Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta Elix! O sa imi lipsesti mult! M-am obisnuit cu tine aici in factiune. Imi pare foarte rau ca ai plecat, dar sper sa dai de colegi buni in noua factiune. Ai fost un coleg si membru de top in aceasta factiune si sper ca vei reveni candva! Succes mai departe!

 

Edit: Eu acum am vazut ca a iesit si Funk cu 3/3... Ce sa iti zic mai Funk... cam aceleasi lucruri ca la Elix.. Pastram legatura!

Edited by TibiStanciu
Link to comment
Share on other sites

Hei hei hei, ce mai faceti?! :):*

Nu am mai postat in acest topic de cateva zile :)) Am terminat cu spamu' aici! :P

Of of..greu cand nu ai chef de raport si afara e asa frumos! :)) Am abea vreo 35 de puncte...voi cum stati? :)

Ne auzim prin game cred, daca am chef sa ma joc! :))

Link to comment
Share on other sites

Neața tuturor!!!!!! Nu am mai postat nici eu de câteva zile p-aici .. Era cazu să o fac acum. Ne auzim în game nabilor!! :*

 

 

Mai jos aveți o poză cu un negru și un alb. Se poate vedea ce face deobicei un alb cu un negru afk-ist ... :)))))))))) +1 !!!! =))

 

P.S.: @@GF Infernal, aia se numește sodomizare .. O știu din NG ... =))

 

 

EDIT: .... M-a obligat să șterg poza că dacă nu îmi dă FW...... Ooooof :(((( negrii ăștia ce răi îs ... :(

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.