Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna searaaaa.

Ultimele pregatiri pentru bal :-S ... maine il am si de'abia in seara asta mi'am cumparat de imbracat...maine nu o sa intru deloc, probabil doar seara...

 

 

Lasati'o mai moale cu SPAM'ul, fara atata "salutare", "sunt suparat" si alte chestii gen astea de mai devreme.

Link to comment
Share on other sites

Buna searaaaa.

Ultimele pregatiri pentru bal :-S ... maine il am si de'abia in seara asta mi'am cumparat de imbracat...maine nu o sa intru deloc, probabil doar seara...

 

 

Lasati'o mai moale cu SPAM'ul, fara atata "salutare", "sunt suparat" si alte chestii gen astea de mai devreme.

Unde ai balul?

 

Si cu ce ocazie?

 

Am iesit si eu.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata .. am plecat la scoala , ma asteapta 6 ore de practica >:) ! probabil v-oi intra in joc pe la ora 14-15 ! Big UP >:)

 

 

EDIT: La Multi Ani Gangster Boy Sebi >:) !

Edited by Noss
Link to comment
Share on other sites

Neata.

Ce vis?

 

 

Salutare.

 

Am visat cum ca, toate electronicele de la mine din camera (PlayStation3-ul, Laptop-ul, Calculatorul, Televizorul, absolut toate) erau incarcate intr-o duba (Fara voia mea), iar soferul acelei dube avea manelele date la maxim.Tin sa precizez ca urasc manelistii...Nu inteleg, cum pot sa asculte asemenea "muzica", daca se poate numi asa.Versurile nu-si au rostul, vocea cantaretului suna ca si cand acesta ar fi strans de gat, iar ritmul melodiei nici macar nu exista.

Edited by P h a n t o m
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.