Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stati ma linistiti. Ce va alarmati asa? Au fost mai buni si noi mai prosti, asta este. Unul de la ei deja a luat ban pentru aim, este problema lor. Dar au avut si un +, pentru ca au fost cu 6 membri mai multi ca noi. Asta este. Nu mai plangeti pentru un turf, il luam noi. Eu am jucat ca un rahat..nu sunt acasa si am intrat de pe un laptop, am zis ca poate ajut cu ceva..Hai seara buna :*

Link to comment
Share on other sites

WTF?Cum sa-ti dai demisia pentru un FW?Am mai intalnit specimene ca acesta, nu sunteti demni de a va numi un membru Red Dragon Triad.Daca esti un membru adevarat ai sta aici cand ar fi 24/24 dar si cand nu ai avea hq,cand ai avea 2,5 fw sau cand ai avea 0 fw.La inceput mi-am zis " Un vanzator de licente...Doamne...Mno,haide sa vedem cum e ca de,o carte nu se judeca dupa coperta " , insa acum am o parere extrem de rea despre tine,kaine,Bafta mai departe in ce iti propui sa faci.

Exemplu de adevarati membrii Red Dragon Triad:

Slade

AndreyCiubotariu

Maxtr3me2008

M1H41

Alexx[DOUD]

Bizon

Vampire

Destema

Andreilolzaa

Castiel

eFFFacer

N.Cristian

Naga

Si lista continua.

 

Link to comment
Share on other sites

WTF?Cum sa-ti dai demisia pentru un FW?Am mai intalnit specimene ca acesta, nu sunteti demni de a va numi un membru Red Dragon Triad.Daca esti un membru adevarat ai sta aici cand ar fi 24/24 dar si cand nu ai avea hq,cand ai avea 2,5 fw sau cand ai avea 0 fw.La inceput mi-am zis " Un vanzator de licente...Doamne...Mno,haide sa vedem cum e ca de,o carte nu se judeca dupa coperta " , insa acum am o parere extrem de rea despre tine,kaine,Bafta mai departe in ce iti propui sa faci.

Exemplu de adevarati membrii Red Dragon Triad:

Slade

AndreyCiubotariu

Maxtr3me2008

M1H41

Alexx[DOUD]

Bizon

Vampire

Destema

Andreilolzaa

Castiel

eFFFacer

N.Cristian

Naga

Si lista continua.

 

+1 Devile.

 

Asta e acum stim cine e kaine, a luat un fw, mai ales ca avea rank 6 si si-a dat demisia.

 

Stii cum e mai nou? Toti vor "sa fie in top" cu mafii cu tot, si ei nu isi dau seama ca exagereaza prea mult pentru niste amarate turfs, adevarat mafiot inseamna sa respecti sa fii respectat etc..

Link to comment
Share on other sites

@,

Sisu ,,, SiSucuS....

etc etc. Asa trebuia!

 

Nick: Kaine SEFU VOSTRU VOI FI MEREU
Rank: 1
Vechime în factiune: 2 sapt +
De ce doresti sa pleci?:Mie scarba de oameni din astia. Lider cel mai cel.

Sunt de acord sa primesc Faction Punish 60/60 în caz ca se dovedeste ca nu am stat minim doua saptamani în factiune: Nu-mi mai pasa.
Alte precizari: SEFU VOSTRU VOI FI MEREU. membri de cacao+ lider inapt !

Mai Piscot, care-i treaba? Nu sti cum sa multumesti? Dupa ce ti-a dat sublider asa pe pile mai faci si misto? Sublider - Comportament exemplar, limbaj exemplar, fara certuri, incerci sa mentii o atmosfera placuta si sa calmezi lucrurile, tu mai rau le faceai. noroc ca am luat warn acum 2 zile ca te faceam de cacao aici ma. Nu mi-e rusine sa-mi spun parerea.
Esti un copil fitos,
In ochii mei, mucos.
La varsta ta m-as pune bine cu realitatea.
Spune-i mersi la Andrey ca nu ti-a dat rank down, subliderul este cel mai crunt sanctionat, asa ca ai scapat usor. Pentru cate ai facut poti sa te lasi de samp.

