Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare... Ce vreme nasoala pe afara :(.... O sa intru si eu mai tarziu dar tre sa pun un windows la downloadat ca am virusi, defapt am detoate :)).

Ce faceti? Poate maine primesc si eu teza la istorie :D

Scuze de inactivitate Robot, dar nici nu am avut calculatoru zilele astea (confiscat pt perioada tezelor )

O dat mare la un bloc de doua kile

 

Daca ai doar virusi, ia-ti un antivirus bun.Daca ai de toate, cum zici tu, ia-ti ACEST program.Te va scapa de majoritatea problemelor, dar nu de virusi.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai doar virusi, ia-ti un antivirus bun.Daca ai de toate, cum zici tu, ia-ti ACEST program.Te va scapa de majoritatea problemelor, dar nu de virusi.

 

multumesc dar raman la Vista meu :). Oricum mai am de descarcat un driver si dupa pun la instalat windows-u. Mersi de ajutor oricum.

Instal started!. Ne reauzim peste una bucata ora. Cius

Edited by A41 Rogue
Link to comment
Share on other sites

2ND THE BEST :))

Cand am mers la mare, in 2008/2009 (nu stiu exact) a primit tata un CD cu muzica, l-am incercat si in continut era si melodia cu pricina. Meeeeeeeeeemorieeeeeeeeesssssssssss 8->

 

Vreau varaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(( (aici ma refer la vacanta)

Edited by The Transporter
Link to comment
Share on other sites

multumesc dar raman la Vista meu :). Oricum mai am de descarcat un driver si dupa pun la instalat windows-u. Mersi de ajutor oricum.

Instal started!. Ne reauzim peste una bucata ora. Cius

Vista explica totul...

Rablagirea calculatorului, primirea de virusi constant, mergerea ingreunata a jocurilor. In caz ca ai laptop, o sa iti apara niste tampenii prin bara, mai ales daca acestea sunt slabe(testat pe 3 laptop-uri de mine), tampenii fiind barisoare negre sau se face neagra de tot(Bara)

Diagnosticul : Windows de....pomana

Reteta: Alt Windows. Recomand sa luati un XP sau un Windows Septe(7)'

 

Is House in calculatoare :))

 

Edit(Pt ardeleni "iedit"): Ma culc, noapte buna! :*

Edited by SpliT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.