Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Când am intrat în NG, am văzut un grup foarte puternic (pe lângă că majoritatea îmi eraţi şi încă îmi sunteţi prieteni), am vrut să încep uşor-uşor, să nu vă deranjez cu ceva. Pe lângă asta, vreau să le mulţumesc următorilor:@Peiu S4F@Hawk ToVTig3r, Conner şi care au mai fost (îmi cer scuze, dar am vrut să îi adaug pe cei care m-au ajutat cel mai mult). Aş fi vrut să îl adaug şi pe Bonzy, dar m-am lămurit şi de el. Erai băiat de treabă, dar te-ai schimbat.

 

Referitor la post-ul GSB-ului: Dacă era pe clădire, cum mai procedai atunci, mă? @Inferno27 "marele cop".

 

Îţi spun eu:

 

1. Trăgeai cu m4, dacă vedeai că nu reuşeşti, te duceai şi cumpărai rifle;

2. Te duceai după elicopter;

 

Până luai tu rifle / elicopter, suspectul ar fi părăsit SERVERUL. DE CE TREBUIE WANTED 3 "COP ATTACK"? Simplu! NU avea cum să abuzeze, eventual ar fi luat un shamal şi arfi încercat să scape dewanted.

 

Un suspect când trage într-un cop, PRIMEŞTE WANTED 3. Dacă suspectul are deja wanted şi atacă poliţistul, acesta trebuie să: 1. Acorde wanted cop attack suspectului sau 2. îi omoară direct. Dacă era pe clădire, vă zic eu, primea cop attack. @Kelton@Odin@TibiStanciu MC@GF Infernal@Peiu S4F

 

 

Dar mna, asta e o nesimţire din partea voastră. O să îi dau PM lui Kelton şi o să îi explic acolo mai detaliat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, South Max said:

 

 

Pot filma, dar mi se pare chiar ciudat să fiu sncţionat pentru ceva aiurea. Am dat PM lui K, acum să vedem.

Ba coaie, esti pe jocu asta din 2008, nu te-ai saturat manca-ti-as? Lasa coaie sampu si gaseste-ti un hobby.. defapt gasiti-va cu totii ca jocu' asta v-a mancat creieru baga-mi-as pula in el de joc futut.

1 hour ago, South Max said:

Când am intrat în NG, am văzut un grup foarte puternic (pe lângă că majoritatea îmi eraţi şi încă îmi sunteţi prieteni), am vrut să încep uşor-uşor, să nu vă deranjez cu ceva. Pe lângă asta, vreau să le mulţumesc următorilor:@Peiu S4F@Hawk ToVTig3r, Conner şi care au mai fost (îmi cer scuze, dar am vrut să îi adaug pe cei care m-au ajutat cel mai mult). Aş fi vrut să îl adaug şi pe Bonzy, dar m-am lămurit şi de el. Erai băiat de treabă, dar te-ai schimbat.

 

Referitor la post-ul GSB-ului: Dacă era pe clădire, cum mai procedai atunci, mă? @Inferno27 "marele cop".

 

Îţi spun eu:

 

1. Trăgeai cu m4, dacă vedeai că nu reuşeşti, te duceai şi cumpărai rifle;

2. Te duceai după elicopter;

 

Până luai tu rifle / elicopter, suspectul ar fi părăsit SERVERUL. DE CE TREBUIE WANTED 3 "COP ATTACK"? Simplu! NU avea cum să abuzeze, eventual ar fi luat un shamal şi arfi încercat să scape dewanted.

 

Un suspect când trage într-un cop, PRIMEŞTE WANTED 3. Dacă suspectul are deja wanted şi atacă poliţistul, acesta trebuie să: 1. Acorde wanted cop attack suspectului sau 2. îi omoară direct. Dacă era pe clădire, vă zic eu, primea cop attack. @Kelton@Odin@TibiStanciu MC@GF Infernal@Peiu S4F

 

 

Dar mna, asta e o nesimţire din partea voastră. O să îi dau PM lui Kelton şi o să îi explic acolo mai detaliat.

