Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aţi mers vreodată la psiholog?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi mers vreodată la psiholog?  

86 members have voted

  1. 1. Aţi mers vreodată la psiholog? (sondaj)

    • Da
      29
    • Nu
      57


Recommended Posts

Da si consider ca sunt bune astfel de consultatii cu psihologul, deoarece te ajuta foarte mult in unele situatii si n-ar trebuie sa ne fie frica de ce va zice lumea ca "Uite, ala e bolnav psihic si merge la psiholog"

Link to comment
Share on other sites

Da, cand am fost mic, dar a fost degeaba. Psihologii sunt precum viciile nocive, de exemplu alcoolul, este toxic, dar tot ii face pe oameni dependenti.. Decat sa spargi sute sau mii de lei lunar pe psihologi mai bine investesti intr-un mentor precum Bujor Razvan sau alti de TOP prin care poti afla meditatii si metode de meditat ultra-evolutionare si care aduc rapid rezultate, nu toate minciunile gratuite de pe social media, mai ales youtube.. Recomand Bujor Razvan ca mentor de TOP.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu am avut nevoie de pshiholog si sper ca nu voi avea nici pe viitor sunt o persoana pozitiva nu vreau sa ma gandesc ca voi intra in depresii sau alte probleme.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 10:06 AM, TLG Azonic. said:

Nu, nu am avut nevoie de pshiholog si sper ca nu voi avea nici pe viitor sunt o persoana pozitiva nu vreau sa ma gandesc ca voi intra in depresii sau alte probleme.

Comentariu copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.