Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mdea, să vedem dovezile. Ar fi culmea să se întâmple ca la tine. @REGEN: Mda... asta e :)). După ce că aram puţini, mai luaşi şi ban =))

 

 

Hai ca o duceti din ce in ce mai bine. Bravo tyky. Vad ca faci o treaba buna :X

 

# Sper sa vad MOV in maxim 1 luna.:>

Totul e sa ascultati de coordonatori si sa nu mergeti rambo. Aia din RDT s-au cam dus. S-au risipit toti codatii :-J:-J si nu mai au ce face.

 

Pups

 

 

@, Mersi frumos, fac tot ce stiu eu mai bine si ce pot eu mai bine...

 

Imi pasa de aceasta factiune!

În primu` rând, tu, lungane, ai jucat 8 luni cu wallhack şi ne faci pe noi codaţi? Eşti patetic....dacă avem o cădere, asta nu îneamnă că au plecat codaţii, la voi cum a fost când aţi pierdut zone? Dar de, atât te-a ţinut creieraşul... 2 cuvinte şi ălea proaste.

În al doilea rând, @TYKY, nu e vorba de nicio "magie". Magie = cuvânt de cocalar, ceea ce numiţi voi magie, este 1 cuvând protesc. Magia are legătură cu acele trucuri, nu cu codurile voastre de 2 lei. TU, ai primit Sublider din milă, sincer, eşti paralel cu toate facţiunile, păcat de Mykeyoyo, merita mai mult sublider. Tyky, încetează cu copilărismele ăstea "Îmi pasă de această facţiune", spune pe direct ca vrei să iei Lider pe munca celor din facţiune. V-au venit nişte codălăi şi gata, suferiţi, aiurea de voi. Vedem în 1-2 săptămâni.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

@, E frustrat ăla...face el reclamaţie. Nici măcar nu ştie că suferinţele nu se sancţionează dacă nu sunt multiple...dar na, au foame de turfuri în ei..profită că e Slade înactiv.

 

@@AndreyCiubotariu, O să-ţi explic în joc.

 

PS: Regenesis ban 10 days pentru jigniri, face unban iar kelton îi spune: "Poate te zbor eu de pe comunitate"... urâte vorbe unui fost Owner. Ce naibi de prostii face Regenesis? Tot ce a încercat să facă, a fost faptul că îşi doreşte un joc plăcut.

Link to comment
Share on other sites

@, E frustrat ăla...face el reclamaţie. Nici măcar nu ştie că suferinţele nu se sancţionează dacă nu sunt multiple...dar na, au foame de turfuri în ei..profită că e Slade înactiv.

 

@@AndreyCiubotariu, O să-ţi explic în joc.

 

PS: Regenesis ban 10 days pentru jigniri, face unban iar kelton îi spune: "Poate te zbor eu de pe comunitate"... urâte vorbe unui fost Owner. Ce naibi de prostii face Regenesis? Tot ce a încercat să facă, a fost faptul că îşi doreşte un joc plăcut.

N-are nimic, asta e. O să fac precum mi s-a spus.

Link to comment
Share on other sites

Mare e cearta pe aici. Ce i-ai zis-o @@South Max. Eu m-am abtinut 1 an de zile sa-i reprosez nimic lui Lung. :))

 

Si cat despre post-ul lui Tepan, e injositor rau sa faci atat scandal pentru un cuvant. Daca pe el il cuvantul "slab" il ofenseaza e problema lui, sa se maturizeze. :D

 

@, Slade e la munca mai mult ca sigur. Cere'i invite lui Just.Xes daca il vezi online. ^^

Edited by SQ AndreiLolzaa
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.