 

Edited by SiSu cu S
Link to comment
Share on other sites

Ce aveti ba?

Andrey dale fw-uri la astea, asta e Limbaj?

Parca sunteti pe Camp de vorbiti asa.

Toti aveti gura mare dar la War toti aveti minus.

In loc sa ziceti mersi ca sunteti intr-o mafie respectata si frumoasa voi vorbiti aiurea.

Ba nu va place in rdt? Topicul Demisii e deschis.

Duceti-va in alta parte si faceti si acolo cum faceti aici. Salpa

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Nick: Kaine SEFU VOSTRU VOI FI MEREU
Rank: 1
Vechime în factiune: 2 sapt +
De ce doresti sa pleci?:Mie scarba de oameni din astia. Lider cel mai cel.

Sunt de acord sa primesc Faction Punish 60/60 în caz ca se dovedeste ca nu am stat minim doua saptamani în factiune: Nu-mi mai pasa.
Alte precizari: SEFU VOSTRU VOI FI MEREU. membri de cacao+ lider inapt !

Si-a aratat fata in sfarsit.

 

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/2kMyjvM.png.... Salut. Iautatil pe Pharell cum se roaga :)). El vrea sa faca ceva frumos, iertatil ! Asta e ! A plecat kaine, v-a venii un alt sublider. O mafie nu sta intr-un membru ci intr-un grup. Subliderul nu il voi alege imediat. O sa stau sa analizez toata activitatea rank 4 si voi lua o decizie. Astazi avem 4 war-uri destul de grele . Sa speram ca nu v-a mai fii lag ca la primul war cu gsb. Salut!

#Vreaucevafrumos

Link to comment
Share on other sites

La el in ce?

 

 

 

Fiti multi on si vom castiga cu siguranta dacca veti asculta

 

 

Ba mihai e o problema in factiune suntem 37 ieri au fost 4 invoiri, si am fost on 29 , dece? Va zic eu de ce , la ailalti 3 nu ii pasa de factiune, nu intra la war nimic...

 

Putem sa fim si 41/41 daca intra doar 27 25

Link to comment
Share on other sites

Poate au si ei o viata, nu poti sa le impui sa stea in fata PC-ului ca sa intre la waruri, pe hatku aseara il lasa gagica daca nu venea la waruri :))))

Gluma glumea, dar si prototype are dreptatea lui. Vreau sa vada activitate mai mare!

Link to comment
Share on other sites

Poate au si ei o viata, nu poti sa le impui sa stea in fata PC-ului ca sa intre la waruri, pe hatku aseara il lasa gagica daca nu venea la waruri :))))

Gluma glumea, dar si prototype are dreptatea lui. Vreau sa vada activitate mai mare!

 

 

Te cred am si eu gagica, am si eu viata mea... Dar daca nu ai suficient timp de o factiune de un joc de o distractie de o relaxare, dece intrii intr-o mafie?

Link to comment
Share on other sites

Am in total 6 luni si 3 saptamani (facute azi) in RDT, mai exact un rank 3 si un rank 4, si de cand sunt eu aici, cea mai mare problema a gangului asta e inactivitatea, o zi eram 39 on a doua zi eram 15 . Si te enervai rau

Link to comment
Share on other sites

Am in total 6 luni si 3 saptamani (facute azi) in RDT, mai exact un rank 3 si un rank 4, si de cand sunt eu aici, cea mai mare problema a gangului asta e inactivitatea, o zi eram 39 on a doua zi eram 15 . Si te enervai rau

 

Stiu cum eu am fost din aprilie aici, si am vazut cum sta treaba..

Link to comment
Share on other sites

Eu joc slab tare..nu sunt acasa si intru de pe un laptop. Fac kiri-kiri pe turf :))).

Felicitari baieti pentru 4/4.

Noi nu trebuie sa fim 35+ online la war ca altii ca sa castigam, noi trebuie sa fim => http://i.imgur.com/NynX4Q6.pngsi sa jucam grupati, fara rambo :D. Hai v-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.