Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

150px-National_Guard_Logo.svg.png

 

• Nickname: xSteve

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Mai 2012

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 warns

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nickname-uri

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- School Instructors (o luna)

- Tattaglia Familly (o luna)

- Corleone Familly (2 saptamani)

- Police Department (3 saptamani)

- News Reporters (din cauza unei probleme personale nu am putut ramane in factiune)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Sunt specificate mai sus factiunile anterioare

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema personala in realitate si nu am putut activa pe server

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Car Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/Ja7Za

• Bara RPG stats: bar-000402311.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Bineinteles

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Deobicei dupa scoala, dar in week-end sau vacanta, pot activa pe server in orice moment al zilei atunci cand sunt liber.

• Ai mai fost in National Guard?: Din pacate nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa ma alatur in acest departament deoarece mi se pare una dintre cea mai importanta factiune, avand un lider cu experienta de nivel ridicat. Prin prezenta mea in aceasta factiune, vreau sa ajut si sa ofer un ambient placut atat celor din factiune cat si celor de din afara. Ma inteleg bine cu ceilalti membri din National Guard si vreau ca alaturi de ei sa dobandim un randament ridicat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece mi se pare interesanta activitatea pe care acest departament o presteaza si consider ca am toate abilitatile necesare.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea inchisorii si de infractorii cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Pe zi, cam 5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristi, am 16 ani, sunt o fire sociabila si amuzanta. Sunt optimist, imi place sa ma distrez si sa-mi traiesc viata. Incer sa evit oamenii cu 2 fete si ma acomodez usor in orice situatie. Sunt pasionat de sport, in special de fotbal si imi place sa muncesc pentru a obtine ceea ce imi doresc.

Edited by Steve X
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gaby89

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. Tow Truck Company-2 saptamani

2. The Barzini Family-o luna

3. Tow Truck Company-3 saptamani

4. The Cuneo Family-2 saptamani(wipe)

5. The Cuneo Family-cateva zile (wipe)

6. The Corleone Family-2 saptamani

7. The Corleone Family-3 saptamani

8. Taxi Cab Company-o luna

9. The Corleone Family-o luna

10. The Barzini Family- 2 saptamani

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family - 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut ban si am fost demis

Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5 , Detective skill 5 , Arms Dealer skill 5 , Drugs skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/rmqh46ycx/

Bara RPG stats: bar-000398329.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este unul dintre cele mai active Departamente din punctul meu de vedere si imi place mult cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca am tot ce imi trebuie : activitate , seriozitate , sunt respectuos si stiu sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu robberi , runneri , cu administrarea Jail-ului si cu interventia in war-urile mafiilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde de zi.Dar in general sunt activ.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , ma numesc Gabriel si sunt din judetul Dolj orasul Craiova . Detin frumoasa varsta de 15 ani si sunt un tip sociabil , glumet caruia ii place munca in echipa cat si competitia.

Edited by Gaby89
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: kvb_bv

• Level: 39+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 ani.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire and Medic Departament (3 luni)

National Guard (4 luni)

Police Departament (2 saptamani)

The Cuneo Family (5 luni)

The Tattaglia Family (2 luni)

The Barzini Family (5 luni)

The Paterno Family (1 luna jumate-2 luni)

The Stracci Family (1 luna)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family (5 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: A pierdut Carlos_Smit liderul.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective , Skill 5 Mechanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/LezpL.jpg

• Bara RPG stats: bar-000028524.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 14:30

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa incerc sa vad cum e in Barzini.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa retraiesc clipele frumoase petrecute in NG.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un tip serios.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rank 1 se ocupa cu pazirea jail-ului iar de la rank 2 pot merge dupa wanted 3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat serios, de treaba, glumet, ma adaptez in orice situatie, multi ma stiti.

Edited by Kvb Bv
Link to comment
Share on other sites

US_Army_Rangers_by_mildirk.gif

 

• Nickname: Patriot

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: iulie 2012

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am numit un jucat "prost".

