Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Frate se vedea ca are norecoil, la cate warning-uri a primit. Oricum imi place ca Tsar da report cu mine. Sunt de 2 ani in mafii, credeti ca nu primeam ban pana acum daca foloseam coduri?


http://imgur.com/a/Ax0L6 Daca ajuta la ceva in privinta codurilor !... Ps. Niciodata Las Venturas maro !

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

@@South Max, Stai relex, ca LV nu-l iau i.

@@M1H41, Iauzi pe Pittbull : '' Nu sunt eu codat, sunteti voi slabi'' . Fireai al dracu, acum 2 luni plangea ca ii zice lumea pufulete sau cum era, si acum cica noi suntem slabi. Inainte tinea tecu invers, il faceam cu mp5 si acum da secunda de pe hotdog pana la autostrada. Las-o in pisici masi, ca deja chiar bate la ochi.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aici se incheie si cariera mea de pe Flv_LaUR, imi pare rau baieti, nu am mai rezistat si am cazut plasa asa numitului "RENKO". Si se pare ca adminii tin cu Bratva, ce naiba, noi sa luam ban, ne strufocam sa dam report, si primim motiv sunt pe el, cand ei dau /q dupa report, ce pnm.. LV rosu baieti, poate oi mai veni aici, pe alt cont, bafta in continuare.. imi pare rau Cristiane, nu am avut ce face..

Link to comment
Share on other sites

Padr3,Ai venit in RDT? :))

Stiti ce este interesant?Ca SP plangeau ca noi eram codati,acum plang ca ttb sunt codati,hai sa recunoastem,toti zicem de ceilalti ca sunt codati cand au un oras,adevarat, sunt cativa oameni ca si makarem sau pitbull care trag suspect,dar nu mai sariti cu acuzatiile.

Link to comment
Share on other sites

Cum Dumnezeu a luat flv ban.NICI PRIN CAP SA-MI TREACA CA ARE COD.NICI SCORURI DE CODAT NU AVEA.BISCUITE A STAT MAI BINE DE O SAPTAMANA CU COD SI A JUCAT SI URAT.Sipe asta care avea 12-8 pe hq tot l-a prins :-J.

Link to comment
Share on other sites

@, Ori că dai, ori că nu dai, same .......

 

Asta e, noi să fim sănătoşi =))), bine că ei ştiu să ascundă. Dar e cam putredă treaba, până acum se făcea teste TW, dar acum, dacă dai report cu /report x Test TW, parcă ai înjura adminii. Dacă s-ar uita 2h pe cineva, ar bana, e imposibil să nu existe 2-3 faze ciudate.

Link to comment
Share on other sites

Au ajuns să dea report și cu mine, deci da. Mă simt cineva, în video-ul de la Vinnie, în care îl urmărește pe flv, numele meu apare de multe ori. Înainte când îi țineam în HQ, când au stat 4 luni fără tufuri, nu mai erau așa tari, acum când avem cu 20 de membri în minus față de ei, se cred lorzii LV-ului. Singurul nostru adversar pe măsură este Southern Pimps, cu ei ne-am luptat 3 luni aproape ca să luam LV-ul, aia da adversari, jos pălăria.

Link to comment
Share on other sites

SP chiar daca ne-au facut viata grea, macar ei au meritat, macar ei nu avea suferinte cum au TTB ( auzi si tu: In curand nu numai LV maro ), ei se chinuie sa ia un turf de la verdant in LV si subliniez LV, si au suferinte la alte orase.

Intradevar regenesis, singurul nostru adversar pe masura este Southern Pimps. TTB ramane o factiune P@SN1K, cu sau fara Ciccio.

Si acum serios Ciccio chiar daca nu avea el membri care dau magie, avea membri RESPECTOSI si la randul sau RESPECTATI. Nu imi amintesc ca vreun membru dea lui Ciccio sa sufere atat cat un membru de-a lui Karim.

 

Edited by M1H41
Link to comment
Share on other sites

Scuzati ca ma bag si eu pe aici, dar sa fim seriosi, Pittbull07 e de mult timp in gang, si daca avea ceva, deja era banat.Asa ati facut si cu mine, m-ati acuzat ca am no rec, aim, sau ce va mai vine voua prin cap,dar de cand am inceput sa filmez(ma mentin tot la aceleasi scoruri) ati tacut din gura, poate ca singura problema este faptul ca nu aveti destula experienta.

Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, Ia arată-mi video-uri. Până mai acum 1 lună erai stană de piatră, acum HOPA, ai învăţat să tragi? :)) Stai calm, sunt multe specimene la voi în gang care ţin deagle învers. Oricine poate băga cod, doar că, nu mai e aceaşi distracţie. Păcat că unii nu ştiu să joace şi fără. A băgat şi flv 10 minute sau cât a avut, gata, l-au prins... sunt alţii cu + 30 şi nu primesc ban...=)

 

Neaţa.

Link to comment
Share on other sites

@@Peaceful, Ia arată-mi video-uri. Până mai acum 1 lună erai stană de piatră, acum HOPA, ai învăţat să tragi? :)) Stai calm, sunt multe specimene la voi în gang care ţin deagle învers. Oricine poate băga cod, doar că, nu mai e aceaşi distracţie. Păcat că unii nu ştiu să joace şi fără. A băgat şi flv 10 minute sau cât a avut, gata, l-au prins... sunt alţii cu + 30 şi nu primesc ban...=)

 

Neaţa.

Cu mare placere ti le-as pune,dar cel mai mult imi place sa te vad cum suferi. Poate le pun doar pe cele in care fac mai multe killuri,ca nu imi pierd eu timpul cu altii ^_^.(Check demisii la noi, am retras pentru tine <3)

Link to comment
Share on other sites

@Peaceful, ce-i in mana nu-i minciuna. Arata-ne videourile altfel ce ai spus tu este egal cu 0

MAXTREME / RDT uuOebXJ.gif Peacefull / TTB

 

 

 

 

Hai ca plec acasa. Deci ne vedem pe game peste 4 - 5 ore.

 

Edited by M1H41
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Pana si astazi am fost la job :(

Maine sper sa ne luam hq-ul!

Link to comment
Share on other sites

@@M1H41, Ţi-am dat +1.

 

@@Peaceful, Poţi să suferi cât vrei, sunt obijnuit să joc vs codaţi. De când jucam pe RPG 2, dădusem de codaţi..au avut o perioadă când dominau cu "talentele lor" şi după plângeau pe la cereri unban. Spre deosebire de tine, eu am fost lider pe rpg 2, 6 luni, oraşu` LV luat de 5-6 ori + zone în LS şi SF, aveam cel mai bun gang, iar membrii mei, majoritatea erau în top 10 la cei mai buni jucători de pe 2. Am fost Sublider El loco, am luat 24/24, Rank 4 Cuneo... când o să ai rankurile mele, mă cauţi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.