Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doresc sa va anunt ca serverul de TeamSpeak3 pentru B-Zone este din nou online!

Fiecare factiune, are un channel special, cu 3 subchanneluri, acestea fiind 2 channeluri speciale pentru membri si un channel special pentru sedinte / antrenamente / evenimente. Fiecare membru al unei factiuni, are un grup special, asa numit "Police Departament member" sau "Barzini Family member", depinzand de factiune. Fiecare factiune are un channel special. Pentru a avea acces la channelurile de politie, hitman agency si channelurile pentru sedinte, aveti nevoie de functie. Pentru a avea aceasta functie, cei care folosesc teamspeak3 se pot loga automat pe teamspeak si vor fi redirectionati spre "Canalul principal", unde ma puteti gasi pe mine "Kanye", iar eu o sa va dau grupurile si accesele necesare. Daca nu sunt pe acel canal, atunci ma puteti contacta prin PM pe server sau sa lasati un post la discutii.

Pentru mai multe informatii despe conectare si instalare, intrati aici:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu la somn ... am niste dureri de cap de ma omoara X(

Multumim Kayne pentru TS3 >:D<<'>

Welcome celor noi , mai cititi inca odata primul post al acestui topic , pentru a nu aparea probleme pe viitor ;)

Link to comment
Share on other sites

Neatza colegutii mei! :D

Iar e luni, eu plec la meditatie, ne auzim pe la ora 18 in joc! Succes tuturor si sa aveti o saptamana reusita! :)

P.S.: Welcome celor noi! Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa va acomodati aici in Fire si Medic Dep.!

Edited by Decebal
Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu la somn ... am niste dureri de cap de ma omoara X(

Multumim Kayne pentru TS3 >:D<<'>

Welcome celor noi , mai cititi inca odata primul post al acestui topic , pentru a nu aparea probleme pe viitor ;)

 

Io ti-am zis sa nu mai bei da tu BATMAN BATMAN ... Hai merem azi la beute sa te imbet si dupa te arunc in aries >:) Neata colegi acum am ajuns acasa fac ceva de mancare si ne vedem in GAME

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Vreau sa urez bun venit celor noi! Ce mai faceti? Eu doar ce am ajuns de la scoala..... Cred ca maine dau un test la mate ( si cum situatia nu e roz o sa pun putin mana pe carte ). O sa intru putin mai pe seara la joc. Bafta la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, ce repede s-a terminat aceasta zi. Maine iar scoala, scoala si iar scoala.

O da, welcome celor noi !

Eu ma duc in pat, sa ma bucur de el cat mai pot ca maine ma scol devreme. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi sper sa na intelegem cat mai bine .

Ce faceti colegi cum o mai duceti !!

Sickk iesim maine la o bericica ??? :)))

Ma duc si eu la somn ... X(

Ma ... nu beau bere si oricum ma duc la fuga ... am niste dureri de picioare :O

Noapte buna la toti si welcome celor noi >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.