Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Campionul08, cand va aud cu texte gen "trebuia sa ma someze de minim 3 ori" ma apuca toti dracii... Esti copil?! Ai level 5?! Doar aia tre' somati de 3 ori. In rest, daca dai vreodata de mine, sa fii fericit daca nu iei kill sau wanted dupa prima somatie. Ai level 43, ai experienta, nu merge cu prosteala ieftina.

 

'neata la fetele sexy! :* Ne vedem mai indata pe joc. , poate intri si tu, sa facem vreo 69 de puncte. :)

 

PS. Fac si eu ca Naruto, aseara... Cine-i @Vennom?! :-?

Edited by South Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@K A D D Y, cine, mah?! @Vennom?

Hai ca intru, sefule. Vennom a fost un lider bun in NR, dar a fost pentru putin timp. Mi-a placut foarte mult cand i-a luat un live lui Mastertrap, a fost interesant pentru ca au fost alte intrebari decat cele care sunt acum, intr-adevar, era si normal sa fie asa, dar a fost frumos.

Link to comment
Share on other sites

@@South Dragos7198, ce-i cu avatarul ăla? =:) ?

Tu nu mai ai drept de #şef #de #pagină

#salms

 

O piesă faină?

Cea mai faină, cea care mă înviorează şi-mi dă chef de lucru primeşte +1.

Aveţi timp până la fix. :))

 

 

Vennom nu primeste nimic, asa ceva deam mai vazut... ai invatat sa folosesti external link?

 

 

Mi-ai făcut ziua cu poza aia. :)))))

Edited by South Xin
Link to comment
Share on other sites

@, de inviorare, nu stiu ce preferi tu, dar pe mine m-a trezit :))

 

Cred ca pe viitoarea o voi pune sa invete sa-mi danseze salsa, ma omoara dansu asta si fetele (nu chiar toate ) care-l danseaza :-S

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

Hai ca intru, sefule. Vennom a fost un lider bun in NR, dar a fost pentru putin timp. Mi-a placut foarte mult cand i-a luat un live lui Mastertrap, a fost interesant pentru ca au fost alte intrebari decat cele care sunt acum, intr-adevar, era si normal sa fie asa, dar a fost frumos.

Acum vad si eu ca ma barfiti aici :))

Link to comment
Share on other sites

@, Mamă adevărat de când nu am mai jucat o FIFA 07, bă promit eu că facem diseară acum intru în joc mă las pe sleep și mă duc la o bere, oricum vb pe fb diseară și facem, dar trebuie să mi-o reinstalez !

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, diseara sunt la meci, se termina la 23:00 si cred ca mai stau pe afara apoi, dar poate maine :D , vedem.

Nici eu n-am mai jucat din iarna, dar e de FUN, ca-ti iei goluri aiurea.

 

v8lMdig.jpg

 



:D :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Salutare, am ajuns şi eu acasă, mă duc să mănânc ceva şi cred că intru şi eu să mai fac nişte puncte, vorbim !

Link to comment
Share on other sites

@, esti nab ba. Oricum putea sa respinga reclamatia, ala a postat dupa reply-ul tau. Ghinionul tau =))

Link to comment
Share on other sites

, sunt 100% sigur ca Generalu' s-a consultat cu un admin inainte de a raspunde. Stim cu totii ca Generalu' face tot posibilul sa ne apere, dar nu poate s-o faca mereu.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, back de la strand :)). Am incercat si eu ca omu` sa fac o tumba pe spate, dar ca incepator am luat un spate de si acu` ma doare. :)). Intru si eu mai tarziu in game sa vad ce mai faceti :)).

 

#Sef de pagina

Edited by LeR69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.