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Medics - 1 luna si ceva , Paterno - 9 zile , Tattaglia - 12 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia - 12 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - detectiv si mecanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats:
bar-000400274.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 24:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place cu ce se ocupa. Au grija de jucatorii de la jail, au o echipa care se mobilizeaza in cazul spargerilor bancare.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt punctual, de cuvant, serios.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Ajuta jucatorii din jail, merg dupa rob-eri.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 ore +

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Virgil. Am 15 ani. Sunt din Craiova. Sunt o persoana de incredere si punctuala. Nu imi plac persoanele care lasa totul pe ziua de maine.
Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocas

• Level: 23 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 20 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad cu rob !

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Cuneo family 1 saptamana

The TaTTaglia family 2 saptamani

The Patermo Family - 2 zile

The Barzini family - 30 de zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini family 30 de zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: vreau ceva pasnic

• Skill-uri la joburile secundare: Detective-skill 5,Mechanic skill 5, arms skill 3

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/xuas4ocwd/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa si as dori sa imi dedic timpul ajutand aceasta factiune dar si pentru a-mi imbunatatii experienta prin participarea alaturi de ceilalti colegi in diferite actiuni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt serios, imi place sa lucrez in echipa si am capacitatea de a face asta dar si pentru ca eu consider ca ma pot descurca in orice situatie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arresturile playerilor cu wanted 3+ si cu doborarea roberilor, dar nu numai.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-15 ORE

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alex, am 19 ani si sunt sociabil, serios, am simtul umorului si sunt intelegator.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Edy1997.

• Level: 24 + .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De un an si cinci luni.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , pentru ca am jignit un player . Nu se va mai repeta !

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut .

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family ( am petrecut o luna si doua saptamani ) , The Tattaglia Family ( am petrecut o saptamani si trei zile ) , The Corleone Family ( am petrecut o saptamana si cinci zile ) , Taxi Cab Company ( am petrecut doua saptamani ) , The Cuneo Family ( am petrecut trei saptamani ) , The Stracci Family ( am petrecut doua saptamani ) .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family , am petrecut o luna si doua saptamani .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorirea de a intra intr-un department .

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv Skill 4 , Mechanic Skill 5 .

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/9uyggs193/

Bara RPG stats: bar-000231205.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da !

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamani de la ora 14:00 pana la ora 22:30 , in timpul weekend-ului de la ora 8:00 pana la 00:00 .

• Ai mai fost in National Guard?: Nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: - .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa intru in National Guard pentru a lucra impotriva organizatiilor corupte,pentru a opri traficul de droguri si ilegalitatile comise si pentru a aresta persoanele care fac rau.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un băiat serios şi mereu dispus să ajut .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3 + si cu administrarea Jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur !

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de treaba,descurcaret si inteligent.Imi place sa ma joc la calculator si sa ies cu prietenii.

Edited by VALICA
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ManXXL

• Level: 52

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an+

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM in Safe-Zone.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family 2 saptamani

The Corleone Family-2 saptamani

The Paterno Family 2 saptamani

The Barzini Family - 5 saptamani

Police Department - 3 luni

The Stracci Family -1 zi

Police Department 2 saptamani

The Stracci Family -5 zile

Fire & Medic Department - 2 zile

The Barzini Family - 3 saptamani

Taxi Cab Company - 2 saptamani

The Paterno Family - 5 zile

The Barzini Family - 1 saptamana

The Barzini Family -- 5 zile

The Corleone Family - 3 saptamani

School Instructors -- 2 saptamani

Police Department - 1 luna

Tow Truck Company – 3 zile

Taxi Cab Compnay - 7 zile

•Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitatea din factiune.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 la detectiv si mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/n94k3.png

Bara RPG stats: bar-000341749.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-23.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa lucrez in echipa alaturi de ceilalti colegi, sa imi fac prieteni noi si sa ajut departamentul cu ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu administrarea jail-ului si de suspectii cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut! Sunt o fire plina de energie, imi place sa imi petrec timpul liber cu prietenii sau stand la PC.

Edited by ManXXL
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Giuliano.

• Level: 35.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De la infiintarea serverului.

