Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hello Lspd members this is my 1st and last post here as I am leaving the LSPD tonight. I would like to tell you all I had very nice time here and you all are very nice colleagues will miss you all good luck to the new members. Good Bye

Link to comment
Share on other sites

Ce sa va zic...Tatal meu este un geniu...a primit/cumparat 5/6 PC-uri si le-a stricat pe toate...incerc sa-l repar pe al meu...dar daca nu reusesc sa-l repar o sa fac inactivitate mare...apoi eventual voi demisiona...imi pare rau dar,daca ai un tata asa curios,injuri cu el toate placile de baza =))) Te pwpec Valy pt rank 4.

Tibi nabz avea dreptate...Nb

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te supar...oricum nu prea ma placi...daca o mai zic si pe asta nu o sa mai tii la mine deloc...

Edited by StefanB
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, ultimul post aici! Vreau sa spun ca acum 9 luni, aproximativ, eram abea un rank1 cu vise mari, sa ajung unul dintre Capitanii Los Santos Police Departament si am reusit sa-mi implinesc acest vis, multumita lui InfernalGuess, dar a venit momentul sa eliberez un loc pentru ce-i ce vin din spate cu acelasi vis ca al meu, asa ca am decis ca in aceasta dimineata sa imi postez cererea de demisie si sa parasesc acest departament. Am stat in deajuns de mult incat sa realizez ca am terminat toata treaba pe aici, asa ca sunt nevoit sa ma retrag. Respect tuturor colegilor si sper sa tineti LSPD in fruntea departamentelor, sa va respectati intre voi ca, colegi si sa aveti grija la dovezi :P sa aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine!

#Respect TibiStanciu, Giggs11[Legend], Jackie_Dee, Missy

#Remember InfernalGuess, Nabz0r, King_Andrei, King_Damian

AMMA ramane cu voi! :*

Edited by AMA
Link to comment
Share on other sites

HeLLo....

 

@, Ce pot sa zic de cat ca ai fost un membru bun, un prieten bun, si toate cele...Iti doresc bafta si sa te mai gandesti inca odata la aceasta decizie a ta. :) Oricum ramane prieteni chiar daca pleci din LsPd. :*

@, StefanB e in lumea lui, lasal, am zis lasal :)))=))

Link to comment
Share on other sites

@, atitudinea mea? Pai evident ca am o asa atitudine cand unii traiesc in joc, am anuntat subliderul in Joc (nu in PM, am gresit) si a zis ca ma invoieste, trebuia sa fi facut ss, dar daca unu sare in cap, toti dupa el.. in saptamana respectiva era ziua mea, am crezut ca pot face raportul, am facut pana la 26, mai mult nu am putut, am anuntat subliderul in joc dupa 18 min de la postarea raportului de eveidenta pe forum si a zis ca ma invoieste si ca vorbeste cu Liderul. Si probabil ca o fi vorbit subliderul, dar ce sa le faci liderilor care nu au intelegere si le place sa acorde FW din orice, nu m-am asteptat la o astfel de experienta in Departament, prima oara cand fac parte si nu ati stiut sa ma faceti sa ma simt bine, presupun ca asa de neintelegatori sunteti cu toti membrii noi, ce m.o deranjat, a fost ca mi-a spus clar ca ma invoieste si ca vorbeste subliderul cu liderul, eu macar am anuntat cum am putut in joc si cand am avut timp, voi daca toti pomeniti de PM pe forum, de ce nu m-ati cautat acolo? Eu mi-am facut treaba si am anuntat si a zis clar ca ma invoieste, ce interes mai aveam eu sa anunt daca mi-a zis ca ma invoieste? Trebuia voi sa ma cautati si sa lasati gradele pe langa, ca pot sa imi arat si eu grade de adm, nu de lider, eu ca tine am fost Tibi, tu ca mine mai greu, am vrut sa iti dau un sfat sa te ajut, nu ai acceptat ca esti plin de tine, mandru. Nu mi-o placut sa imi arat gradele si nici nu imi place, asa cum faceti voi, liderii astia noi. In fine, nu mai zic nimic, la cat de mandrii sunteti nu se prinde nimic de voi. Ultimul post aici, seara faina PD.

BogdaNNe, merci de sansa si de tot, cel mai cu capu pe umeri, toate respectele mele ca ai intelegere si ca apleci urechea la chestiile marunte. Ai toata sustinerea mea.

 

PS: deschideti ochii si analizati situatia, vedeti care are dreptate si care nu.
PS2: Tibi, cand se da uninvite se spune ceva gen: Ex: [Deea]Shakira, salutati colegii! Succes mai departe. (sau orice, macar asa ca este "cel mai serios Departament" asta doar pentru ca este in LS, oricum nu mai conteaza zic asa ca paranteza).

Astept uninvite. Seara faina all!

