Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Lung, tu vorbeşti mă Când erai lider aveai artileria de codaţi şi ai readus-o, nu ştiu ce s-a întamplat, dar probabil v-a zis cineva să o lăsaţi mai moale ca să se poată ocupa de noi ( RDT ). Da, sigur, noi codaţii serverului. Voi cum dădeaţi luni şi marţi, mă ? De ce acum plângeţi ? Luni sufereaţi cu " 4/4 zone, talent, valoare, magie " ş.a.m.d, lăsaţi-o ma mai moale, vă faceţi de râs.

 

PS: Aveţi noroc că n-a fost şi lolza on să ne coordoneze mai bine decât a făcut-o Slade plus ( + ), ne-au lipsit şi alţi jucători de bază ai gangului.

PS2: Ajunge cu ura asta.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max,max am sa te rog sa incetezi cu suferintele si sa ne vedem de treaba noastra , nu vreau sa incep iar dusmania asta continua , eu unu m-am saturat de posturi suferinte si mai stiu eu ce . Cel mai destept cedeaza primu .

Terminati cu ,mention,quote, sau mai stiu eu ce , e topicul nostru de discutii hai sa vorbim despre ce se intampla la noi numai aduceti vorba de adversar . Pup

Link to comment
Share on other sites

@@HristianBiceps, Mâine nu este war, valorosule.

 

@, Geniule, unde-s mulţi, damage-ul e mai bun iar viaţa jucătorilor scade, încearcă să joci tactic şi în echipă, iar apoi vei realiza ce-au realizat ei. Dacă şi tu ai avut codaţi şi încă aveţi, de ce mama naibi vă luaţi de noi ? Vino pe server să probăm.

 

PS: Vezi că sunt mai mare ca tine, aşa că nu mă face să te jignesc şi alte chestii, ţi-am vorbit frumos.

 

ULTIMUL MENTION.

Link to comment
Share on other sites

"Vă dăm magie, suntem cei mai tari!" Noi nu ziceam nimic, pentru noi era ceva normal să câștigăm, nu ne dădeam în petec când câștigam ceva, dar voi când reușiti să vă dați jos din pat, o considerați o victorie și tineți morțiș să vă lăudați cu asta. Mie mi-ar fi obrazul tocit, să fiu așa de îngâmfat cum sunteți voi. De când mă știu pe B-Zone facțiunea de culoare mov a fost tot timpul cea mai îngâmfată. Tot timpul au fost cu nasul pe sus, începând cu Rroms, continuând cu Paterno și acum cu Shoutern Pimps. Corleone la acea vreme era o facțiune respectată doar pentru felul în care lucra și din cauza seriozității de care dădea dovadă, actuala Tsar Bratva. Și mai degrabă merită respect "Facțiunea pașnică" a lui Ciccio, decât voi. Tot timpul am respectat mafiile care s-au remarcat, nu prin turfuri idioate, ci prin faptul că acționau ca o familie si tot timpul erau cu privirea înainte. Ciccio merită respect înzecit, își ține membrii în frău prin a fi strict. Voi? Well...dacă pănă și liderul vostru face la fel ca voi http://postimg.org/image/iasb3ia1h/, e clar. Eu nu l-am văzut niciodată pe Ciccio zicând cuvântul post, sau codat, sau cum ziceți voi, nu își punea status update după fiecare turf câștigat. Îngâmfarea este semn de prostie, nu de putere. Succes și un încercați să îmi dați mention, nu aveți cu ce. Eu vă spun un călduros succes la waruri, fără vreun sarcasm, doar în semn de prietenie.

 

#O zi bună.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

Se pare că a venit momentul în care și eu trebuie să plec.
Sper să ajungeți cât mai departe,poate chiar și în exteriorul LV-ului.
Mult succes tuturor membrilor RDT,mi-a părut bine să fac parte din acest colectiv.

Edited by Z E R O
Link to comment
Share on other sites

@@Z E R O, Nu băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă, nu pleca :((.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/224278-plangere-edu-cheats/?p=3288916

 

DECI, PUR ŞI SIMPLU MOR DE RÂS =))))))))))))))))))))))))))))))

 

@@HristianBiceps, MY GOD, what is this ? :))

 

Bizon, vezi că la reclamaţie n-ar trebui să primeşti nimic pentru că, nici padr3 n-a fost sancţionat.

Cât despre mine... mă banează pentru s0beit, cică.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ne-am descurcat destul de ok azi la war, cu toate ca am pierdut war-ul de pe car rent, dar asta e. Ne auzim maine la war. Apropo... A vazut cineva chilotii aia?....A daaa:[ Ai bagat chilotii aia? ].

Link to comment
Share on other sites

#Succes, eu maine seara plec, miercuri sunt pe litoral. :X Aveti grija de voi, nu stiu daca ne mai auzim pana prin 17.

 

 

@South Max stai calm, unii au ceva afectiuni grave daca au ajuns sa faca asa reclamatii. Asta e, pe mine nu ma mai intereseaza de ce se intampla, noi sa fim sanatosi. :))

 

@HristianBiceps

 

Edited by South AlcoluS
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.