• Varsta reala: 16.

• Sex: Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: [RO]Gyoo; Gyoo; Gyo.

• Factiuni anterioare: National Guard(3 saptamani), Corleone(1 luna), Barzini(1 luna), Paterno(3 luni), Tattaglia(1 luna), Cuneo(2 luni), Stracci(2 luni), Hitmen Agency(2 luni), Tow Truck Company(3 saptamani), F&P Departament(2 luni), News Reporter(1 luna), School Instructors(2 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Primisem ocazia de a conduce o mafie pe RPG2 si nu mai aveam timp.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - Detective, Mechanic s.a.m.d.

Poza cu /stats, detective skill: http://i.imgur.com/8EVXl.jpg

Bara RPG stats: bar-000003344.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume, depinde in functie de timp si starea de spirit.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai tin minte, s-a intamplat acum mult timp.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece este una dintre favoritele mele factiuni si doresc sa ajut serverul sa scape de cei mai periculosi criminali.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece abilitatile mele sunt facute pentru aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de criminalii periculosi si de administrarea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5-6.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana coerenta, calma, cu care se poate comunica si care este in stare sa-si duca obiectivele la bun sfarsit.

Edited by Giuliano
Link to comment
Share on other sites

• Nume : BlueTooTh

• Level: 39

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 , unul pentru parcare ilegala la ziua b-zone , altul pentru db[/font][/font]

Nickname-uri anterioare: razvan1 , CrYs

Factiuni anterioare si timpul petrecut acolo:F/M - Rank 3 ( 1 luna jumate ) Paterno - Rank2(1 luna) , Stracci - Rank 3(2 luni) , NG - Rank 1(2 saptamani) , Taxi - Rank 1(2 saptamani) , Cuneo - Rank 5(6 luni) , NR - Rank 2 (3 saptamani) , TTC - Rank 1(2 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici : TTG - 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune : Dorinta de a incerca ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare: Toate 5 inafara de : Rob,Drug Dealer , Boxer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/qwk9hpa07/

Bara RPG stats: bar-000010733.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 23:00 - cu pauze logic

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut niste probleme de familie , si nu am vrut sa incurc factiunea

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este unul dintre departamentele mele preferate.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Da

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? :National Guard se ocupa cu : Pazirea jailulu-i la rankul 1 , iar de la rankul 2 se pot duce dupa suspectii cu wanted 3+

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani : Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8

Cum te-ai descrie in realitate? : Salut,ma numesc Razvan am 15 ani.Sunt o fire intelegatoare si sigura pe el.

Edited by Kazii
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Level: 17

• As you play SA-MP on the B-zone?: 2 Months

• Real Age: 17

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there): Tattaglia 3 weeks

• The last factor and time spent here: Tattaglia 3 weeks

• Reason for leaving the last factor: I want to be member of NG

• Skills in secondary jobs: Car mechanic 5 , detective 4 , arms dealer 2

• Picture with / stats, detective skills (required): http://postimage.org/image/vks15qir5/

• Bar RPG stats:

bar-000493726.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: 11 - 23

• Have you ever been in the National Guard? No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : I like to arrest the suspects and i want to get here new friends , i like ng leader .

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I am a quiet man and manageable and i think

i am suitable for this faction.

• What do you think National Guard deal?: Arrest suspects , protects peoples , helps cops etc.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 9 - 11 hours

• How would you describe reality?: I'm from Kosovo , age 17 , hoby football etc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AlexMiTi

• Level:21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1an jumatate

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:NebuNNNu, alexalexey

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter ( Rank 2) 2saptamani,School Instructor 2 saptamani( Rank 1), Stracci (Rank 1) 2 saptamani (wipe), Corleone Family2 saptamani ( Rank 1),[/font]News Reporter 1 luna si 3 saptamani( Rank 3),Stracci Family aproape 2 saptamani( Rank 1).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci - 11 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:3/3 FW

• Skill-uri la joburile secundare:Detectiv 5, Mechanic 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/ML45t.jpg

Bara RPG stats: bar-000211810.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:13:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu am avut ocazia

