Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Inca un /rob reusit . :D

 

Uhaaaaa:d

 

 

Da, foarte frumos ce a facut Kelton azi cu noi.

 

Frumoasa activitate. :D Abia astept maine .

 

 

 

Ma bag la Naruto, vorbim mai tarziu sau maine.

 

Aveti grija ce faceti !

Link to comment
Share on other sites

@, Vesti bune sunt am rezultate de " Experimentat si maximum la engleza adica B2 ( eu nu fac intensiv engleza sa pot avea C2 ). Dar totul este ok iar acel post "am venit si e " a fost o problema cu internetul cand am dat post sa oprit netul si nu sa postat tot probabil sau am apasat din gresala enter :) in schimb totul este ok sper ca maine sa iau o nota destul de mare la TIC si saptamana care vine sa fac la scris totul :)

Link to comment
Share on other sites

Băăăăăăăă, da` ce-i cu liniștea asta pe aici? Nu s-a mai postat de 12 ore. Cândva era spam, acum ce se întâmplă? :))

Faină activitate azi. Cel mai mult mi-a plăcut când am mers după blacklist. Abia aștept data viitoare.

 

Un mic album: http://imgur.com/a/Q3v0c

Edited by Vladz
Link to comment
Share on other sites

Salutare, de astăzi voi fi noul vostru coleg. Sunt sigur că ne vom înțelege bine, îmi place ce are de gând Kelton și cu siguranță obiectivul lui se va îndeplini.

Link to comment
Share on other sites

Hello new Co-workers I've joined 40-50 minutes ago and this is my first post here

Hope we will have nice time and have lots fun together

Good night See you tomorrow

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața.

 

Astăzi sunt plecat până după masă. Vă reamintesc să nu mergeți la waruri și să atacați/apărați, doar cât să facă adversarul punctul minim necesar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.