Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aţi avut vreodată scăzută nota la purtare?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi avut vreodată scăzută nota la purtare?  

104 members have voted

  1. 1. Aţi avut vreodată scăzută nota la purtare? (sondaj)

    • Da
      50
    • Nu
      54


Recommended Posts

Da, in 5-8 din cauza numărului uriaș de absente nemotivate. 
Atunci era vremea când nici nu ma stresam sa merg la școala pentru ca doar ideea de liceu îmi plăcea, eu atunci asteptam sa termin ca sa intru la liceu pe filologie.

Link to comment
Share on other sites

Teoretic doar era scazuta cu un punct cu creionul in catalog asta fiind la toata clasa pentru ca am chiulit de la ore intr o zi toti din clasa. Decizia a fost anulata in final si nota a ramas 10. Un prieten de pe cominutate a avut 39 de absente si la 40 parca ramanea repetent nu mai stiu exact dar a avut media 7 la purtare.

Link to comment
Share on other sites

Had an argument with a teacher which lead me to the principal once and got suspended for 1 whole month, I got "C" in my practical because of that.

Link to comment
Share on other sites

Tin minte, in clasa a IX-a, dupa un conflict cu un coleg din cauza unei fete, a trebuit sa am nota scazuta la purtare si eu, si el, dar din fericire, la sfarsitul anului am iesit cu bine din chestia asta, si media mea la purtare a fost de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.