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place cu ce se ocupa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece vreau sa stabiliesc ordinea si linistea la jail si sa prind raufacatori

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Asigura paza la jail si aresteaza persoanele cautate

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Cel putin 5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat simplu care stie intotdeauna ce vrea. Sunt foarte optimist si imi place sa incerc lucruri noi si sa cunosc persoane noi. In acelasi timp pun suflet in tot ceea ce fac si imi place mult sa imi petrec timpul cu cei dragi, sa ma joc pe calculator si sa urmaresc diferite noutati din sport. Motto-urile mele sunt "Respecta si vei fi respectat" si "Incearca si vei reusi".

Edited by Alex29 Alexey
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Caball

• Level:36

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si 3 luni.

• Varsta reala:15 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3(am dat /ad-uri aiurea)

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Paterno Family X2:Timp petrecut-2 saptamini si 2 zile si 3 saptamani si o zi.

The Tattaglia Family X2:Timp petrecut- 3 saptamani si 2 saptamani si o zi.

Taxi Cab Company X3:Timp petrecut-4 saptamani,2 saptamani si 3 zile si 4 zile.

The Cuneo Family X1:Timp petrecut-2 saptamani.

Police Departament X2:Timp petrecut-2 luni si 3 saptamani si 3 zile.

The Stracci Family X1:Timp petrecut-o zi.

The Corleone Family X1:Timp petrecut-3 saptamani.

Tow Truck Company X1:Timp petrecut- 2 saptamani si 4 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company(4 zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune:Inactivitatea liderului.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5(Detective,Mechanic)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org...dxh81/313a0907/

Bara RPG stats: bar-000340709.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:30-17:00~~~19:45-23:30(in timpul scolii)

• Ai mai fost in National Guard?Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place meseria de militar,liderul este unul de nota 10 membrii sunt prietenosi si de traba si nu in ultimul rand doresc sa ajut acest departament cu tot ce pot eu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:NG este potrivit pentru mine doarece imi place cu ce se ocupa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arrestarea jucatorilor care au wanted si urmarirea roberilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Buna!!Ma numesc Laurentiu am 15 ani si locuiesc in Maramures.Majoritatea timpului mi-l petrec jucand SA:MP sau iesind pe afara cu prietenii.

Edited by Cabal
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gola

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 8 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Departament( 1 luna jumate),Taxi Cab Company( 2 saptamani),The Tattaglia Family x2( 3 saptamani),Barzini Family(1 luna jumate),F.B.I( 4 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Ivestigations(4 saptamani).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa aplic aici.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective,Car Jacker,Drugs Dealer,Car Mechanic,Fishing.Skill 2:Arms Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/OJLpP

• Bara RPG stats: bar-000414075.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-16:00 19:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece imi place foarte mult sa mentin linistea la jail si in oras. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa apar playerii de rapitori si de alte primejdii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai fost intr-un departament,F.B.I si m-am descurcat bine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii rank 1 iar cei cu rank mai mare se ocupa cu oprirea WAR-urilor dintre clanuri oprirea spargatorilor de banci etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut,numele meu este Ionut,am 18 ani si locuiesc in judetul Calarasi.Sunt o persoana calma,ambitioasa,cu simtul umorului si de treaba.

Edited by Gola
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TayLoR.

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 luni

• Varsta reala: 14 ani

• Sex: Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 (Datorita comportamentului meu exemplar)

• Nickname-uri anterioare: NpS98

• Factiuni anterioare:

 

The Stracci Family - Rank 2 - Leader CapS - 3 Saptamani - WIPE

VSm2z.jpg

 

The Cuneo Family - Rank 2 - Leader ShlomY - 1 Luna - Demisie

G1a7k.jpg

 

The Barzini Family - Rank 1 - Leader DeviL - 1 Saptamana - Demisie

IzXdC.jpg

 

The Corleone Family - Rank 1 - Leader UnknownX - 4 zile - WIPE

7avNg.jpg

 

The Corleone Family - Rank1 - Leader Razvan14 - 15 zile - Demisie

7avNg.jpg

 

