Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata, fetelor! :*

 

Am vrut si eu sa intru putin in joc, poate nu m-au uitat toti hater-ii, da' can' colo am ajuns... aici. =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@, Ce pasiune interesanta ai cu ungurii :))

Da, as venii noaptea si le-as pune mine la usa si in curte, sa-mi bat joc de ei. Dupa i-as da la lupi.

 

Eu cand v-am zis ca a innebunit lupu, ce naiba, am ajuns la rank 3 in NG si nu aveam nici o sanctiune, deja credeam ca e ceva cu mine, ca m-am schimbat, parca nu eram eu. Ma simteam nasol.

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti ! Ma duc si eu la somn dupa o zi plina de somn, ploi si o plimbare de seara pe racoare.

Nu uitati, DOWN hungary X( biach, urat nume.

 

Auzi la ala: "M-a deranjat ca sunt ungur" Si ce naiba imi vorbeste mie limba frumoasa, sa se duca >:) 9 mii de ani in/cu tara lor plina de :@)

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

@@yXk, eu am luat sala de 2 ori cu 24, in august pe 27 am orasul a 2-a oara.

 

De as lua si eu sala ... maine incerc pentru a 3-a oara , daca nici maine nu iau sala , a 4-a oara tre sa platesc mult 60-80 lei , pe acolo , plus ca ma fac de rusine ....

 

Link to comment
Share on other sites

@@Campionul08, dacă citeai o singură dată regulamentu ăla observai că dacă treci de gate 2 primeşti wanted fără somaţie...Va-ţi obişnuit să faceţi post pentru orice, succes !

A dat Steaua gol de la 40 de metri bă băiatule =)).

Link to comment
Share on other sites

@, ai grija la Dragos, asta sta pana la 4 dimineata sa joace LOL, gandestete ca de fiecare data cand moare iti da un SMS cu injuraturi sau de fiecare data cand face un kill iti da 5 sms-uri sa se laude.

Link to comment
Share on other sites

@Campionul08, ai fost degeaba membru National Guard... intr-adevar, ai fost acum un an si patru luni, dar nu te scuteste de faptul ca trebuia sa citesti regulamentul National Guard inainte de-a face o miscare ca asta... Te superi daca nu te luam in seama si-ti spunem ca Vennom nu va primi nimic?

 

Apropo: hai-pa.jpg?w=640&h=407

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.