Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

"În acest topic pot posta doar membrii Police Department.

Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi."

Acest topic e facut pentru discutii intre membri, cu ce am gresit?

Link to comment
Share on other sites

@, mă scuzi, era în Regulamentul Departamentelor:

"- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului poate duce și la sancționarea voastră în joc."

Link to comment
Share on other sites

Hai gata ma. Vreti sa va fac eu un Regulament ? Ehh, glumesc si eu ..

-Am postat si eu cam rar pe aici, adica n-am mai postat de mult si m-am gandit sa o fac acuma..

Iaras m-a prins 12 noapte, toata saptamana la 12-1-2 m-am bagat la somn, hai ca azi ma bag la 12 sa recuperez 1 ora, maine este o zii lunga... Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

@, se vede ca esti pus pe sanctionat membrii. Adica eu vreau sa las un comentariu la reclamatia lui IonuC si tu o inchizi inainte sa pot face asta? Vei plati cu viata pentru acest lucru.

 

PS: Ofer plimbari gratuite cu Sultanu. E negru, luxos are si odorizant nou. Sunati la 112-6969 chiar acum!

Link to comment
Share on other sites

Nu cred, de 5 zile nu s-a mai postat in acest topic, incredibil =)) !

Eu sunt foarte fericit ca am luat rank 3 intr-un final, acuma dau si eu [/arrest] cu Infernus / NRG alea alea, intelgeti voi =)) !

Mi-am terminat aproape raportul, restul saptamanii nu mai am treaba, stau relax.

M-am bagat si eu la somn, noapte buna. Ne auzim maine

©: [K]en[J]i

Link to comment
Share on other sites

Poftim mapele 150/150 cadouri, nu sunt facute de mine insa le-am gasit si am zis sa le dau mai departe pentru cei care au nevoie si nu le gasesc, sper va v-am ajutat, astept +1 si eu =)))

http://imgur.com/a/MAhxk

pS: Sunt [K]en[J]i sa stiti, nu cumva sa ma trezesc cu /report ca nu fac parte din aceasta factiune =)) !

Link to comment
Share on other sites

Servus! Ce mai faceţi, cum o mai duceţi? Eu unul săptămâna asta n-o să fiu aşa activ, tre' să fac aşa-zisa "curăţenie de Crăciun", aşa că vă urez de pe acum Sărbători Fericite!

 

P.S. Dacă n-aveţi ce face, trageţi un ochi peste acest video, e penal https://www.facebook.com/Merla.oly/videos/858101254264149/?fref=nf(Nu l-am găsit pe YouTube..)

+

Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

@, se vede ca esti pus pe sanctionat membrii. Adica eu vreau sa las un comentariu la reclamatia lui IonuC si tu o inchizi inainte sa pot face asta? Vei plati cu viata pentru acest lucru.

 

PS: Ofer plimbari gratuite cu Sultanu. E negru, luxos are si odorizant nou. Sunati la 112-6969 chiar acum!

Numai comenta la baietii nostri ba smechere, va pup ba

Ce mai faceti?

Merge cu raportu?

Fac aicisa rank4 in 69 si vin inapoi la voi mancavas :D

Gg gigele pentru rank 5 il meritai din tot sufletu !

Link to comment
Share on other sites

LsPd..

 

Fie ca spiritul sarbatorilor de iarna sa patrunda in casa si in sufletul tau si al tuturor celor dragi ! Iubirea, bucuria, intelepciunea si generozitatea sa va fie calauza in 2016! In speranta unui an mai bun, va trimit o boare de sanatate, un strop de incredere si fericire !

 

La Multi Ani 2016!

P,S Dau de acum mesajul ca nu stiu pe unde o sa fiu la noapte! :))

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

@, Scorul meu maxim la acest joc a fost 6.38 secunde :)) cred ca am intrecut recordul :)). Da... vezi ca e buguit, au fost faze in care nu puteam sari peste zid. CELMAIBUNDRACOE

Trebuie modificat viteza jocului, la inceput merge cam repede... desi asta trebuia ci cam pe la ''mijlocul jocului'' si sa poti sari mai mult si sa repari bugurile alea.

Edited by Draco ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.