Link to comment
Share on other sites

@, atitudinea mea? Pai evident ca am o asa atitudine cand unii traiesc in joc, am anuntat subliderul in Joc (nu in PM, am gresit) si a zis ca ma invoieste, trebuia sa fi facut ss, dar daca unu sare in cap, toti dupa el.. in saptamana respectiva era ziua mea, am crezut ca pot face raportul, am facut pana la 26, mai mult nu am putut, am anuntat subliderul in joc dupa 18 min de la postarea raportului de eveidenta pe forum si a zis ca ma invoieste si ca vorbeste cu Liderul. Si probabil ca o fi vorbit subliderul, dar ce sa le faci liderilor care nu au intelegere si le place sa acorde FW din orice, nu m-am asteptat la o astfel de experienta in Departament, prima oara cand fac parte si nu ati stiut sa ma faceti sa ma simt bine, presupun ca asa de neintelegatori sunteti cu toti membrii noi, ce m.o deranjat, a fost ca mi-a spus clar ca ma invoieste si ca vorbeste subliderul cu liderul, eu macar am anuntat cum am putut in joc si cand am avut timp, voi daca toti pomeniti de PM pe forum, de ce nu m-ati cautat acolo? Eu mi-am facut treaba si am anuntat si a zis clar ca ma invoieste, ce interes mai aveam eu sa anunt daca mi-a zis ca ma invoieste? Trebuia voi sa ma cautati si sa lasati gradele pe langa, ca pot sa imi arat si eu grade de adm, nu de lider, eu ca tine am fost Tibi, tu ca mine mai greu, am vrut sa iti dau un sfat sa te ajut, nu ai acceptat ca esti plin de tine, mandru. Nu mi-o placut sa imi arat gradele si nici nu imi place, asa cum faceti voi, liderii astia noi. In fine, nu mai zic nimic, la cat de mandrii sunteti nu se prinde nimic de voi. Ultimul post aici, seara faina PD.

 

BogdaNNe, merci de sansa si de tot, cel mai cu capu pe umeri, toate respectele mele ca ai intelegere si ca apleci urechea la chestiile marunte. Ai toata sustinerea mea.

 

PS: deschideti ochii si analizati situatia, vedeti care are dreptate si care nu.

PS2: Tibi, cand se da uninvite se spune ceva gen: Ex: [Deea]Shakira, salutati colegii! Succes mai departe. (sau orice, macar asa ca este "cel mai serios Departament" asta doar pentru ca este in LS, oricum nu mai conteaza zic asa ca paranteza).

Astept uninvite. Seara faina all!

Sincer...mie imi pare rau ca pleci,nici nu am apucat sa te cunosc...ai si tu putina dreptate,ii place sa dea FW...eu cred ca tibi nu este amator in meseria lui...la vreo 6 luni de experienta,si mie mi se pare ca se comporta ciudat de la o vreme.Sper macar In game sa ne cunoastem...baftalos si succes cu functia. Edited by StefanB
Link to comment
Share on other sites

Referitor la ce s-a intamplat, totul e simplu ca buna ziua, regulamentul a fost aplicat cum este aplicat la toti membrii.Primul Raport e obligatoriu, ea a venit la mine sa o invoiesc, iar eu i-am zis ca o sa discut cu tibi ca e primul ei Raport.Ea a interpretat cu totul altceva ca eu as fi invoit-o.Sa o cautam noi asta e gluma zilei. La sedinta si activitate nu a fost si nici invoire nu a avut si dovezi sunt on .Iar ce a scris ea mai sus sunt niste impresi si laude ca dhe nu are cine o lauda.

Am vrut sa renunt aseara, dar am decis sa raman pentru Tibi si pentru membrii care ma respecta si ii respect.Mai am multe de facut In lspd.

 

P.s Uni ce suntem pe samp suntem pe merit! By GigGs.

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

@Deea Shakira, cu toate felicitarile ca esti admină și toate cele: sincer, n-am nimic cu tine, doar că de fiecare dată când eu intram și stăteam în joc erai numai AFK pe sleep. Și, că ai zis că ai treabă cu adminul și nu știu ce: Jackie_Dee cum și-a făcut atâtea rapoarte și toate cele? Și mai e și admin 3. M-am trezit și eu să zic ceva nu fiindcă am fost eu promovat sublider sau ceva, ci doar că ai spus că în LSPD nu există sinceritate și seriozitate. Păi, hai să-i lăsăm pe toți să facă ce vor, nu mai dăm AV-uri, FW-uri și gata, ce naiba?! Plus că helperii și adminii au privilegii la rapoarte, tot nu e bine?! Și eu am fost ocupat când trebuia să fac primul raport și tot l-am făcut, scrie peste tot că e obligatoriu.

 

Gata, că cine știe cum sunt sancționat în joc, nu e nimic imposibil. Ține minte: dă-le un deget și ți se ia toată mâna, fii bun cu ei și te iau de prost.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.