News Reporter - Rank 1 - Leadere emptY_mdY - 14 zile - Demis

4d15o.jpg

 

The Paterno Family,-Rank 1- Leader RizEa - 4 zile - Demisie

5U8bG.jpg

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno family, 4 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mi-am dat demisia deoarece liderul era foarte neatent, inactiv si nu stia sa se ocupe de factiune

• Skill-uri la joburile secundare: Detective [skiLL 5] , Car Mechanic [skiLL 5] , Drugs Dealer [skiLL 5], Fishing [skiLL 2], NR [skiLL 4], Arms Dealer [skiLL 3], Rob [skiLL 2]

• Poza cu /stats, detective skill: http://i.imgur.com/q2JCu.png

• Bara RPG stats: bar-000349661.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00 - 11:20, 18:20 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, niciodata.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Este departamentul meu favorit si ador sa arestez infractorii. Din acest departament fac parte soldati bine instruiti, cu bun simt, ce dau mereu dovada de respect, iar liderul este pe masura."National Guard" este cunoscut atat in jocurile virtuale cat si in realitate si sunt convins ca imi va prinde bine si va fi o experienta de neuitat.In aceast departament domina activitatea, respectul, seriozitatea. Dupa parerea mea "National Guard" este cel mai puternic departament atat tehnic, cat si financiar.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca "National Guard" are nevoie de un soldat talentat, cu experienta, serios, activ si capabil sa indeplineasca misiunile cerute, iar aceste insusiri ma caracterizeaza. Sper ca imi veti acorda o noua sansa. Promit sa nu dezamagesc!

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Aresteaza infractorii, administreaza Jail-ul, mentine paza si protectia oraselor si sunt mereu la datorie.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: [Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 7 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire vesela, serioasa, muncitoare, experimentata, responsabila, am simtul umorului si imi doresc foarte mult sa ajut acest departament.

Edited by BTD NpS98
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mili..

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni.

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - pentru DM la level mic

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am acumulat 2 FW in perioada de teste.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Mechanic, Detective ; Skill 4: Arms Dealer ; Skill 3: Fishing (acestea sunt cele mai importante)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/tQGqz.jpg

Bara RPG stats: bar-000499362.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Ii voi respecta, fara indoiala.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Avand in vedere ca e vacanta, 10:00-18:00 ; 21:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in acest departament deoarece stiu ca este cel mai activ si vreau sa il ajut, prin prezenta mea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament deoarece imi place mult cu ce se ocupa, asta imi doresc sa fiu si in viata reala.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este un departament care se ocupa cu arestarea persoanelor care au wanted si de inchisoare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10h+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei, am 15 ani si locuiesc in Craiova, judetul Dolj. In timpul liber ma joc sa:mp. Sunt o fire serioasa, sociabila. Va multumesc pentru timpul acordat si sper sa imi acordati o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:TheTerrorMan

• Level:15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 1 an.

• Varsta reala:16 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family 2 saptamani si Fire&Medic Departament 1 luna

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire&Medic Departament 1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune:Pentru ca mi s-a stricat calculatorul si nu am putut intra.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective si mechanic,Skill 3:Arms dealer si Drugs dealer,Skill 2:Fishing si restul skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/jr5gmuk4x/

Bara RPG stats: bar-000384100.png]• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Toata ziua.

• Ai mai fost in National Guard?Nu dar as vrea sa fiu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca nu am fost niciodata in ea si vreau sa ma alatur pentru a ajuta cu ce pot deoarece aici sunt colegi seriosi,glumeti si foarte prietenosi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt dedicat muncii la care lucrez si pentru ca imi place sa incerc ceva nou.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa arestarea suspectilor si cu confiscarea armelor oamenilor ce le tin la vedere.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat serios,glumet si dedicat muncii.Imi plac sporturile,calculator si practic fotbal de performanta.

Edited by theterrorman
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Loloz

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De cand s-a infiintat serverul.

