Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Logica lui mez =))http://i.imgur.com/2jAt4sc.png Vezi, asta se intampla cand te grabesti sa postezi la anunturi :))

 

@, Misto, da-mi linkul de unde ai luat-o sa vad si eu ce tinte mai sunt.

Invata sa citesti cu atentie.

Una e sa te invoiesti in timpul war-urilor cand ai cu adevarat o problema,si trebuie sa pleci,si alta e sa te invoiesti la toate war-urile.Nu e vina mea ca nu ai inteles ce am vrut sa zic.

Edited by meeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Maine,17 August 2014,la ora 12:45,sunteti rugati sa va prezentati in fata HQ-ului pentru disputarea war-urilor.Invoirile se accepta pana la ora 12:30,dar numai cu un motiv bine intemeiat,daca cineva face cererea mai tarziu,aceasta nu va fi luata in considerare.Daca aveti o problema urgenta,si doriti sa plecati in timpul war-urilor,vorbiti cu un rank 5+,altfel ve-ti fi trecuti absenti.Pana acum ne-am descurcat bine,insa abia de maine incepe adevarata munca,asa ca vreau sa vad cat mai multa activitate si seriozitate din partea voastra.V-am spus si la sedinta,nu va cer sa stati online 24/24,vreau sa va vad doar 2 ore la war,nu cred ca cer prea mult. # Maine nu se accepta nici o cerere de invoire,si se vor sanctiona toate absentele.

Ai gresit data, azi e 18, nu 17. :)

 

@@DaniSteptu, Ai report. Ce faci tu aici ? :)))

 

 

Neata baieti. Ce rau ma simt, parca imi explodeaza capul, firar ea bautura. :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Padr3, padr3, ne spionezi? Jalnic pentru un lider sa faca asa.

 

 

@,Bravo ba, nu vezi ca ne spioneaza astia? :))

 

 

Care dracu sa gasit sa dea in LS? :@

 

Verdant I LS Red Dragon Triad Verdant Family 14:00-14:30 View

 

Edited by Graur
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.