Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare colegi. Am facut astazi o propunere benefica tuturor membrilor departamentelor. Ma gandesc ca sunteti de acord cu ce am cam scris pe acolo. Daca da sustineti cu un + , poate Kelton o va accepta. Va fi mai bine pentru toti, zic eu. Propunerea o gasiti aici . Sper ca nu v-am deranjat. Salut :)

 

@@South Max, Ce faci pescare?

Link to comment
Share on other sites

Holla. Vad ca iar sunt 1000/1000 deci nu cred ca mai am sanse sa intru in seara asta.

Maine plec si intru in concediu deci "Paste fericit" tuturor! (Zic de acum ca nu cred ca dau de net vacanta asta :)) )

Bafta tuturor, ne auzim cand revin.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Imi cer scuze ca postez aici, dar la fel ca toti ceilalti membrii care fac cate o propunere ce tine de departament, o impartasesc si cu ceilalti, la fel am sa fac si eu. Am facut si eu o propunere, probabil ultima..pentru ca celelalte nu mi-au fost luate in considerare pe motiv ca nu am avut plusuri multe, nu ca n-ar fi fost o idee buna. Asta m-a facut sa-mi dau seama ca indiferent daca e o idee buna sau proasta, ea va fi acceptata doar daca are reputatie buna. Eu consider ca e o idee buna, va rog sa o cititi cu atentie, si daca..si numai daca sunteti de aceeasi parere cu mine, va rog sa acordati niste stelute si un +1 care dupa parerea mea nu va costa nimic. Propunerea este: http://forum.b-zone.ro/topic/267238-sugestie-find/

Edited by Mickyy
Link to comment
Share on other sites

E bătaie de joc ce-a făcut el, iar asta nu va rămâne aşa, o să îi fac reclamaţii serioase. Nu vine el să îşi bată joc de munca mea.

 

PS: Da, ştiu de acea fază cu limbaju`, dar putea să treacă peste, sau îmi atrăgea atenţia.. aluia` îi fu` spart contu`, şi el face pe /d "Ce naibi se întâmplă?

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu voi fi rebăgat în facţiune, sau ceva de genu`, o să îmi iau "adio" de la o facţiune la care am ţinut foarte mult, şi mă voi despărţii cu câteva cuvinte despre fiecare.. am şi poze, dar netu` nu îmi permite să uploadez 100+, stau prea mult.. :))

 

S-a dat rapid cu recon după ce m-a scos afară, doamne.. se vede clar că voia să scape de mine :). Vorbeam pe mesaje, nu pe chat public..

 

" AVEŢI VOIE SĂ JIGNIŢI DOAR PE CHATURILE PRIVATE, GEN, /W, /SMS "

Link to comment
Share on other sites

Ba max, esti unul dintre cei mai mari nabi pe care i-am cunoscut (si am facut cunostinta si cu gues), poate o sa te bage inapoi.

Te asteptam la sedinta duminica :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.