Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

 

 

Iti place tara in care traiesti? Iti place sa fii batut de " oamenii " care primesc salariu din banii tai? Iti place sa vina ungurii peste tine si BGS - ul sa te bata tot pe tine? In viata lor ungurii nu ne-au batut si nu or sa ne bata. Daia am ajuns sa ne conduca niste oameni fara pic de creier, ca suntem nepasatori. Poate ca tie care privesti aceste lucruri din afara, din fata televizorului iti este usor, dar noi asa zisi " ultrasi fara minte " ne pasa sa fie respectat asa zisul regulament de toata lumea. STOP ABUZULUI IMPOTRIVA SUPORTERILOR.

Ia spune-mi mie că voi stați liniștiți pe stadion, și că aia vă bat degeaba, doar fiindcă sunteți puțin mai entuziaști. Zi-mi că ăia sar la bătaie doar la auzul vorbelor voastre liniștitoare și aducătoare de pace, care le ridică mamele și familiile în slăvi. Și eu am fost de câteva ori pe stadion la viața mea, doar de dragul de a vedea un meci live, dar n-am văzut vreunul să se tragă de gât cu vreun jandarm sau să se bată cu pumnul în piept că le ia familia jandarmilor în slăvi. Haideți să nu fim ipocriți și sfinți, spunând că cei de la BGS vă bat degeaba, cică pe banii noștri. Tu îi plătești pe cei de la BGS? Sau angajatorul care a solicitat serviciile firmei de pază? Jandarmeria este plătită din bani publici, asta așa e, dar să facem diferență între firmele de pază private și instituțiile statului.

 

Ah, cine le permite ungurilor să vină în țară, dacă se întâmplă ce se întămplă? Daca s-ar bloca accesul ungurilor în țară, în timpul meciului respectiv, nu ar apărea astfel de probleme. Dar hai să fim serioși, cine gândește?

Link to comment
Share on other sites

Remember Dragon Head Andreilolzaa. A plecat o legenda vie a acestei factiuni. Vreau sa-ti spun ca ai tot respectul meu, mi-ai fost ca un tata pe acest server , iti multumesc pentru clipele petrecute alaturi de tine, atunci cand eram tinuti in hq,atunci cand aveam LV , cand am glumit,am primit sanctiuni si mai ales cand vorbeai cu calm pe /f la fiecare sedinta. Chiar daca nu era disponibila comanda de a inchide chat-ul toti stateau si ascultau . Felicitari! Sper ca intr-o zi sa luptam iar pentru a cuceri Las Venturas, pana atunci iti urez bafta in tot ce vrei sa realizezi pe plan real.

 

Remember Blue Lantern,49 er, Red Pole , White Paper Fan , Vanguard , Mountain Master , Dragon Head Andreilolzaa.

Link to comment
Share on other sites

Neata!
Astazi nu am fost la job,sunt foarte racit!
Attack-ul care a fost data in seara asta la acea ora este total gresit,ganditi si apoi dati attack!

 

Link to comment
Share on other sites

@, la al 2-lea war i-am explicat lu N.Cristian cat imi este de rau si de aceea am iesit. Daca ma intelegeti bine, daca nu iar bine. Aaaa, si am avut vreo 1950 secunde la war.

Propun sa facem poza la fiecare final de war in care sa aratam ca am stat 10 ere glaciare pe turf, si nu 600 de secunde cum arata sistemu lor buguit.

Link to comment
Share on other sites

@SQ Cristi95 Si eu am fost invoit ssi am vazut ca m-ai trecut absent...

Link to comment
Share on other sites

@, De tine am fost anuntat de Cristi dupa ce am postat, o sa editez.

@, Eu nu am de unde sa stiu ce ai vorbit tu cu Cristi, daca el te`a invoit forte bine. Eu an trecut evidenta in functie de RPG nu de Cristi.

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Max,bai max tu inca nu te lasi de joc ? :))))

Salut baieti ,care mai e treaba pe la voi(ma refer in afara de waruri) mai am vreo 2 zile de vacanta, iar dupa o sa vad daca am timp de o revenire sau o sa ramana o retragere permanenta .

 

Link to comment
Share on other sites

Ce viata cruda. La 2 kills de best!

PS: Ne bucuram de parca am fi luat LV-ul! Oricum va veni si vremea aia din nou.

Edited by M1H41
Link to comment
Share on other sites

@@South Max,bai max tu inca nu te lasi de joc ? :))))

Salut baieti ,care mai e treaba pe la voi(ma refer in afara de waruri) mai am vreo 2 zile de vacanta, iar dupa o sa vad daca am timp de o revenire sau o sa ramana o retragere permanenta .

 

Legenda continua. Te asteptam inapoi. Ne auzim maine, din nou cu un war pe hq. Sper sa fii acelasi deznodamant.

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Sper ca in aceasta seara sa fim toti on pentru a ne pastra hq-ul!Vorbim in joc,salut!

Asta cica nu foloseste coduri =)) au stat 3 saptamani sa il prinda si asa dadea la fiecare war :))

Edited by BizoNu FCP
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.