Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce minim mă, v-aţi enervat şi nu a mai mers cum trebuia treaba. Warul de pe HQ Medici a fost " antrenament " lolza nici n-a prea vrut să ne chinuin, dar uite că totuşi era cât pe aici să luăm zona. Sper să ne revenim şi să nu mai plecaţi imediat dupa primele waruri..

 

Cel mai mult îmi pare rău că au fost sancţionaţi cei pentru scor..sper să se gândească lolza mai bine având în vedere că ştie de ce s-au făcut aceste scoruri, la fel şi slade.

 

S-a trezit regenesis sa comenteze, care ne face pe noi 'gunoaie'. Uita-te in oglinda :)

 

Vezi cum vorbesti despre Regenesis, încă eşti admin, hai să nu trecem la jigniri.

 

 

 

 

 

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

S-a trezit regenesis sa comenteze, care ne face pe noi 'gunoaie'. Uita-te in oglinda :)

Emoticonul ălă e mai bine pus decât tine în funcție. (n-ai cum s-o prinzi, nu faci legătura până acolo)

Sau, ca să înțelegi ce îți spun...acelui emoticon îi găsesc mai multă importanță în acea frază, decât ție, în funcția pe care o deții.

 

 

#Dă-i report mai repede.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

Huehuehuehue. Ala rade de scorurile noastre,dar daca compara scorurile lui,cu scorurile noastre,ii vine sa planga.

:D Aceasta poza este un pamflet,si trebuie tratata ca atare !

nu-conteaza-ca-m6asbs.jpg

Edited by meeeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc. Ba terminati-va si voi si astia din southern pimps. E un joc ma, jucatil din distractie. Lasati dreaq comentariile, la adresa mafiei adverse. Daca tot va urati asa mult, intalniti-va pe strada si omorati-va acolo tocmai atunci puteti spune ca sunteti mai " jmecheri " decat ceilalti. Am facut parte si din Southern Pimps, dar nu mi-a placut niciodata sa ironizez mafia adversa...

Link to comment
Share on other sites

 

Ce sunt scorurile astea parinte? Ai pierdut harul divin?

 

Regenesis 4 10 470
Regenesis 0 3 70
Regenesis 2 3 50
Regenesis 2 12 240

 

Pana faci scoruri decente, las-o mai moale cu galagia.

Tu cine ești și din ce tomberon ai apărut? Nu-i nimic, îți găsesc eu casa.
Ai atâta minte cât am eu negru sub unghie, și vorba aia, eu ma spăl pe mâini și îmi curăț unghiile.
Materia cenușie pe care o deții se reflectă în postul tău de 3 lei, cam ca și secțiunea unde ai făcut acel post.
Uite o povestioară drăguță:
Le Daniel NOOB pe forum (ZEW, fii serios, degetul meu drept, ălă micu, de la picior are mai multă importanță decât tine, ălă măcar folosește la ceva, tu nu)
-Oh, uite Regenesis a comentat ceva, ia să îi dau eu quote cu ce a făcut el la ultimul war, că de, ieri a dat-o în bară și vreau să îi arăt cât de tare a dat-o în bară la war. (eu necunoscând-ul pe Regenesis și nici măcar neschimbând o vorbă cu el de când mă știu, dar să îi arăt ca eu sunt tare)
Conștiinta lui Daniel NOOB: Dar este pe turf, intră la fiecare war, face scor cu plus, mai are zile cand face puțin minus, dar joacă. Dar nu-i nimic, fiecare are câte o zi proastă, nu trebuie să îl condamnăm.
-Nuuuu, trebuie să îi arăt cât sunt de cult în cap și să îi arăt scorurile, să vadă toți cum joacă Regenesis într-o zi în care nu e în formă!
PS: Nu îmi da quote dacă nu ai nimic inteligent, deși sunt sigur că o vei face.
#Bladestar, adminul care e admin, că să nu fie player.

 

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

Andrei revine martea viitoare din cate imi amintesc. Ganditi si voi putin.... Voi vreti sa nu mai plece lumea in concediu pentru a sta pe samp? Da, ce sa zic, foarte multa logica..... Uite ca si eu trebuia sa plec vinerea asta, pana in 16, dar a fost sa fie si nu mai merg niciunde. Cand veneam si eu acasa parca va vedeam 25 in factiune.... Nu va mai dati demisile, intelegeti si voi situatia o saptamana si asta e.

 

EDIT: Schimbare de plan pe moment, mari sanse sa plec din 4 pana in 16, clar.

Edited by South AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

@@SQ Slade,

 

Poti sa-mi retragi cererea de inactivitate :D

 

Am revenit oameni buni.Tocmai mi-am luat noul monitor si sunt gata sa revin in game iarasi.

 

Inca nu a venit $$ lu' taica-meo dar am pus eu din banii mei stransi pentru echipament sportiv... Vad ca ati dus-o foarte rau la waruri.Ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, O sa trec cu vederea evidenta de ieri desi nu e normal, dar deja am dat destule sanctiuni azi

Felicitari pentru war-uri desi nu stiu ce sa intamplat ieri de nu ati reusit nici macar un war sa il castigati...

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.