Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut!

Tocmai ce am venit si eu de la job,merg sa fac un dus si plec cu masina in ''viata''

HAI ROMANIA!

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

PETROLUL PLOIESTI E BAZA :X , Am demonstrant inca odata ca nu ne temem de testoasele fara creier de la firmele de securitate si jandarmuia.

 

ZBOARA BGS-uleee >:) >:) >:) matahala aia e aruncata de galeria Petrolului (lupii galbeni :X :X :X )

 

3liyAiE.png

Link to comment
Share on other sites

PETROLUL PLOIESTI E BAZA :X , Am demonstrant inca odata ca nu ne temem de testoasele fara creier de la firmele de securitate si jandarmuia.

 

ZBOARA BGS-uleee > :) > :) > :) matahala aia e aruncata de galeria Petrolului (lupii galbeni :X :X :X )

 

3liyAiE.png

 

Această manifestație, denotă faptul că susții niște capete goale, niște golani de tribune, niște spărgători de semințe fără pic de rațiune și fără pic de noimă în acțiunile lor.

 

Din totdeauna am urât ultrașii, sunt cea mai cretină specie de oameni de pe această planetă, vin să urle pe un stadion, de parcă cei 11 favoriți ai lor, prind puteri magice când aud o gașcă de huligani, scandând niște slogane la fel de cretine ca și mersul la pădure că să bei mici și să mănânci bere.

 

Nu am nimic cu oamenii care stau la o terasă liniștiți, cu o bere, și care se bucură când echipa lor câștiga (comportându-se normal din punct de vedere etic) sau cu cei care stau acasă cu familia sau cu prietenii, și se uită liniștiți la meci. Care e scopul mersului pe stadion? Lăsând la o parte oamenii care chiar vor să urmărească acest sport liniștiți, căutând puțin spectacol în viața lor. Care este rostul, să vii la bustul gol pe stadion, să urli cât de țin plămânii până crăpi eventual de la atâta urlat, și îi scuipi pe cei din jurul tău ca să arăți că tu ești barosanul galeriei. O echipă bună, nu are nevoie de urlători, de grohăieli că să fie motivată în a câștiga un meci.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

3liyAiE.png

 

 

 

Galeria NOASTRA a Ploiestenilor a fost la inaltime,si cand au venit BGS-ul sa ii bata pe ala de la U cluj si Dinamo,GALERIA Petrolului a vrut sa urce sus la ei sa ii ajute,dar nu au fost lasati de catre jandarmi.

Inca o data demonstram ca noi(PETROLU) am fost si vom fii cea mai buna galerie si cea mai unita!
FCP IN ADN!

Link to comment
Share on other sites

 

Această manifestație, denotă faptul că susții niște capete goale, niște golani de tribune, niște spărgători de semințe fără pic de rațiune și fără pic de noimă în acțiunile lor.

 

Din totdeauna am urât ultrașii, sunt cea mai cretină specie de oameni de pe această planetă, vin să urle pe un stadion, de parcă cei 11 favoriți ai lor, prind puteri magice când aud o gașcă de huligani, scandând niște slogane la fel de cretine ca și mersul la pădure că să bei mici și să mănânci bere.

 

Nu am nimic cu oamenii care stau la o terasă liniștiți, cu o bere, și care se bucură când echipa lor câștiga (comportându-se normal din punct de vedere etic) sau cu cei care stau acasă cu familia sau cu prietenii, și se uită liniștiți la meci. Care e scopul mersului pe stadion? Lăsând la o parte oamenii care chiar vor să urmărească acest sport liniștiți, căutând puțin spectacol în viața lor. Care este rostul, să vii la bustul gol pe stadion, să urli cât de țin plămânii până crăpi eventual de la atâta urlat, și îi scuipi pe cei din jurul tău ca să arăți că tu ești barosanul galeriei. O echipă bună, nu are nevoie de urlători, de grohăieli că să fie motivată în a câștiga un meci.

 

 

Iti place tara in care traiesti? Iti place sa fii batut de " oamenii " care primesc salariu din banii tai? Iti place sa vina ungurii peste tine si BGS - ul sa te bata tot pe tine? In viata lor ungurii nu ne-au batut si nu or sa ne bata. Daia am ajuns sa ne conduca niste oameni fara pic de creier, ca suntem nepasatori. Poate ca tie care privesti aceste lucruri din afara, din fata televizorului iti este usor, dar noi asa zisi " ultrasi fara minte " ne pasa sa fie respectat asa zisul regulament de toata lumea. STOP ABUZULUI IMPOTRIVA SUPORTERILOR.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.