Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun baietii mei, incep si eu cu romanul ca asa se face mai nou. In primul rand vreau sa va multumesc pentru tot timpul petrecut alaturi de voi, a venit momentul sa ne despartim, mai nou vad ca daca gasesti ceva in OSF cu Renko, se ia ban. Vreau sa va multumesc pentru toate momentele frumoase sau rele, dar asa cum au fost, e bine de amintit, multumesc Ragnar, multumesc tuturor, tinem legatura, va pup si va iubesc. Succes tuturor, sa ajungeti ca si Ragnar toti. #Remeber Vanguard LittleOwn. <3

Link to comment
Share on other sites

@@AIM LittleOwn, Bafta mai departe , ai fost o legenda pentru noi , in special pentru mine , poate ne mai regasim ! <3

Link to comment
Share on other sites

Bun baietii mei, incep si eu cu romanul ca asa se face mai nou. In primul rand vreau sa va multumesc pentru tot timpul petrecut alaturi de voi, a venit momentul sa ne despartim, mai nou vad ca daca gasesti ceva in OSF cu Renko, se ia ban. Vreau sa va multumesc pentru toate momentele frumoase sau rele, dar asa cum au fost, e bine de amintit, multumesc Ragnar, multumesc tuturor, tinem legatura, va pup si va iubesc. Succes tuturor, sa ajungeti ca si Ragnar toti. #Remeber Vanguard LittleOwn. <3

Incearca sa faci cerere unban daca e asa, anyway, esti un baiat ok, ma inteleg bine cu tine de cand eram civil si vorbeam pe /c, poate mai vii pe la noi.

 

Cred ca bag o inactivitate pana vinerea viitoare,am dat teza la mate si mai mult de 4 nu iau, apai sa ma vada taicameu si maicamea ca stau la laptop si eu is corigent la mate..noh.. la romana si engleza vreau sa iau o nota mare la teza sa mai compensez cu nota la mate. Decat sa stau in pnm la war si sa imi bata din gura acolo langa mine sa nu pot sa gandesc cum joc,mai bine asa.

Link to comment
Share on other sites

Astazi(18.05.2016) avem 3 waruri impotriva celor din TTB. Vreau de la voi sa va prezentati in numar cat mai mare pentru a castiga warurile. PREZENTA OBLIGATORIE, Ascultati de rank 4+ nu cum s-a intamplat aseara. Din seara aceasta, cine se duce rambo in ei o sa fie sanctionat. Nu mai iertam pe nimeni, nu convine nimanui sa pierdem warurile aiurea. DISEARA, ACTIVITATE MAXIMA SI ASCULTATI DE ORDINELE RANK 4 +

Link to comment
Share on other sites

Eu sincer nu o sa mai intru la war-uri daca este ca aseara.Dupa ce ca in 2 war-uri sunt luat la control de 2 ori mai e si chatu inchis, si nici m4 nu prea vad..trebuie sa alerg sa iau unu pe jos si sa imi iau -50 de la aia :))..

Link to comment
Share on other sites

@, Daca vezi ca-s nesimtiti si nu dau m4, astept PM si o sa fie sanctionat. EU ca lider am spam pe toate chaturile plus sms-uri si ma suna lumea, tot dau m4, ei nu pot sa dea un m4 care nu fac mai nimic. DECI CINE NU DA M4 ARE FW ATENTIE MARE, SA NU PLANGETI DUPAIA CA SUNTETI SANCTIONATI "AIUREA".

Link to comment
Share on other sites

Baietii multumesc la toti, am facut o cerere de unban, a primit dovezile si o sa vedem ce decizie are Kelton. Va pup si va iubesc, tinem legatura, pentru orice aveti nevoie, PM mie, V-am salutat. In caz ca banul ramane, am sa mai las un ultim comentariu in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca vezi ca-s nesimtiti si nu dau m4, astept PM si o sa fie sanctionat. EU ca lider am spam pe toate chaturile plus sms-uri si ma suna lumea, tot dau m4, ei nu pot sa dea un m4 care nu fac mai nimic. DECI CINE NU DA M4 ARE FW ATENTIE MARE, SA NU PLANGETI DUPAIA CA SUNTETI SANCTIONATI "AIUREA".

 

Eu joc sa ma distrez, nu sa dau pm-uri.Daca vad ca nu si nu, ies :-??

Link to comment
Share on other sites

Hai ca pana marti/miercuri ma bag la invatat, am inactivitatea pusa numai sa o accepte, sper sa fie ceva turfuri cand revin. Succes, o sa mai intru pe mobil cand o sa am chef sa vad cum o duceti, dar la pc nu mai am timp sa stau. Maine dau teza la romana, acolo stau foarte bine cu notele, imi place materia si ma descurc excelent, nici nu mi-am invatat, dar nu cred ca nu o sa ma descurc, la engleza iar, am media 10 pe primul semestru, saptamana viitoare dau teza dar cine-si invata, la mate e bai, nu iau mai mult de 4 in teza, poate iau 2 sau 3, sper ca i-a dat bunul Dumnezeu mila profesoarei cand a corectat, mai am un 5 si un 2... no trebuie sa iau un 9 sau un 10 sa scot media, noroc ca am doar 3 ore pe saptamana si nu trebuie atatea note.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca pana marti/miercuri ma bag la invatat, am inactivitatea pusa numai sa o accepte, sper sa fie ceva turfuri cand revin. Succes, o sa mai intru pe mobil cand o sa am chef sa vad cum o duceti, dar la pc nu mai am timp sa stau. Maine dau teza la romana, acolo stau foarte bine cu notele, imi place materia si ma descurc excelent, nici nu mi-am invatat, dar nu cred ca nu o sa ma descurc, la engleza iar, am media 10 pe primul semestru, saptamana viitoare dau teza dar cine-si invata, la mate e bai, nu iau mai mult de 4 in teza, poate iau 2 sau 3, sper ca i-a dat bunul Dumnezeu mila profesoarei cand a corectat, mai am un 5 si un 2... no trebuie sa iau un 9 sau un 10 sa scot media, noroc ca am doar 3 ore pe saptamana si nu trebuie atatea note.

 

Ne auzim cand revii, succes la teza / examene, etc :*

Link to comment
Share on other sites

Ma nene, nu stiu ce sa spun.Poate ca este mai bine ca am luat ban, deja 3 war-uri 3 tw-uri e prea de tot.Dar oricum am facut cerere un-ban, i-am aratat killurile de dinainte sa ma ia la war, i-am arat si ca am primit mesajul ala pe skype..in orice caz..nu mi se pare normal sa primesti ban pentru ca nu vrei sa te loghezi pe skype.Pana la urma este intimitatea mea.

Link to comment
Share on other sites

Ma nene, nu stiu ce sa spun.Poate ca este mai bine ca am luat ban, deja 3 war-uri 3 tw-uri e prea de tot.Dar oricum am facut cerere un-ban, i-am aratat killurile de dinainte sa ma ia la war, i-am arat si ca am primit mesajul ala pe skype..in orice caz..nu mi se pare normal sa primesti ban pentru ca nu vrei sa te loghezi pe skype.Pana la urma este intimitatea mea.

Poate te stiu aia ca esti in silent si nu o sa te lase mai deloc, dar si octavian ala, nu stiu cum de e admin.

Link to comment
Share on other sites

Le-ai filmat macar?

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.