Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta e ultimul meu post, bafta all, cu adminii astia se duce server de rapa, ma las de tot, bafta #LVROSU

Mi-a dat ban ca nu-mi mergea samp vai de capu lui

 

Succes mai departe. Totusi... Faci reclama negativa factiunii. Pun pariu ca toti haterii strigau pe /f " URAAA " , " INSFARSIT, L-AU BANAT PE NAB " , " NI MA, UITE " . Oricum, pentru hateri : A luat ban pentru necooperare test, nu pentru cheats.

Link to comment
Share on other sites

Diseara sa fim din nou 30+, avem war-uri cam grele, trebuie si sa ne aparam cu GSB in LS ;/.

Ne vedem diseara la war's.

 

Dizele mai intai trebuie sa luam lv si dupa aia dam attack in alt oras, nu ne bazam pe warul din ls, acum punem accent pe waru din lv..

 

EE si primul meu best: 8Fvx14p.png

Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti, ce faceti ? Sunt si eu la mine acasa <3 la PC meu #Fortaa .De dimineata si ieri am fost la el la PC :)) e facut din pioneze :))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru saptamana asta. Mi-a placut foarte mult si sper sa o tinem asa si saptamana ce urmeaza. Un weekend placut va doresc si de saptamana viitoare din nou la treaba. Pana atunci, vedeti poate va place si va ajuta vreo tinta de aici. http://forum.b-zone.ro/topic/264727-tinte-andreyciubotariu/#entry3997036

Link to comment
Share on other sites

Re Boys, nu mai avem mult pana la 24/24 da' in weekendu asta trebuie sa ne facem 41/41, mai chemati-va prieteni -.-.

 

ANdrey tu nu ai lag la cate mod-uri pui, nene? Cred ca ai pus vreo 10-13 hud, si 5-7 skin-uri, tot n-ai lag?

Link to comment
Share on other sites

@, Duda cam tarziu te trezesti a ramas numai Rey , William si-a dat demisia din functia de admin :P

Link to comment
Share on other sites

Cam naspa skin-urile Davide :/

 

Se pare ca AllenMynio zicea ca o sa ia sanctiuni Ciubo' dar se pare ca s-a inselat -.- . Mnah, face cam multe post-uri el...

Inca 4 baa sa ne facem 41/41, si rupem tot la war.

Link to comment
Share on other sites

New avatar ce mai ziceti ? Eu deabia ce am venit de la mall , ma intreb cand o baga update cu masini personale in vw

Pe youtube la B-Vlog spune ca in ceva timp, abia astept update-ul cu masina.
Link to comment
Share on other sites

Lol ba, ce post hunteri avem pe comunitate... la tot pasu' ii gasesti. Vai de mama lor...

Hai salut Red Dragon Triad.

Am revenit si eu din vacanta.

Sper ca saptamana asta sa reusim sa luam tot, cu putina atentie si putina disciplina, ca buni suntem deja, putem avea LV la picioare. Doar asa se poate.

Rank 4+ dati attack

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa va obisnuiti cu acesti post-hunteri, asta e comunitatea de ceva timp, nu va mai plangeti ca nu schimbati nimic.

Asta e, ei practic din asta traiesc, asa se simt ei bine.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Era si cazul sa vin si eu cu o postare...nu am mai postat de ceva vreme.Vad ca din ce in ce avansam in curerirea LV-ului,sper sa nu ne oprim aici :* !

Bafta baieti!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua , eu plec la biliard ne auzim mai incolo , sa prindeti attack diseara :*

 

Eh, ce-ti mai place billiardu', joci pe bani $, a,a?

 

Plictisealaa in gamee, ce-as veni si eu cu Tine -.-, afara plouaaa, de ieri, panaa azi, deabia astept war-urile de maine. (R4+ sper sa prindeti attack -.-).

Link to comment
Share on other sites

 

Eh, ce-ti mai place billiardu', joci pe bani $, a,a?

 

Plictisealaa in gamee, ce-as veni si eu cu Tine -.-, afara plouaaa, de ieri, panaa azi, deabia astept war-urile de maine. (R4+ sper sa prindeti attack -.-).

 

:))) Bucuresti Sector 3 te astept , si la mine e urat d-aia ma duc la billiard , va pup nu uitati sa dati ad ca recrutam

Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii. Tocmai ce s-au bagat filmuletele pe youtube :D! Uitati-le aici, nu o sa le postez la moduri deoarece le am in PC nu am linkuri, cine vrea vre-un mod sa imi dea add pe skype si sa imi spuna ce mod vrea playhard1121

Sper sa va placa, lasati si voi parerea voastra despre ele mai jos si daca vreti alt mod spuneti-mi poate il am!
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.