Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

​Taxi Las Venturas de pe RPG2 va ureaza un an nou fericit , mai bun ca cel anterior si tot ce v-ati dorit si nu s-a implinit, sa sa se implineasca in 2014!

TpnepaR.png

Edited by GhostRider
Link to comment
Share on other sites

Am trecut cu un mesaj pentru factiunea mea :)

Mult noroc in anul ce vine, aveti grija de voi si in special ascultati de Rossi ca il ajut mereu cand imi cere ajutorul.

Aveti aici membrii sa rupeti doua orase, revin si eu in forta.

Respect my best freiends :* Newlife ( cand eram dusmanii ) Thinkode, DariuS, Catutzz, Excision :*, Silviu ( incearca sa fi mai calm si sa faci totul cu cap ) Cristi95, Doky, Majic, Toxic ( pentru mine fostul sublider si un viitor lider :) ) RainMan ( cateaua mea, love you ) Shtory ( branesti RULLZ love simona, de 5 ani de zile am creeat o prietenie pe skipe si nici in ziua de azi nu ne-am uitat, atat cu tine cat si cu Ice :* )

Rar3s99 ( un mare caracter pentru mine, o glorie adusa de mine in Verdant F. )

Srn- Te pup maxim.
Am observat ca topicurile sunt aceleasi, cum le-am lasat si ma bucura asta Rossi, Aveti grija de voi, sunteti familia mea :) Si cat mai joc eu pe server, Verdant nu moare.

Nu uitati, inca putin si revin pe chat-ul familiei. Va pup si un an nou cat mai bun, ramaneti familia mea. Va iubesc !

RESPECT : RIekeR, Scarface, Ice, Majic.

 

 

vLQTbcq.png

 

mfXEQMU.png

Link to comment
Share on other sites

Am trecut cu un mesaj pentru factiunea mea :)

Mult noroc in anul ce vine, aveti grija de voi si in special ascultati de Rossi ca il ajut mereu cand imi cere ajutorul.

Aveti aici membrii sa rupeti doua orase, revin si eu in forta.

Respect my best freiends :* Newlife ( cand eram dusmanii ) Thinkode, DariuS, Catutzz, Excision :*, Silviu ( incearca sa fi mai calm si sa faci totul cu cap ) Cristi95, Doky, Majic, Toxic ( pentru mine fostul sublider si un viitor lider :) ) RainMan ( cateaua mea, love you ) Shtory ( branesti RULLZ love simona, de 5 ani de zile am creeat o prietenie pe skipe si nici in ziua de azi nu ne-am uitat, atat cu tine cat si cu Ice :* )

Rar3s99 ( un mare caracter pentru mine, o glorie adusa de mine in Verdant F. )

Srn- Te pup maxim.

Am observat ca topicurile sunt aceleasi, cum le-am lasat si ma bucura asta Rossi, Aveti grija de voi, sunteti familia mea :) Si cat mai joc eu pe server, Verdant nu moare.

Nu uitati, inca putin si revin pe chat-ul familiei. Va pup si un an nou cat mai bun, ramaneti familia mea. Va iubesc !

RESPECT : RIekeR, Scarface, Ice, Majic.

 

 

vLQTbcq.png

 

mfXEQMU.png

Vreau sa iti urez un an nou plin de fericire si multa bautura, asa cum scriu eu acum sunb .... alcooolului. Nu imi pare rau de loc ca am facut parte din factiunea care a tinut ls-ul 3-4luni negru, imi pare rau ca ai pierdut functia de lider, ai fost si vei ramane un lider bun, rossi(respect)

Pentru toti membri Verdant, va urez un an nou plin de fericire, va Salut .Silviu.,[mR].Silviu, Silviusteaua.

Link to comment
Share on other sites

Salut, vreau sa va urez UN AN NOU FERICIT! din partea clanului Infinite Battle [iB] si al factiuni Taxi San Fierro.

Multa fericire, ne-am inteles cu bune cu rele uni ma stiti, chiar mai multi, va felicit pentru tot efortul pe care l-ati dat

Link to comment
Share on other sites

 

Salut, vreau sa va urez UN AN NOU FERICIT! din partea clanului Infinite Battle [iB] si al factiuni Taxi San Fierro.

Multa fericire, ne-am inteles cu bune cu rele uni ma stiti, chiar mai multi, va felicit pentru tot efortul pe care l-ati dat

Multumim la fel, ma pun si eu in pat, salut. :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.