Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, South JilkasMeister said:

Mersi pentru sansa acordata. Daca nu o sa ascultati nu mai stam la discutii ca suntem in SF, war-urile destul de grele si trebuie sa fiti organizati, atenti la ce zic pe /f si foarte activi, oricum daca nu sunteti activi riscati sa primiti si sanctiuni pentru ca o sa facem evidente.

onu... deja da ordine :O

ce-am facut :(

qe greseala fatala...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Unchiu ROYAL said:

onu... deja da ordine :O

ce-am facut :(

qe greseala fatala...

E nesimţit :)), nici nu o început warul şi el dă ordine pe Forum =)) să te vedem diseară focă :O 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DivisioN ZEW said:

Hai noroc băieții. Am mai intrat și eu pe forumul ăsta al unui server de căcat. Baftă la 72/72. Ne vedem la vară ;))) :*

ceau iub 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Askhanar said:

Ce faceți bajetii? Eu o sa mai intru luni sau marți, ultimele zile alaturi de voi. Va pup, sa luați 72 ma treceți acolo la decedați

Gata jandarme, ne parasesti? Urat ma.. urat..

 

13 hours ago, ShowKing said:

 

Se vede citu baa

Link to comment
Share on other sites

Decat sa ziceti ca ajutati si lipsiti fara invoire zile in sir, mai bine puneti-va fratilor demisiile, si asa suntem peste maximu de sloturi. Avem atatia care vor sa vina sa ne ajute sa terminam recordu, avem deja cateva turfuri in SF, hai sa facem treaba calumea. Dupa ce v-ati plans atatia ca “in LS si LV e plictiseala, numai maratoane” sa nu mai veniti la waruri, nici invoiri sa nu faceti ca FW-urile se dau din placere cand vedem ca ne bat VTB. Jalnic. In seara asta o sa faca Jilkas evidenta, de maine o fac eu zilnic si il rog pe Beyond sa sanctioneze la sange, dupa evidenta. Daca mai vad pe vreunu pe chat ca intreaba “mai are rost sa stau?” sau balarii de genu asta, va scot cu 3/3 cu mana mea. Numa’ vedete.

 

Pe calea asta, intr-o nota mai vesela, il felicit pe @AIM kendrick, il meriti.

Edited by AIM iRazor zis DHead
-
Link to comment
Share on other sites

Daţi şi mie fist-ul şi armele cu iconiţele, link-ul mă refer şi la fist poza de la ultimul episod al lui Kappa că el nu vrea să le dea separat: 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Decat sa ziceti ca ajutati si lipsiti fara invoire zile in sir, mai bine puneti-va fratilor demisiile, si asa suntem peste maximu de sloturi. Avem atatia care vor sa vina sa ne ajute sa terminam recordu, avem deja cateva turfuri in SF, hai sa facem treaba calumea. Dupa ce v-ati plans atatia ca “in LS si LV e plictiseala, numai maratoane” sa nu mai veniti la waruri, nici invoiri sa nu faceti ca FW-urile se dau din placere cand vedem ca ne bat VTB. Jalnic. In seara asta o sa faca Jilkas evidenta, de maine o fac eu zilnic si il rog pe Beyond sa sanctioneze la sange, dupa evidenta. Daca mai vad pe vreunu pe chat ca intreaba “mai are rost sa stau?” sau balarii de genu asta, va scot cu 3/3 cu mana mea. Numa’ vedete.

 

Pe calea asta, intr-o nota mai vesela, il felicit pe @AIM kendrick, il meriti.

multumesc frate 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.