns ca-n Gadgets.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.