 

 

Nu vezi ca te iei in gura cu morile de vant si ca faci pe desteptu pentru nimic? da-l in mortii ma-sii de joc

2 hours ago, GF Maxim16 said:

@South Max Ba, eu iti zic ce cred eu ca-ti va raspunde, acum pnm :))

 

PS: Vezi ca s-ar putea sa ai probleme si la postul de la ala din GSB asa ca eu zic sa mentionezi si de acel post in PM-ul pe care l-ai deschis cu Kelton si daca nu ma crezi, intreaba-l pe @Rough deoarece a patit-o pe pielea lui :)) 

aaa da, am patit-o si eu :)), dadusem PM la kelton etc etc. ce a fost a fost, oricum unele reguli sunt aiurea

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Rough  Fra, fac minimu, joc seara o ora - 2 cand nu am ce face sau nu ies in oras. 

In legatura cu morile de vand, sunt de acord, e rau cand crezi ca doar ce zici tu e bine si nu asculti si la prostii ( eu, max, membrii PD ) care iti zic CA NU E BINE asa, dar tu o tii pe a ta desii nu ai mai fost in PD de mult.                                            
Infero
 , trebuie sa incepeti sa ascultati de noi, de ideile noastre deoarece noi zilnic patim aceste lucruri, nu mai sunt lucrurile ca atunci cand erai tu lider, s-au schimbat foarte multe.

 

Treaba voastra. Kelton, tu te faci ca nu vezi dar zilnic pe server e din ce in ce mai rau, se duce pe pl RPG 1 daca o tineti asa iar serveru de GTA V stagneaza.      E timpu' sa va treziti, comunitatile mici incep sa creasca deoarece se gandesc si la prostii de joaca pe ele nu doar la faptu ca doar conducerea are dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Am primit mention / quote din partea lui Rough, aşa că, am voie să las un nou reply.

 

@Rough uită-te la orele jucate de pe mine în fiecare lună, să vezi că au scăzut. 1-2 ore / zi, nu te omoară.

 

Cum a spus şi @South Edward NissaN dar eh, atât timp cât banii vin, nu îi intereează pe cei ce fac playerii. Eu am spus, dacă e să ies din NG, ies cu 3/3, dar dacă ălea sunt motive de FW... e clar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Max said:

Am primit mention / quote din partea lui Rough, aşa că, am voie să las un nou reply.

 

@Rough uită-te la orele jucate de pe mine în fiecare lună, să vezi că au scăzut. 1-2 ore / zi, nu te omoară.

 

Cum a spus şi @South Edward NissaN dar eh, atât timp cât banii vin, nu îi intereează pe cei ce fac playerii. Eu am spus, dacă e să ies din NG, ies cu 3/3, dar dacă ălea sunt motive de FW... e clar.

 

 

ba, asa 1-2 ore de facut laba nu strica, dar nici benefica nu e.. ma rog, eu mi-am zis opinia, faceti ce vreti voi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, South Edward NissaN said:

@Rough  Fra, fac minimu, joc seara o ora - 2 cand nu am ce face sau nu ies in oras. 

In legatura cu morile de vand, sunt de acord, e rau cand crezi ca doar ce zici tu e bine si nu asculti si la prostii ( eu, max, membrii PD ) care iti zic CA NU E BINE asa, dar tu o tii pe a ta desii nu ai mai fost in PD de mult.                                            
Infero
 , trebuie sa incepeti sa ascultati de noi, de ideile noastre deoarece noi zilnic patim aceste lucruri, nu mai sunt lucrurile ca atunci cand erai tu lider, s-au schimbat foarte multe.

 

Treaba voastra. Kelton, tu te faci ca nu vezi dar zilnic pe server e din ce in ce mai rau, se duce pe pl RPG 1 daca o tineti asa iar serveru de GTA V stagneaza.      E timpu' sa va treziti, comunitatile mici incep sa creasca deoarece se gandesc si la prostii de joaca pe ele nu doar la faptu ca doar conducerea are dreptate.

 

Cum sa spui ca adminii nu asculta de jucatori ma baiatule ?! Actualul regulament al serverului este facut jumatate, sau poate chiar mai mult, pe baza sondajelor despre preferintele jucatorilor, sondaje la care au putut participa toti membrii comunitatii. Regulamentele generale ale factiunilor au fost redactate impreuna cu liderii factiunilor in cauza, totul ca sa nu fie parti dezavantajate.

