Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baietii.


Zic din prima: Am mai postat o data aici, cu o propunere pe care dvs. ati agreat-o. Nu ati fost contra, ba chiar mi-ati fost alaturi.


Va rog frumos, nu dati REPORT, nu este frumos. Imi cer scuze ca postez aici, dar, astfel voi avea o mai mare audienta. Va multumesc pentru intelegere si succes la raport.


ACEST POST NU ESTE PENTRU UN AMARAT DE +1POST, CI PENTRU VOI, PENTRU A VA AJUTA.


Uitati-va va rog frumos la aceasta propunere. Este vorba despre comanda [/getgift] celor care sunt activi.


Link: http://forum.b-zone....sau-10-50-gold/


Link to comment
Share on other sites

@,@, Faceţi poze doar la ce este important, ca şi până acum. Singurele poze care nu mai au importanţă, sunt cele când omori / arestezi un suspect, şi / sau, confişti un obiect, pentru că, punctele se vor calcula singure pe website.

 

MAXBOSDEBOS.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, Asa trebuie nab, S.W.A.T la putere!! <3

Mafff, bafta pe mai departe, sper sa revii si alta data pe aci pe la noi. Esti un pretenash super de treaba. Bafta ba nabbb !!! Te asteptam inapoi!!!!!!

Edited by KingAndrei
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nick: mafff * Level: 56+ * Rank: Lieutenant (4) * Vechime:6-7 luni. * De ce doresti sa pleci din Police Department?: Probleme personale. * Cum te-ai simtit in Police Department?: M-am simtit foarte, foarte, foarte bine, am realizat ca LSPD nu este numai o factiune de arestat sau de dat magie unor civili cu sau fără drept de predare. LSPD este o familie unita, un lider de nota 10, membri cu valoare, fete bune rau, un sub-lider de treaba (nab). * Sunt de acord ca voi primi FP 60/60 in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Police Department pt minim 2 saptamani: Nu e cazul. * Alte precizari?: InfernalGuess multumesc ca m-ai luat in familia ta. FunK. ( mare nab) multumesc ca m-ai invatat tot ce stiu, P.S: Dai o bere pentru tot ce am scris. maxtreme arunca pc-ul pe geam, mereu când mergeam cu tine, cu infernusul parca mergeam cu o dacie 1300, esti un bun prieten. Reatu va salut si va iubesc sa averi grija de voi. Va scriam pe roti dar nu mai am baterie la telefon, bafta tuturor. ( cu stima si respectul dar si valoarea by mafff )

 

Esti un nab :)) imi place ca am avut un ucenic care-l injuram ca nu stia cum sa instaleze bandicam :)) sau sa confiste un permis, sau sa dea o amenda, sau care ma intreba de ce /d nu e freechat, dar totusi ai ajuns rank 4 :)) si teoretic m-ai intrecut, nu-ti dau nici o bere, dar eu tot mi-am primit rasplata de pe tine <3 IS7Cq66.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.