Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 8


Recommended Posts

s10OtiK.png

 

 

 

Salutare, B-Zone!

Dupa cum vă aşteptaţi a șaptea 
ediţie de Miss şi Mister începe din acest moment. Aveţi la dispoziţie două săptămâni (14 zile) să vă postaţi pozele.

Mulţumim @Kelton şi @Bobo pentru premiile acordate. 

Cu toate acestea am să vă rog să citiţi ce scrie mai jos şi SĂ ÎNCEAPĂ A OPTA EDIŢIE DIN MISS ŞI MISTER B-ZONE.

 

CE PREMII VĂ OFERIM NOI?

 

Mister B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de EkeTa4x.png&key=d7571b7fec7b4257de0766d9(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigător)

Miss B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de efyszDA.png&key=a178370540b3f6ed27892c77(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigătoare)

Locul 2: 500 gold

Locul 3: 250 gold

 

CUM MĂ POT ÎNSCRIE ÎN CONCURS??

 

Păi în mare parte ar trebui să fie destul de simplu. Tu va trebui să postezi o poză cu tine în care să ai scris textul B-ZONE  pe ce vrei tu. (fara organe genitale, sani, poze la batjocură etc.) Puteți scrie cu absolut orice (şi cu vopsea dacă vreţi). Culoarea textului este aleasă de tine.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

 

Pentru a participa la acest eveniment trebuie să detineţi minim level 5 pe oricare dintre serverele RPG.

 

Pozele se pot posta până pe data de 17.07.2020 după modelul următor:

 

Nume Real (nu trebuie tot numele, te cheamă Gigel Marian pui doar Marian):
Numele din joc (link website):
Vârstă:
O scurtă descriere a ta:
Link poză:

 

CUM VA TREBUIE SĂ ARATE POZA VOASTRĂ?

 

Poza postată trebuie să conţină textul B-ZONE scris înaintea realizării acesteia (nu editaţi după cu scrisuri în Paint, PS etc.). Jucătorii ce vor posta o poză cu conotaţie sexuala (vulgară sau batjocoritoare) vor primi warn pe forum şi vor fi eliminaţi din concurs. Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

Un exemplu de poză am să vă las mai jos. Mulţumim modelului @Kelton pentru realizarea acesteia.

uMeNL6d.jpg

 

CÂND SE VA ORGANIZA O NOUĂ EDITIE?

Mister şi Miss nu vor fi permanente şi aproximativ o data la 3 luni va fi postată o nouă ediţie, deci automat cei care au fost ediţia trecută Miss şi Mister vor fi trecuţi pe lista de Hall of Fame, din păcate pentru ei tot atunci vor pierde şi gradele pe forum.

INFORMAŢII FOLOSITOARE:

 

NE REZERVĂM DREPTUL DE A ŞTERGE POSTĂRILE CARE NU SUNT ÎN CONFORMITATE CU REGULAMENTUL. Sper să nu mai văd PM-uri de genul: "de ce mi-ai şters postarea?". Din moment ce a fost ştearsă înseamnă că nu a fost bună.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone sau postaţi poze vulgare / batjocoritoare, postarea o să fie ştearsă şi voi o să fiţi sanctionaţi în funcţie de gravitate.

Filtrele de pe snapchat (căței sau alte minuni) sunt interzise.

Pentru a putea vota trebuie să aveți minim 50 de posturi pe forum.

 

*Cei care au castigat in trecut au dreptul de a participa la aceasta editie, acea regula a fost scoasa momentan si nu se stie sigur daca o sa mai fie adaugata inapoi*

 

OFF-TOPICUL SE VA SANCȚIONA CU WARN PE FORUM ŞI INTERDICȚIE. 

 

Pentru a vă vota preferatul tot ceea ce trebuie să faceţi este să daţi LIKE postării acestuia. (Inimioară, celelalte voturi nu se iau în considerare)

 

Jucătorii ce dețin rank-ul de YouTuber nu pot să promoveze alți participanți ai acestui eveniment. In caz contrar voi vorbi cu @Bobo şi @Kelton

ca aceştia să fie sancţionaţi de la Warn pe Forum până la pierderea gradului de YouTuber. (YouTuberii au o oarecare influenţă şi nu vrem ca acest lucru să influenţeze concursul, de exemplu Bobo să zica pe YouTube să îl votaţi pe X, nu ar fi corect faţă de restul participanţilor)

Dacă mai aveţi şi alte întrebari legate de concurs contactaţi-mă pe mine @Edward sau pe @Scotocell.