Stiu ca s-au schimbat multe decand am fost eu lider, insa trebuie sa fim dinamici si sa ne adaptam.

 

Despre cazul lui Max nu o sa ma apuc sa scriu romane pe aici, a gresit, stie, dar nu vrea sa admita, si basta.

Link to comment
Share on other sites

Inferno, eşti amuzant... 

 

5 minutes ago, Inferno27 said:

Cum sa spui ca adminii nu asculta de jucatori ma baiatule ?! Actualul regulament al serverului este facut jumatate, sau poate chiar mai mult, pe baza sondajelor despre preferintele jucatorilor, sondaje la care au putut participa toti membrii comunitatii.

 

Regulamentul departamentelor, este făcut de către admini, aşa că, nu încerca să ascunzi asta. Acele sondaje, aveau ca drept scop să ajute la dezvoltarea serverele de SA:MP, reguli care ţin de server, nu de facţiuni.

 

PS: Ai fost lider degeaba... ai demonstrat-o şi continui să o demonstrezi.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Din cauza limbajului si din cauza spamului pe care l-ati provocat si posturile unor playeri care nu sunt din National Guard, topicul o sa fie inchis pentru 24 de ore.

Edited by GeneraL BonZy
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. locked this topic

Topic redeschis. 

 

---- Incetati cu spamul

---- Membrii care nu fac parte din NG, am sa ii rog sa nu mai posteze pe aici

---- Grija la limbajul folosit in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, GeneraL BonZy said:

Topic redeschis. 

 

---- Incetati cu spamul

---- Membrii care nu fac parte din NG, am sa ii rog sa nu mai posteze pe aici

---- Grija la limbajul folosit in acest topic.

Daca si ala fost spam =)))))

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

Chiar daca topicul asta n-a fost cel mai bun prieten al meu, o sa abuzez putin de el de data asta.

 

In primul rand..multumesc tuturor celor care m-au ajutat si mi-au fost alaturi cand am avut nevoie(da manilor chiar si pe samp). La randul meu...am ajutat cum am putut..chiar si cand aveam treaba ca admin...cu ocazia asta vreau sa va salut pe toti Jandarmii d-aici :D si sa va urez numai reusite, atat in joc cat si in real-life. 

 

M-am simtit exceptional aici, de prima oara cand am intrat in NG si am luat 3/3 am stiut ca e casa mea, ca aici o sa ma simt cel mai bine, si am avut dreptate, departamentul asta chiar e special din toate punctele de vedere.

 

#retras #respeeect #bonzynab

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, xEpical VODA said:

Chiar daca topicul asta n-a fost cel mai bun prieten al meu, o sa abuzez putin de el de data asta.

 

In primul rand..multumesc tuturor celor care m-au ajutat si mi-au fost alaturi cand am avut nevoie(da manilor chiar si pe samp). La randul meu...am ajutat cum am putut..chiar si cand aveam treaba ca admin...cu ocazia asta vreau sa va salut pe toti Jandarmii d-aici :D si sa va urez numai reusite, atat in joc cat si in real-life. 

 

M-am simtit exceptional aici, de prima oara cand am intrat in NG si am luat 3/3 am stiut ca e casa mea, ca aici o sa ma simt cel mai bine, si am avut dreptate, departamentul asta chiar e special din toate punctele de vedere.

 

#retras #respeeect #bonzynab

bine pa te pwp fara bac nob dc cine ma io aoleo 

Link to comment
Share on other sites

Succes xepical, NG ramane baza mereu.

 

Aviz tuturor membriilor, antrenorii va vor intreba la sfarsitul antrenamentelor  ce credeti ca este nevoie sa fie modificat sau adaugat la antrenamentele din ziua respectiva.

Veniti cu un feedback daca ceva nu a decurs cum v-ati asteptat sau nu a fost deloc distractiv sau eficient.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

@xEpical VODA KF ba? Te lasi? Pleci de aci` de la noi? Pacat. Mi-a placut de tine cat timp ai statu pe aici. Imi aduc aminte cand erai rank 2 in NG (prima data) si ti-a facut Luci... ala post pt 3/3. Cat am incercat atunci cu Peiu sa-l convingem sa retraga dar degeaba :)) Eeh, asta e. Usor, usor ne vine randul la toti. Bafta nob!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.