Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata Medici, serverul este tot offline cred ca e de la host...

Azi o sa intru dupa ora 15-16

Spor la heal

pentru cine a intrat recent:

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

Edited by AnGeL 001
Link to comment
Share on other sites

salutare colegi, o sa intru si eu dupa ce imi schimba Gabb mail'u la cont ca sa imi recuperez parola, ca am scris id'u gresit.

Bafta la refill si /heal

Edited by PrKArmando
Link to comment
Share on other sites

UUaaa!...Noapte Buna Paramedici !!.Eu ies,ma duc sa fac baitza si apoi ma bag la somn...ca maine am scoala nu mai stau ca azi acasa sa leneves

>>>>> Noapte buna somn usor<<<<<

Ne vedem maine o sa intru dupa scoala dupa ce imi fac temele si imi invat.

Baftaa !! Spor la comenzi !!

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti ! Ce fac medicii mei preferati :X ? ;))

Imi pare bine ca s-a deschis topicul , deci aveti grija ce faceti si cum postati .. pentru a nu fi inchis din nou .

 

PS : Angel , ar fi bine sa incepi sa respecti si tu acele reguli si sa formulezi fraze cat de cat coerente .

Edited by CoSmin EuGen90
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca s-au rezolvat problemele cu server-ul. Forumul mai are cateva mici probleme, dar se vor rezolva sper. Eu ma duc sa ma culc ca sunt putin cam obosit. Noapte buna si spor la comenzi. Ne auzim maine, bafta!!

Edited by Catalin1994
Link to comment
Share on other sites

Iaca-ta matinalismul din mine (:|. Ma duc sa-mi pregatesc cafeaua si sa mai repet la geografie, astazi ma testeaza, bla, bla.. Va doresc o zi cat mai buna, s-aveti succes la scoala si comenzi cat mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Medici ! La mine tot dimineata e si acum pentru ca tot imi este somn.E bine ca nu am mai facut ultima ora si am iesit mai devreme de la scoala.Azi a fost o zi mai buna la scoala am luat si 2 note si m-am distrat.cum am terminat de scris si ma apuc sa invat la Biologie si apoi intru in game.

Bafta la comenzii !!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Se pare ca acele cateva minute au fost mai multe si inca nu au deschis serverul. Nu-i problema...lumea are ce sa faca nu e asa ?:))

Merg sa invat putin si imi astept "sentinta" pentru acea reclamatie smechera. Amuzant ca ii platisem si aia 2k..

Bafta la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! A trecut ceva timp de cand nu am mai postat aici

Azi am avut o zi foarte obositoare si maine se anunta din nou o zi foarte grea. Inca mai am o multime de lucruri de facut, le voi lasa pe maine.

Stau putin in joc apoi ma bag in pat.

Link to comment
Share on other sites

Ati iesit cu totii si am ramas singur , singurel ! :( Cred ca nu mai stau nici eu mult .. ma duc sa fumez o tigara si apoi binemeritatul somnnn . <3 Noapte buna , si somn usor va doresc !

 

PS: Era sa uit , felicitari pentru rank-up Sickk >:D<<'> . Chiar mi-a placut eventul ... :))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.