Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, mars ba de aici, nu am avut niciun COD. Uita-te si tu diferenta intre mine si victor. am postat eu mai jos la cereri unban. Asta va rog sa faceti toti membrii si sa va spuneti parerea aici, comparati intre mine si victor. .

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Astazi nu am fost la job!

N Cristian uitate ce scoruri are timitou,merge rambo la war chiar daca habar nu are cu arma,dc nu ii sanctionezi???Observi ca ti se urca in cap unii memberi si isi bat joc?Fii mai impulsiv si sanctioneazai DRASTIC
Link to comment
Share on other sites

BA sa moara Franta daca am vazut tara mai handicapata ca asta si politisti mai ****** ca la noi. Eram in seara asta cu doua prietene si un prieten si ne-am oprit la un magazin sa cumparam ceva, si prietenu ala a scos capu pe geam ca era putin luat si noi oprisem la vreo 10 metrii de o trecere de pietoni. Si politaiu i-a zis prietenului meu ca daca nu arunca berea din mana ii f**** o amenda de nu se vede, chiar asa s-au exprimat, nu mint cu nimic. In fine, el a intrat in magazin si cap de creta a venit si s-a luat de fata ca de ce a oprit aproape de trecerea de pietoni. JEGOSU, nu era nici macar de la rutiera si i-a dat amenda 90 lei pentru parcare neregulamentara, era de la paza si ordine publica. Pe mine m-au pus sa cobor si au inceput sa ma perchezitioneze fara macar sa se legitimeze si sa-mi ceara sa faca acel lucru. Dupa ce i-am aratat ca sunt foarte periculos dotat cu un telefon, un pachet de servetele si portofelu cu actele in el tot continua sa ma pipaie (pe semne ca era gay) Si i-am zis: Ce tot puneti mana pe mine asa? Sunt vreun criminal ceva, vi se pare ca am cutit la mine sau ceva, v-ati legitimat inainte sa puneti mana pe mine? (eram si putin luat in gura si aveam "papagal") Si cap de creta a inceput cu "ai grija cum vorbesti". Si m-am enervat si i-am zis: "Cum vorbesc? Ca-mi cer drepturile? Ca profitati de faptul ca nu stim legea si va legati din orice de noi? V-ai legitimat intai si m-ati rugat sa ma perchezitionati?" Caschetaru continua cu replica: Ai grija cum vorbesti. Apoi ii zice prietenei: Sa-i multumesti baiatului care a scos capu pe geam. Apoi mi-au cedat nervii si le-am raspuns: Cat sarcasm, si le-am flegmat pe masina (berea iti da aripi, ca redbull). Apoi caschetarii i-au inmanat prietenei mele amenda (bine ca nu i-a dat puncte ca-i omoram) si au inceput sa opreasca pe toti care treceau pe strada. Cand dam sa plecam, un tigan ceafa lata cu un BMW 320 si numere de bulgaria opreste FIX pe trecerea de pietoni. Scot capu pe geam si strig la caschetari care se pregateau sa se urce in masina. "Pe ala nu-l vedeti ba?" Apoi s-au urcat in masina si au plecat. Probabil ca le erau frica sa deschida macar gura la rulou de sunca.

In concluzie nu va lasati intimidati de scursurile statului roman, sunt niste pinguini si nu or sa aibe dreptul niciodata sa ne inchida gura.

 

P.S. Nu am mintit nici macar un cuvant din ce am scris

Link to comment
Share on other sites

Neata!

ZEW AraGAZ FCP Pe mine nu mai ma mira chiar nimic,se poate intampla orice!

 

 

Edited by BizoNu FCP
Link to comment
Share on other sites

@, Niste Panarame cu P mare! Chiar in halul asta sunt ma? Eu stiam ca is nesimtiti, dar chiar asa?

Niste imbecili. Pai daca esti smecher si vrei sa aplici legea aplic-o pentru toti. Ne-a vazut pe noi pustani si ce-a zis, hai sa-i luam pe astia. Daca comentau la ceafa lata ala ceva cred ca intrau toti cu cate un sut in *** in masina si nu ziceau nici pas.

Cum i-am zis lu pinguinu ala de punea mana pe mine. Ce vrei sa demonstrezi prin abuzurile astea? Ca esti politist, si, care-i faza? Am dat in cap la cineva, am omorat pe cineva?

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.