Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

>> Buna seara si salut. N-am mai intrat de cateva zile in joc, si m-am gandit sa trec pe aici cu un post.. sa va salut / sa vad ce mai faceti. Am vazut ca unii dintre voi ati decis sa ne parasiti.. ( Vinnie, BuAzZz, Druley ) si tin sa va urez mult succes mai departe, si cat mai multe impliniri in anul nou ce va veni.

>> Sper ca noul an sa va aduca tuturor: bucurie, sanatate, fericire si multa multa dragoste.. fie din partea familiei, fie din partea persoanei iubite.

Va doresc un an nou imbelsugat si plin de realizari, atat pe plan profesional cat si pe plan "amoros" [ sa zicem ].

** Va pup si va salut. Eu unu' nu voi mai intra pana la anu', deci.. aveti grija de voi si de ceea ce faceti. >:D<<'>

 

Ps: Scuzati-mi greselile de ortografie, dar sunt cam ametit.. si am zis sa intru putin pe forum, sa postez aici [ mi s-a facut dor de medicii mei, nu de alta ].

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna medici! Ne vedem maine! Iar eu va zic la Multi Multi ani de acum in caz ca nu sunteti on maine!!!

 

Noapte buna tuturor , vorbim maine , multumim la fel Wukong.

La multi ani tuturor sa aveti un an cat mai bun si plin de sanata si tot ce va doriti !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.