Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@TB diezLLe te rog sa nu mai postezi lucruri aiurea la discutii daca nu vrei sa fi sanctionat. Citeste prima pagina a topicului.

Mah pentru azi a fost binisor fata de toaata saptamana trecuta, dar de maine vreau si mai bine, pacat ca suntem 29 in factiune... cand o sa ne inmultim poate vom mai avea sanse.

Am prins un attack asa ca la 19:50 toti in HQ

Link to comment
Share on other sites

@TB diezLLe te rog sa nu mai postezi lucruri aiurea la discutii daca nu vrei sa fi sanctionat. Citeste prima pagina a topicului.

Mah pentru azi a fost binisor fata de toaata saptamana trecuta, dar de maine vreau si mai bine, pacat ca suntem 29 in factiune... cand o sa ne inmultim poate vom mai avea sanse.

Am prins un attack asa ca la 19:50 toti in HQ

 

 

Mihai degeaba dai attack cu 29 de membri, bine ca ne-am luat hq inapoi.. Cand vom fii 35 39 poate atunci sa ne ridicam si noi, pana atunci stam jos, asta e vremurile bune au trecut vin si vremuri rele..

Link to comment
Share on other sites

Ba frate eu chiar ma amuz... Auzi la Bratva ! " sper sa ia cineva puternic pentru a avea un adversar pe masura in batalia pentru lv " Hai nu zau?! Unde erati acum 2 saptamani? Si eu speram atunci sa dea numai bratva attack pe mine :)). Hai fiti seriosi ca nu e chiar asa.

Diseara sa va prezentati la war, membrii Red Dragon !

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut Red Dragon Triad.

Dupa cum v-am spus. Vreti sa aveti war-uri? Ei bine, daca vreti de azi inainte trebuie sa castigam cat mai multe. In seara aceasta trebuie OBLIGATORIU sa luam HQ, e foarte important, apoi, usor usor ne vom extinde, DACA VETI ASCULTA. Poate saptamana asta va fi ultima de blocaj, si sper ca ne vom extinde dpdv. al turfurilor.

NEW SKIN+MODIFY- LINK->> http://imgur.com/a/vOQST

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Din pacate acesta este ultimul meu post aici :(

Tin sa multumesc in special Staff-ului Red Dragon Triad pentru intelegerea acordata cat si membrilor acestei famili.

Va urez multa sanatate si succes in toate,v-am pupat :* :* :*

Edited by Bizon T o V
Link to comment
Share on other sites

Ba Bizon... dc pleci ba... ce animal.... Nu fi ba... ai fost mereu prietenu meu... Sper sa ramanem si de acum inainte, prieteni la bine la greu. Sper sa ne mai auzim. Eu pe tine, pwp @,

Salutare Red Dragon Triad.

Felicitari pentru HQ.

Vreti doar 1 war pe zi? Ei bine, pierdem in continuare si recastigam iar cu 1 war pe zi

Vreti mai multe waruri pe zi? Ei bine, azi trebuie sa castigam. Trebuie sa luam TOT BA, ABSOLUT TOT ca sa avem waruri.

Haideti sa ne mobilizam si sa venim la waruri. Va salut.

Link to comment
Share on other sites

@, Waha ba... ca ramane.

Felicitari pentru Bank LV.

Dezamagit pentru HQ.... au venit in forta aia, am fi putut sa-i batem, dar, nu am profitat.

Maine poate recuperam HQ+tinem bank lv

Ne auzim maine. O seara placuta

Link to comment
Share on other sites

@, Waha ba... ca ramane.

Felicitari pentru Bank LV.

Dezamagit pentru HQ.... au venit in forta aia, am fi putut sa-i batem, dar, nu am profitat.

Maine poate recuperam HQ+tinem bank lv

Ne auzim maine. O seara placuta

 

@semnatura

 

ciudat ca tu tragi concluzii si invataturi despre viata din trailere despre SAMP. Mergi la scoala sau citeste carti si tu.

Link to comment
Share on other sites

@,

Din tantar faci armasar. Eu chiar nu vad ce "concluzii" iau eu din acela. Ci doar spun ca imita foarte mult viata reala alea alea si tu ca disteptu' sari si vorbesti. Te rog abtine-te.

Buna seara Red Dragon Triad.

Azi doar 1 war.. nu avem attack... chiar nu stiu de ce, dar.. asta e. Sper sa fim cat mai multi si sa ne tinem acest turf.

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

@, Doar tu esti rank 4+? Nu.

Ciuby e lider nu are obligatie.

Da: Bizon,BigDevil, whitepoint???????

Noapte buna Red Dragon Triad.

Felicitari pentru DEFF. Maine poate avem si 1/2 attack. Noapte buna. Ne auzim maine.

PS: Poate vom fi macar cati am fost azi, a fost o prezenta bunicica. Felicitari.

SPOR LA ATTACK R4+

Link to comment
Share on other sites

@, Doar tu esti rank 4+? Nu.

Ciuby e lider nu are obligatie.

Da: Bizon,BigDevil, whitepoint???????

Noapte buna Red Dragon Triad.

Felicitari pentru DEFF. Maine poate avem si 1/2 attack. Noapte buna. Ne auzim maine.

PS: Poate vom fi macar cati am fost azi, a fost o prezenta bunicica. Felicitari.

SPOR LA ATTACK R4+

 

 

De ce comentezi aiurea?Eu am stat aproape mereu la attack de cand am luat r4.Acum e doar o mica inactivitate.Chiar daca a trecut cererea voi veni doar la war-uri deoarece sunt bolnav si nu stau pana la 22 30 in fiecare seara cu febra de 39-40 de grade sa dau attack.

Link to comment
Share on other sites

Acum este momentul ca aceasta propunere sa fie acceptat, sper sa votati si sa fie acceptat: http://forum.b-zone.ro/topic/258441-propunere-arms-dealer/#entry3891616

 

Ai report! e a doua oara!

 

______________________________

 

 

E clara treaba daca s-a ajuns sa traga la raspundere un rank 2 pe membrii rank 4+. Lipsesc sanctiunile din mafia asta.

Link to comment
Share on other sites

Silviu eu nu ma cert, mai ales cu bigdevil e prietenu meu. Nu am stiut ca nunanputut

Neata red dragon triad. Azi avem war foarte important. Haideti cat mai multi la war sa castigam. Usor usor ne vom reven.

Link to comment
Share on other sites

 

@NUSUNT FaStH dami voie sa te lamuresc, BigDevil este cel mai constincios rank 4, si un baiat chiar foarte de treaba, dupa cum vezi are inactivitate, iar poate ceilalti rank 4+ nu pot da attack, dorm, au treaba/teme, etc. SI vad ca tu tot nu te-ai potolit cu cearta.

 

Link to comment
Share on other sites

@NUSUNT FaStH dami voie sa te lamuresc, BigDevil este cel mai constincios rank 4, si un baiat chiar foarte de treaba, dupa cum vezi are inactivitate, iar poate ceilalti rank 4+ nu pot da attack, dorm, au treaba/teme, etc. SI vad ca tu tot nu te-ai potolit cu cearta.

Calmati-va

Daca nu am prins odata attack nu trebuie sa faceti gura

Mai bine va duceti si dati ad-uri ca recrutam :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.