• Varsta reala: 20 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 (abuz anim) | (/ad)

• Nickname-uri anterioare: Loloz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo) : School instructor (lider) - Fbi (lider) - Pd (lider) - Yakuza (rank 3) - Cuneo (rank 1) [Nu imi aduc aminte de timpul petrecut, a trecut ceva vreme] Cuneo (rank 1)[1luna+] - Paterno (rank 3)[3luni+] - Barzinii (rank 1)[2sapt+]

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzinii [2 saptamani+]

• Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de organizare in ceea ce privesc warurile.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 (Detective, Car Jacker, Mechanic, Arms Dealer, Drug Dealer, Fishing,Whore)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img28.imageshack.us/img28/6190/samp042wd.png

• Bara RPG stats: bar-000002904.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Evident.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In functie de cum imi permite facultatea. (De obicei seara)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Vreau sa imi pun in utilizare calitatile in prinderea/arestarea celor ce incalca legea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt eficient in ceea ce priveste munca in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu cei mai "periculosi" jucatori de pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila, Destul de "copt" incat sa tratez tot ce se poate in limita bunului simt, glumet, deschis unor idei,evenimente,lucuri cat se poate de funny.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: KiLLeRu

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de aproximativ jumatate de an.

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors, Rank 3: ​10.09.2012 - 06.10.2012; Tow Truck Company, Rank 2: 09.10.2012 - 03.11.2012; News Reporter, Rank 3: 05.11.2012 - 22.12.2012.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter, Rank 3: 05.11.2012 - 22.12.2012.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am parasit factiunea News Reporter, deoarece mi-am dorit foarte mult sa intru intr-un departament, in special National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - skill 5, News Reporter - skill 5, Car Mechanic - skill 5, Arms Dealer - skill 2 si la restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/cOnqu.jpg

Bara RPG stats: bar-000470928.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, chiar foarte bine.

• Sunteti capabil sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Absolut.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 23:00 ( in timpul scolii ) si 12:00 - 23:00 ( in vacante ).

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, insa imi doresc foarte mult sa intru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in aceasta factiune, deoarece mi se pare ca este una dintre cele mai respectate, responsabile si serioase factiuni, cu un lider si niste membrii de exceptie si cu o activitatea intensa si demna de toata consideratia. Pe langa asta, consider ca am toate calitatile necesare pentru a intra in aceasta factiune si consider ca o pot ajuta cu tot ce imi sta in putere.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune, deoarece stiu foarte bine sa lucrez in echipa si cred cu tarie ca este factiunea in care m-as integra cel mai bine si in care pot sa aduc o contributie comunitatii, eliminand raufacatorii si criminalii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea sau uciderea raufacatorilor si criminalilor, pentru a proteja cetatenii oraselor si pentru a asigura comunitatii un mediu mai sigur.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore in timpul scolii si 6-8 ore in vacante.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Vlad. Sunt un tip prietenos, amuzant, responsabil, creativ si cu spirit de echipa. Imi plac calatoriile, sportul, lectura, iesitul cu prietenii, jocurile pe calculator (in special cele multiplayer) si mai ales SA:MP-ul.

Edited by oakiboaki96
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Funiest

• Level:33

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si ceva.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3. 1. - report aiurea, al doilea ad aiurea. Eram mai mic si incepator. Gabb 18.02.2011 22:19 report xtypE 14.08.2011 15:09 /ad

• Nickname-uri anterioare: TheAce...

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Toate factiunile pasnice, Barzini ( 2 zile ), FBI, PD. In toate factiunile pasnice am stat peste 3 saptamani, in FBI 4-5 luni si in PD ~1 luna.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company , aproape o luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis. Scandal intre membrii factiunii.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - mechanic.

