Jump to content

Fuziune RPG1 & RPG2 (Pacaleala de 1 Aprilie)


Kelton
 Share

Recommended Posts

50 minutes ago, Aleksander154 said:

Azi e 2 aprilie, nu 1, ce pacaleala e asta

Faptul că te-ai gândit să te uiți în DevTools mi se pare incredibil. Nu mă așteptam la un Easter Egg acolo, ggs

 

Mare păcat totuși că se glumește pe o temă pe care toți playerii o vor. 5 pagini de „yeee, în sfârșit”.

Măcar mâine primim o dată reală sper. Nu? .. nu?

Edited by Aryenteq
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mitro666 said:

Cum o sa ne fuzionam conturile de pe 2 pe 1?

Dacă fuziunea se va face, jucătorii de pe rpg2 nu trebuie să facă nimic ca să li se fuzioneze contul pe noul server, RPG1. 
Puteți să vă logați de pe contul rpg2 pe contul rpg1 foarte simplu, băgându-vă rpg2_ în fața numelui avut, exemplu dacă pe rpg2 ai numele Mitro666, pe noul server, rpg1, te vei loga cu numele rpg2_Mitro666.

Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2023 at 8:19 PM, Magnifique. said:

daca voua va place sa stati in 100 jucatori e problema voastra, majoritatea de pe rpg2 sunt PRO fuziunii pentru ca ar mai da 3-4 ani jocului pana moare de tot

Nu ne place, dar noi iesim foarte in pierdere dupa fuziune, si eu ma las dupa fuziune daca nu primesc pretul corect pe casa si biz.

Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2023 at 9:32 PM, South Huts said:

Dupa 11 ani i-a venit timpul si RPG2-ului, chiar daca nu am jucat acolo respect pt activitatea server-ului care e aproape la fel de importanta ca RPG1.

Sa ne auzim cu bine pe joc si fara ”sapaturi”, noi cei de pe rpg1 suntem obisnuiti.

 

L.E. nu va mai murdariti pe dos, si asa comunitatea de playeri ramasa pe RPG1 e una toxica, incluzand staff-ul. Mi se pare interesanta aceasta fuziune si poate e o sansa ca RPG2 sa vina cu o alta mentalitate aici, poate ne dezgheata si pe noi la minte. ;))

 

Si mie mi se pare interesant cum cineva care nu a mai jucat mai mult de 30 de ore din Ianuarie 2022 sa aibe asemenea pareri despre STAFF / server in sine. Nu evitati sa ma uimiti prieteni, keep up the hate :* 

Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/aActAtL , s-a incercat o gluma din partea staff-ului b-zone :)))))))))))). In loc sa gaseasca solutii pentru popularea serverului, prin update-uri constante ei se pun pe glume :))))). Mai nou, unii ,,admini,, mai mari in loc sa se ocupe de serverul pe care il conduc se ocupa mai mult de rage mp, si ne miram de ce serverul abia trece de 500 jucatori. Implicare 0

Edited by Eduard..
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TLG Deleicsss said:

Nu ne place, dar noi iesim foarte in pierdere dupa fuziune, si eu ma las dupa fuziune daca nu primesc pretul corect pe casa si biz.


Sincer daca o luam asa, lasa-te. Inevitabil RPG2 va muri inainte de RPG1 si inevitabil orice comunitate e sortita mortii. Decat 200-300 de playeri pe o epava aflata in declin, prefer 150-200 care vor veni pe RPG1 si vom avea o comunitate mai mare. Realitatea e trista, totusi comunitatea are de castigat prin fuziune.

PS: Nu prea imi pasa de playerii care se lasa din cauza fuziunii. Bucurati-va ca prelungim durata de viata a comunitatii si a SA:MP-ului si lasati porcariile in spate. Stiati de cand v-ati facut cont pe 2, 3 si alte succesoare ca nu reprezinta comunitatea principala.

Edited by SlashX
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Eduard.. said:

https://imgur.com/a/aActAtL , s-a incercat o gluma din partea staff-ului b-zone :)))))))))))). In loc sa gaseasca solutii pentru popularea serverului, prin update-uri constante ei se pun pe glume :))))). Mai nou, unii ,,admini,, mai mari in loc sa se ocupe de serverul pe care il conduc se ocupa mai mult de rage mp, si ne miram de ce serverul abia trece de 500 jucatori. Implicare 0

esti trist rau, drace, la propriu... 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton changed the title to Fuziune RPG1 & RPG2 (Pacaleala de 1 Aprilie)
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.