Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Te pune BlackHawk la ture pe motiv ca i-ai dat 15k lui Dragos si nu lui? Tocmai s-a inventat o solutie pentru aceasta problema. Uite aici: http://i.imgur.com/oqfvkkb.png

 

Dupa care ii spui ca o zis Royce ca nu pricepi ca ai desync continu si sa nu mai iesi din casa.

Apoi, vii aici pe forum, postezi tot ce am postat si eu, a da si mai postezi poza cand ii dai 15k lui Dragos:

http://i.imgur.com/nqfPqMS.png

 

P.S: Trebuie neaparat sa faci asta de 2 ori, daca vrei ca motivul sa fie "tu nu pricepi?" si sa ii poti spune lui black ca ti-a zis royce sa pricepi odata ca ai desync si sa nu mai iesi din casa.

 

Pe de alta parte. Dragos7198 GG pentru cei 15k !!!@!@!@!

Adica tu n-ai facut turele ba !? Ai 30 de ture ptr azi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

omg..

30 ture cu M4 = 2 ore, minim.

 

 

Neaţa, NG, intru şi eu imediat să sărim pe /wantedlist

Pai mi-au luat mie 4 ture 16 minute :)) .

Link to comment
Share on other sites

@,@@Veve, cum sa mai negociati ma? Mie mi-a zis 2 ture si am mai facut 2 de la mine. Deci daca ti-a dat 30 de ture, faci 60. Daca nu, aveti post pentru nesactionare.

Link to comment
Share on other sites

@,@@Veve, cum sa mai negociati ma? Mie mi-a zis 2 ture si am mai facut 2 de la mine. Deci daca ti-a dat 30 de ture, faci 60. Daca nu, aveti post pentru nesactionare.

Una e 2 una e 30 =)) . Black deci negociem la 10 ture?

Link to comment
Share on other sites

Dupa 60 de ture ti se stinge veveritza :))

Dupa 60 de ture mi se stinge mana de la atat apasat pe butoane. Daca nu ar fii ilegal (unii nu l-ar folosii pentru afk), as face un BOT in care face ture de area, scrii cate ture sa faca si atatea ar face. Singura problema e ca mi-as lua ban ca l-as creea si inca un ban ca il folosesc =)) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.