 

ESTE STRICT INTERZISĂ ACHIZIŢIONAREA/CEREREA DE VOTURI!!!

Edited by Edward
Start concurs!
Link to comment
Share on other sites

Nume Real : Cristi
Numele din joc (link website): Imperioli
[BTD]
Vârstă: 23
O scurtă descriere a ta: Buna , ma numesc Cristi si sunt din Carei Jud Satu Mare , sunt o fire sociabila mereu pus pe caterinca si in acelasi timp mereu dispus sa ii fac pe cei din jurul meu sa se simta bine.

Link poză: G2jnmcp.jpg

Edited by Imperioli
Link to comment
Share on other sites

Nume Real  :Costi 
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/IKoNe
Vârstă: 18
O scurtă descriere a ta: Salut ma numesc Costi , imi place sa fac sport , sa gatesc , sa ies cu prietenii si testele /jocurile de cultura generala . Sunt o persoana energica ,sincera si glumeata .La anu' si la multi ani , sa traim cu mana-n bani  , zi faina !
Link poză:
Screenshot_2020-07-04-15-26-47_1.thumb.jpg.7d7b45f1b6d8a1a4934e5233c6d97577.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real:Bogdan 

Numele din joc  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Agent_47

Vârstă : 23 

O scurtă descriere a ta :Mă numesc Bogdan , am 23 de ani și sunt din Giurgiu .Sunt un băiat de treabă imi place să glumesc etc .. etc că după ne lungim cu vorba , imi  place foarte mult adrenalina etc .

Link Poză Screenshot_20200704-232302_WhatsApp.thumb.jpg.f98c51eb13606801e8172157967d2e34.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Daniel
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Spike
Vârstă:14
O scurtă descriere a ta:Hai noroc, ma numesc Daniel si sunt o persoana de treaba si amuzanta, imi place sa joc samp.
Link poză:                    
107322917_2902748759952329_6254344251477078234_n.jpg.2d9334294c07abee86f5aaa5fadd2e2f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Gabi
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Gabi.
Vârstă: 17 ani
O scurtă descriere a ta: Salut, sunt Gabi, am 17 ani si locuiesc in Pitesti. Sunt pasionat de IT si masini, de-alungul zilei ascult muzica si merg la sala de aproximativ 4 ani.
Link poză: oOI69jC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Daniel George
Numele din joc (link website):Massimo fraierul asta > https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Massimo
Vârstă: Am varsta de 18 ani.
O scurtă descriere a ta: Salut, imi place sa coordonez lumea, puterea unui scorpion, ma impun si te salut ❤️
Link poză: 
yxiUycJ.jpg 

 

 

Edited by Massimo
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: George Eduard
Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/.Edward
Vârstă: Am varsta de 15 anisori.
O scurtă descriere : Sunt un baiat glumet caruia ii place sa socializeze si, in special, sa joace samp.

Link poza:

DSC00966.thumb.JPG.6d7309751f2b052a30e34e269f150dfd.JPG.Edward.png

Link to comment
Share on other sites

Nume Real : Claudiu
Numele din joc (link website):https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Ceausescu
Vârstă: 20 de ani
O scurtă descriere a ta: Sunt din orasul sibiu și am 20 de ani.
Link poză: 

4985BD87-E9CC-4DD8-B231-7EB63655FE9D.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real : Adrian
Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Leon
Vârstă: 21
O scurtă descriere a ta: Un băiat simplu căruia ii place sa se distreze impreuna cu prietenii sai, sa călătorească si sa se plimbe in general seara (unii ar spune ca e definita unui " vagabond" dar aparentele inseala.) Cam atat despre mine și sper sa va fiu pe plac. Nu uitați pe B-Zone cand jucați sa mai va si hidratati.
Link poză:

20200712_205322.jpg

Link to comment
Share on other sites

ro32.png&key=0db5f501d63b173e8f24a8a5a71

Salut!

 

Din acest moment voturile nu vor mai fi luate in considerare si nu se mai poate participa la concurs. Astazi / maine vom anunta castigatorii Miss si Mister B-Zone.

 

O zi buna!

 

uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

Hello!

 

From this moment the votes will no longer be taken into account and it will no longer be possible to participate in the contest. Today / tomorrow we will announce the winners of Miss and Mister B-Zone.

 

Have a good day!

Link to comment
Share on other sites

  • Edward locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.