Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut,dragonasi, ce mai faceti?

Vad ca o duceti cam rau cu membrii.

Slade,imi pare rau ca lasi liderul, din ultimul an tu cu andrei ati fost cei mai buni lideri.Jos palaria!

Sper ca noul lider sa fie cineva din interior,nu exterior si ca factiunea sa nu cada de tot. Va urez in continuare multa bafta. Va :* balos.

Link to comment
Share on other sites

Va astept la 21:00 la o sedinta in HQ , fiind ultima in functia de lider . Va pup ne vedem la 20 sau 21 depinde cum ajung acasa .

O să îmi fie dor tine boss, păcat că pleci, cu tine și cu Andrei am luat LV-ul, fără voi și fără coordonarea voastră poate că nu am fi reușit. Mersi că m-ai certat în aceeași măsură în care mi-ai spus ”te iubesc” (nu mi-ai zis niciodată, dar voiam să dramatizez puțin =) ) Sper să te reîntorci cândva printre noi, și chiar dacă nu voi mai fi în facțiune, să știi că te susțin în continuare. Pupici :*

Link to comment
Share on other sites

Raman alaturi de voi , sau sper sa fac asta depinde de noul lider daca ma va invoi 20 de zile . Vreau sa va multumesc pentru toate clipele frumoase petrecute , pentru activitatea de care ati dat dovada pana la cucerirea lv-ului si pentru munca depusa . Vreau sa raman in Red Dragon Triad chiar daca nu voi avea ocazia sa raman rank 5 , ma voi intoarce si o voi lua de la 0 . Aici se poate vedea toata munca mea si nu in turfuri , in membrii si atmosfera creata in acest timp . Ii urez bafta noului lider , oricine ar fi si sa duca Red Dragon Triad mai sus de cat era . Oricine isi doreste si va fi pus in aceeasta functie sa se gandeasca ca trebuie depasite limitele create .

Va pup , ne auzim cand revin din vacanta din Romania . :*

Link to comment
Share on other sites

Raman alaturi de voi , sau sper sa fac asta depinde de noul lider daca ma va invoi 20 de zile . Vreau sa va multumesc pentru toate clipele frumoase petrecute , pentru activitatea de care ati dat dovada pana la cucerirea lv-ului si pentru munca depusa . Vreau sa raman in Red Dragon Triad chiar daca nu voi avea ocazia sa raman rank 5 , ma voi intoarce si o voi lua de la 0 . Aici se poate vedea toata munca mea si nu in turfuri , in membrii si atmosfera creata in acest timp . Ii urez bafta noului lider , oricine ar fi si sa duca Red Dragon Triad mai sus de cat era . Oricine isi doreste si va fi pus in aceeasta functie sa se gandeasca ca trebuie depasite limitele create .

Va pup , ne auzim cand revin din vacanta din Romania . :*

 

Salut Slade!

Te felicit pentru performanta avuta langa tine ca lider,mi-a parut bine sa te cunosc,ai fost un lider destul de bun poate cel mai bun!

Sper sa ramanem prieteni si de acum incolo!Numai bine!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut all!

Facem bine, acum am venit si eu de la liceu, mananc si intru pentru waruri. Dropzz, sa nu ma sanctio ezi te rog daca intarzii si eu cateva minute ...

Link to comment
Share on other sites

4 user(s) are reading this topic

4 members, 0 guests, 0 anonymous users

 

TB ExTrEmE09, Regenesis, mR aLeX, Just xeS

 

Xrs, ce urmaresti, sa dai si alte banuri pentru jigniri?!

Hai noapte buna baieti! Tech, numai posta pe aici ca poate vine vreun but si da report :-J

user(s) are browsing this forum

7 members, 1 guests, 0 anonymous users

 

TB ExTrEmE09, AIM PIttbulL07, Brodel, Regenesis, Dreams, mR aLeX, Just xeS

 

Uauuuu!

Link to comment
Share on other sites

Lol, extraterestrule! =)))
M-am culcat si eu, noapte buna, all!

EDIT: Neata, baieti !!!

Dropzz, stiu ca n-ar trebuii sa zic ceva, dar este cam evident cum aimul la buton cand foloseai combat si norecoil cu tecu ... se vad gloantele daca te uiti in HD cum se duc. Sorry ca am zis, dar aia e, aia e, aia e, aia e si provoaca nebunie :))

Edited by TB ExTrEmE09
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.