Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor. Doar ce am ajuns si eu acasa am mancat ceva, m-am barbierit si m-am odihnit 20min. Dupa cum ma asteptam am dat test la matematica unde cred ca am facut de 6...... Aa... Si a mai adus profesoara un test dat acum ceva vreme la care am luat 8 .. iha. Bafta la comenzi. O sa intru si eu imediat in joc!

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, Fire & Medic Department. Ce faceți? Bun venit celor noi, intru și eu imediat în joc.

Bafta in continuare Tomyy >:D<<'>

Welcome celor noi ;)

Se pare ca serverul tot pica aiurea , eu ma bag la un LOL :X

Link to comment
Share on other sites

Tomyy, deja ne-ai parasit ? :( Iti urez succes in continuare, te asteptam inapoi.

Hmmm, s-a cam terminat si aceasta zi ...

Ma duc in pat sa ascult muzica apoi ma culc, noapte buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Ma pun si eu sa invat la biologie ... poate intru mai incolo in-game ;) , daca nu va urez noapte buna la toti I-) si bafta la comenzi in continuare .Cei noi , va rog sa cititi inca odata primu post al acestui topic ;)

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi, va urez bun venit colegilor noi si succes in indeplinirea sarcinilor din aceasta factiune

Bafta in continuare celor care au plecat

Welcome Celor Noi

Spor la [/heal]

 

 

 

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

Edited by AnGeL 001
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor !

Am scapat mai devreme de la liceu.

Peste 20 minute o sa plec la scoala de soferi.

Succes la comenzi , ne vedem cand ma intorc acasa.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.