Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, AIM SylvyuGoogle YAMAN said:

Joac-o p-asta :))) http://imgur.com/a/Je2z9 - vremuri..

Am fost peste tot :)) Unde era gasca.... mi-e dor de pHenomz0r/snr/road astea... care mai erau cu noi si rupeam kill listurile :( O sa merg sa-l ajut pe sNr cat de curand, cred.

Inca ceva: http://imgur.com/a/gdRHB

Edited by ColorsV3SeTTINGS
Link to comment
Share on other sites

@DerecK pai daca nu-s in stare sa prinda pe cine trebuie pe game, recurg si la d'astea =)) 

Asa a ajuns serveru' baieti.. Avispa e plina de codati (iar) si tot pe noi ne musca de cur, ba cu Mrn, ba cu Dereck.. Maine-poimaine parca vad ca se dau banuri pentru "suspect de aimbot" :))

Link to comment
Share on other sites

@Deea Shakira @AIM SylvyuGoogle YAMAN citez "cioban scapat din munti" :)) 

Ce se cearta lumea pi semp.... Gugal yaman tomberonistul, ma baiat emancipat, vezi-ti de treaba ta, ca la "20 si" de ani, esti saturat de semp ca vaca de ciocani ;) . "Eu ma joc in timpul liber, ca sa ma distrez cu prietenii, cea ce tu nu ai, imi mai consum din timp cand nu ies afara" :-J daca era asa te duceai intr-o factiune care nu iti cere sa fii la anumite ore ON. E grele vieturile, ai ajuns sa ii plangi lu fatuca asta ca "tu ai minus si eu am best".. Intr-adevar, mare best-uri, +14....ma mamaie, vezi tu, faci parte din categoria care isi traieste viata in joc, tu nu "intru sa ma joc" "intru sa iau best" best best best, PATRATELE COLORATE, URAAAA, YUHUHUHUHUHUHUHU AM COLORAT UN PIXEL PE BI ZAN -_-. Pacat de iubi bubi aia blondina, sau poate e sor ta sa te dai ji thu mahre pe bi zan :-J . Cand iesi afara cu ea (indiferent de loc sau locatie). "IUBIREEE AM LUAT BEST PE SAMP DE +4" "bravo puiulee bravoo, sunt mandra". "Iubire am jucat cu aia din RDT, rupeau codu, e unu, rupe codu intr una" "lasa pui catu esti mai bun ca el, o s avezi" "stiu situ iubire ca is  cel mai bun" 

Nu te obosi sa mi dai mention tu  mie ca si asa nu iti intru in joc, mr "20 si ceva de ani" din care doar "si ceva" gandesc ;) 

Link to comment
Share on other sites

nice edit :))

Bajetii, cam atat m am jucat samp, am ajuns la o varsta in care zic stop, prefer sa fac alt ceva decat sa rup sampul, numai bine, bafta.

Dupa 2 zile cu teleport in prostie, am fost prins....brb...ma spanzur, revin :-J 

 

Link to comment
Share on other sites

@StefanFaST Ai luat ban ba oligofrenule. Te lauzi ca ai dat cu, codu.. baiat si tu. Sa-mi scrii o carte ba, la cat ai scris mai sus de mine. Hai ca ai facut si spectacol.. ti-au dat baietii like la romanu' ala. Daca-mi mai dai reply, macar pune si tu o poza cu tine daca esti baiat.. nu-mi mai scrie cu profilul ala anonim.

 

Uite pentru tine am schimbat si poza de profil ca sa ai ce comenta. Haide, mai scrie un roman.. fa spectacol.

O sa ai si tu o blonda ca a mea cand ti-oi vedea ceafa. Du-te drq de pamblicaru drq. (laba trista)

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

@AlexQatar Nu insinuez nimic, ti-am spus, aveam lag si mi-a aparut ca nu ai ratat nimic din picioare, atata tot.

Sunt totusi curios ce ai face la un control al meisterului @THELiAR sau @Robica ca ei se pricep mai bine ca Ultrash in orice caz.

Cu asta am incheiat, nu vreau sa-mi mai faci spam pe aici cu conturile tale mici.

 

@vtmBSiLENT Fie roata si patrata, tot se intoarce ea odata.

 

 

Stati linistiti, ca eu tac si fac, tot prind eu ceva pana la urma, nici n-o sa stiti ce v-a lovit.

 

Daca o sa se continue asa, o sa-mi bag codul si ma pis pe el de cont, m-am saturat sa dau report si sa se inchida singure, sa ia numai DanySilent/Mrn/Dereck/Gdog si multi altii, NUMAI DE LA NOI si GSB.

Repet, se pare ca unii sunt montati doar pe anumite mafii.

 

Ne vedem maine!

Edited by AT CRistian
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vtmBSiLENT said:

@AlexQatar esti prea prost ca te-ai obosit sa-mi faci pm =)) 

NO HAI APLICA SA II TINEM IN HQ =))

1 minute ago, AT CRistian said:

Stati linistiti, ca eu tac si fac, tot prind eu ceva pana la urma, nici n-o sa stiyi ce v-a lovit.

moarte silentioasa =))

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.