Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata la fetele simpatice. :* Hai Germania, cumva! [-o< Ce faceti voi, cu ce va mai laudati?! Niciun scandal azi, niciun post de la bunul si dragul nostru fost coleg?! :(

 

 

Yenoh nu primeste nimic.

 

Pai, Generale, eu niciodata nu primesc nimic?! Macar un biscuite, un iaurt, ceva... O napolitana! [-o< Inc-o reclamatie pentru +1. :))

Link to comment
Share on other sites

'neata la fetele simpatice. :* Hai Germania, cumva! [-o< Ce faceti voi, cu ce va mai laudati?! Niciun scandal azi, niciun post de la bunul si dragul nostru fost coleg?! :(

 

 

 

 

Pai, Generale, eu niciodata nu primesc nimic?! Macar un biscuite, un iaurt, ceva... O napolitana! [-o< Inc-o reclamatie pentru +1. :))

Primesti o camila daca e musai, vorbind de fotbal, is de partea ta, hai Germania, Oezil, Mueller ( english fucked up )

Link to comment
Share on other sites

Primesti o camila daca e musai

 

Sa fie primit, Soimule! Doar tu ce te mai gandesti la mine. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Tin minte ca ti-am facut post atunci si ai luat ban o zi pt comportament non rp :))).

Ba noliferica, fa si tu macar un post pe zi aici sa-l vad si eu si da si tu plusuri :*

Link to comment
Share on other sites

@, Skinul asta il tin la rank 4, 5, 6 ! Click pentru download !

 

NV6BZih.png

 

Si asta il am pentru Erow, dar neah Alex l-a luat pentru el, ca ii plac medaliile :)) ! Click pentru download !

 

e6yKqlG.png

 

Le bagi cu Alci's IMG numele nu trebuie sa le schimbi, decat daca ai de gand sa iti pui si tu skinul la fel ca Alex. Daca vrei sa le pui pe skin de rank 1, 2, 3, pui numele swat la fiecare iar pentru rank 4, 5, 6, pui army ! :)

 

Voi ce mai faceti ???

 

 

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

@, bă şi acum mai ţin minte că mă grăbeam atunci, trebuia să plec la fotbal şi am lăsat direct pe sleep, mi se pare că am scris şi în topic acolo :)).

Link to comment
Share on other sites

@, chiar te rog, dacă se poate să predomine mov :)). Nu contează tema.

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

@@South Dragos7198,Am vazut ca i-ai facut post lui smecherasu ala, din pacate nu cred ca pateste nimic, da-i PM la un coleg de la rutiera si o sa ii ia permisu sa vezi ce plange dupa =)). Daca mai face asa someaza-l sa circule si daca tot repeta pac /su id 2 neconformare ordin, dupa o sa te trezesti cu post si o sa mai faci si tu +1 unu pe forum :X !!!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

@, Poi ma enerva frate :))), l-am suportat atata timp, mi-a facut post cand eram in taxi ca cica am facut " kamikaze " dar nu aveam unde sa ma mai duc si am bubuit langa el si gata cu " +1 " :-J. Prea fustrat baiatu, m-am saturat de el, nu suport comportamentul lui :D

Link to comment
Share on other sites

Fetele, la 22 deschid eu celulele. O zic aici, momentan. Daca nu ma lasati fac urat. Si nici eu nu voi mai lasa pe nimeni de acuma. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.