5- detective

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s8.postimage.org/zf5sefed1/sa_mp_069.png

Bara RPG stats: bar-000043673.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii, dupa ora 7 pana pe la 1-2-3. Uneori si dimineata de la 10-11 maxim. In vacante/week-enduri programul este flexibil, mai am iesiri si sedinte foto.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru activitatea care o desfasoara factiunea si membrii/liderul deosebiti din ea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Prin experienta mea in joc.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea suspectilor, urmarirea suspectilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore. Depinde

• Cum te-ai descrie in realitate?: Descurcaret, sarcastic ( defect zic eu ), inalt si cam atat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: BoOoGdaN

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):School instructor rank 2(3 saptamani), Corleone Family rank 2(2 saptamani), Tow Truck Compani rank 3(3 luni), Paterno Family rank 1(2 saptamani), Fire And Medic Departament rank 4(2-3 luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire And Medic Departament (2-3 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am lasat un amic la pc si si-a facut putin de cap(a jignit un jucator)

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5:Detective/Mechanic/Fish, skill 3:Rob/Arms, restu 1 si 2

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/fvitm3m29/

• Bara RPG stats: bar-000405671.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00--01:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa incerc ceva nou si ma ma relaxaz la jail facand liniste!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am multa rabdare si datorita faptului ca am oarecum experienta.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu ordinea/liniste la jail si multe altele(roburi/wanted)

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10 ore+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc bogdan, am 18 ani, imi plac jocurile video si sportul extrem(bicke)

Edited by BoOoGdaN
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:vlad.1921

• Level:17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 luni

• Varsta reala:16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 nu stiu de ce le-am primit

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The tattaglia family 2 saptamani si 3 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The tattaglia family 2 saptamani si 3 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nu m-am intigrat cum trebuie.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic,skill 5 fishing,skill 2 dealer arms,skill 3 detectiv

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/e942xofff/

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:09-13:00; 18-00:00

• Ai mai fost in National Guard?:Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Imi doresc sa intru in national guard,deoarece vreau sa lucrez in echipa si sa ajut

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca am capacitatea de a ma integra rapid intr-un colectiv si am acelasi stil cu ocupatiile national guard

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National guard se ocupa cu organizarea in jail si cu arestari

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-12 ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt o persoana ambitioasa,caruia ii place activitatea si fotbalul in special si urasc plictiseala.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: 0nLy.aSuL

• Level: 25+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si jumatate cu aproximatie (cu pauze).

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 (pentru limbaj si Dm).

• Nickname-uri anterioare: vladone5

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo (2 saptamani),F.B.I de 2 ori (4-5 luni),Tattaglia(3-4 luni).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Cuneo 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,mecanic..skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/z7o4C

Bara RPG stats: bar-000027174.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Interval nedeterminat pe timpul vacantei,iar in timpul scolii intre orele 15:00-22:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa ajut la prinderea infractorilor.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa fiu de partea legii,sa impiedic playeri sa comita ilegalitati,sa lucrez in echipa si sa ajut la prinderea mafiotilor si a infractorilor.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore pe timpul vacantei,3-4 ore in timpul scolii.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Dan,am 16 ani sunt in clasa a X-a si locuiesc din Alexandria.Imi place foarte mult sa se distreze si sa ies cu prietenii.Mi-a placut sa ma descurc,fara sa astept ajutor de la altii.Sunt un tip sincer si de aceea nu accept sa fiu mintit.Imi plac glumele facute in limita bunului simt.Ar mai fi de zis,dar nu mai este timp.Multumesc.

Edited by 0nly Asul
Link to comment
Share on other sites

Nickname:GoLdStaR

• Level:24+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni.

• Varsta reala:15 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 DM.

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo family 2 saptamani si cateva zile, Tattaglia family o saptamana, Barzini family o saptamana, Stracci family o saptamana si 2 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Stracci family o saptamana si 2 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic, skill 5 detective, skill 2 fish, skill 3 arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/i6h2ihhsd/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00-13:00 & 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?:Este un departament cu membri de treaba si un lider demn de postul pe care il detine. Imi place cu ce se ocupa si vreau sa ajut acest departament sa fie cel mai bun.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt capabil de a lucra in echipa si de a prind un robber.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu pazirea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:11-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi, am 15 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, amabil si respectuos. Sunt pasionat de fotbat, Counter-Strike si SA:MP. In timpul liber imi place sa ies cu prieteni afara sau sa joc SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.